Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,156-1,170 / 2,052
  • Armi San Marko – Colt 1849 Pocket .36 mkh nélkül eladó, 38e

    Colt Army 1860, Pioneer Arms mkh nélkül eladó. 45e

    Uberti 1873 Colt Cattleman Steel 7.5 collos, szép állapotban, mkh kártya (megtaláltam), párszor volt lőtéren. 70e Ft

    freemil@hotmail.com

    Mellékletek:

    Uberti 1873 Colt Cattleman Steel 7.5 collos, szép állapotban, mkh nélkül, párszor volt lőtéren. 75e Ft

    Szia! Kérhetnek valami elérhetőséget?

    Köszönöm!

    Szia, freemil@hotmail.com

    Az Enfield elkelt!

    Köszönöm a Kapszlinak a lehetőséget.  :good:

    Tamás

    Sziasztok! Az előzményben szereplő Enfield árát 110 ezerre módosítom. panzerschiff kukonya freemail pont hu Tamás

    Sziasztok! Eladóvá vált egy gyönyörű Armi Sport hárompántos, .58-as 1853 Enfield hadipuska. Adok hozzá egy maréknyi Miniét és a gyárin felül egy hozzá készített, jó fogású töltővesszőt. További képeket privátim küldök bármely részéről. Személyesen megtekinthető Zircen. Az ára cakpakk 120 ezer Forint. panzerschiff kukonya freemail pont hu Tamás

    eladó
    – napoleoni kori brit gyalogos csákó (replika), 21. ezredbeli közkatona fejfedője, 57-59 méretben, kétszer viselt, kanadai gyártótól, 32 ezer Ft
    – napoleoni kori brit gyalogos posztónadrág (replika)(vastag szürke anyagból), legombolós, polgári személyeknek is ruházatként is viselhető, Nadrág dereka 47 cm széles, oldalt a nadrág 112 cm, belül a lábköze 70 cm hosszú, 6 ezer Ft, Stitch in Time termék
    – uniós deréköv, lázadók is viselhetik, ilyenkor csat fordítva viselendő, 4 ezer Ft
    – uniós forage cap, polgárháború előtt rendszeresített katonai fejfedő, L méretben (58-59), (Szabó Gabi féle rendelés volt) 5 ezer Ft
    – mexikói háborúban rendszeresített kenyérzsák, uniós és lázadó bakáknak egyaránt ideális, egy gomb letört róla de adok mellé 4 egyforma másikat, 1 ezer Ft
    – napoleoni kori (replika) osztrák gyalogos frakk, 34. ezred, kis méretű, 163 cm-es magasságomra szabták, 7 ezer Ft, veszprémi Tatai szabóságtól

    amiről nincs kép arról kérésre küldök: kopkaferi@gmail.com

    Mellékletek:

    Sziasztok!

    Az előzményben szereplő Enfield árát 110 ezerre módosítom.

    panzerschiff kukonya freemail pont hu

    Tamás

    Sziasztok! Eladóvá vált egy gyönyörű Armi Sport hárompántos, .58-as 1853 Enfield hadipuska. Adok hozzá egy maréknyi Miniét és a gyárin felül egy hozzá készített, jó fogású töltővesszőt. További képeket privátim küldök bármely részéről. Személyesen megtekinthető Zircen. Az ára cakpakk 120 ezer Forint. panzerschiff kukonya freemail pont hu Tamás

    Szia engem érdekel, holnap akár meg is tudnám nézni, Veszprém mellől írok Litérről, ha adsz egy telefonszámot akkor tudnánk egyeztetni. Az enyém 06302048982 Üdv Csaba

    Kedves Fórumtársak!

    Keresek használt Uberti Remington New Model Army, vagy Navy revolvert, a lényeg, hogy a működésével ne legyen gond, a külső nem elsődleges. Én Zalaegerszegen lakom.

    Köszönettel!

    Tamás

    horvathtamasagrolabor@gmail.com

    Szevasztok!

    Pedersoli Gibbs Cal.40-es puskát cserélnék szintén DP 2-pántos Enfield hadipuskára!

    A Gibbs szép állapotban van, keveset használt.

    Érvényes MKH 2018-ig!

    conqver@gmail.com vagy harminc/kettő8kilenc56nyolc3

    Szevasztok! Eladó egy Pedersoli Pennsylvania Dixie Cal.45 Ez még a régebbi típus, csappantyúvédő nélküli változat! Érvényes MKH-val 2023.08.27-ig Esztétikailag szép állapotban. Egyetlen hibája, hogy a gyorsító nem akad meg! Ez eladás oka mégsem ez, hanem túl hosszú nekem és ezért szeretnék egy rövidebb puskát! Ára:130.e.F

    Ár módosítva 120.e.Ft-ra!

    Sonderangebote Preis: 100.e.Ft.

    Mellékletek:

    Uberti 1873 Colt Cattleman Steel 7.5 collos, szép állapotban, mkh nélkül, párszor volt lőtéren. 75e Ft

    Szia! Kérhetnek valami elérhetőséget?

    Köszönöm!

    Sziasztok!

    Az előzményben szereplő Enfield árát 110 ezerre módosítom.

    panzerschiff kukonya freemail pont hu

    Tamás

    Sziasztok! Eladóvá vált egy gyönyörű Armi Sport hárompántos, .58-as 1853 Enfield hadipuska. Adok hozzá egy maréknyi Miniét és a gyárin felül egy hozzá készített, jó fogású töltővesszőt. További képeket privátim küldök bármely részéről. Személyesen megtekinthető Zircen. Az ára cakpakk 120 ezer Forint. panzerschiff kukonya freemail pont hu Tamás

    Sziasztok !

    Szeretném eladni a DP .54 kovás Frontier puskámat. Újszerű állapotban max. 100 lövés van benne. Sérülésmentes !
    A lakatszerkezet rugóit összehangoltam, tökéletesen működik. Az MKH 2016.04.26.-án jár le. A fegyverre 1 év garanciát vállalok !
    Az ára 130.000.-

    Üdv: Vgaby

    Szevasztok! Eladó egy Revolver töltőállvány! Talán egyszer használtam, hibátlan darab! Csere,beszámítás nincs. Posta a vevőé! Ár:5.e.Ft. Érd: harminc/kettő8kilenc5hat8három vagy conqver@gmail.com

     

    ELKELT!!

    Szevasztok!

    Eladó egy Revolver töltőállvány!

    Talán egyszer használtam, hibátlan darab!

    Csere,beszámítás nincs.

    Posta a vevőé!

    Ár:5.e.Ft.

    Érd: harminc/kettő8kilenc5hat8három vagy conqver@gmail.com

     

     

    Szevasztok! Eladó egy Pedersoli Pennsylvania Dixie Cal.45 Ez még a régebbi típus, csappantyúvédő nélküli változat! Érvényes MKH-val 2023.08.27-ig Esztétikailag szép állapotban. Egyetlen hibája, hogy a gyorsító nem akad meg! Ez eladás oka mégsem ez, hanem túl hosszú nekem és ezért szeretnék egy rövidebb puskát! Ára:130.e.Ft. Érd:30/kettő8kilenc5683 vagy conqver@gmail.com

    Szevasztok!

    Keresek megvételre DP Kentucky Cal.45-ös puskát a fent említett Pennsylvania beszámítással vagy Kp.-ra!

    Keveset használtat, szép állapotban!

    Csak ez érdekel, más nem!

    Ajánlatokat conqver gmail.com vagy harminc/kettő89öt683

    Sziasztok!

    Eladóvá vált egy gyönyörű Armi Sport hárompántos, .58-as 1853 Enfield hadipuska. Adok hozzá egy maréknyi Miniét és a gyárin felül egy hozzá készített, jó fogású töltővesszőt. További képeket privátim küldök bármely részéről. Személyesen megtekinthető Zircen.

    Az ára cakpakk 120 ezer Forint.

    panzerschiff kukonya freemail pont hu

    Tamás

     

    Mellékletek:
15 bejegyzés megtekintése - 1,156-1,170 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.