Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 2,051
    • DT
    • 2022-08-25-13:56

    Üdv!
    A Lee öntőforma mégis csak célba ért. Utólagos elnézést, és köszönöm a megértést!

    Tehát az öntőforma elkelt!

    • DT
    • 2022-08-24-13:56

    Képek az öntőformáról.

    Mellékletek:
    • DT
    • 2022-08-24-09:01

    Van egy .44-es öntőforma is hozzá. Azt is tudom az előbb említett Colthoz adni. Képeket e-mailben tudok küldeni. Üdv

    Az öntőforma küön elkelt. Üdv

    Üdv! Sajnos a vásárló, aki utánvéttel kérte az öntőformát megvásrolni, számomra ismereretlen okból nem veszi át a csomagját. Mivel nemsokára vissza szállítja a posta, ezért újra eladó a Lee .44-es revolverhez való gömbólom öntőforma.

    • DT
    • 2022-08-17-10:44

    Van egy .44-es öntőforma is hozzá. Azt is tudom az előbb említett Colthoz adni. Képeket e-mailben tudok küldeni. Üdv

    Az öntőforma küön elkelt. Üdv

    • DT
    • 2022-08-16-18:17

    Üdv Mindenkinek! Van egy réztokos .44-es Pietta Colt 1851 Reb Nord Navy revolverem, évekig érvényes Mkh kártyával. Csere érdekelne valakit Colt 1873, vagy hasonló típusra? Ajánlatot, érdeklődést kérem az e-mailemre írjatok! E-mail: pigoleslie@gmail.com

    Igény esetén a Colt eladó is. Érdeklődni e-mailben kérem szépen!

    • DT
    • 2022-08-14-11:48

    Üdv Mindenkinek! Van egy réztokos .44-es Pietta Colt 1851 Reb Nord Navy revolverem, évekig érvényes Mkh kártyával. Csere érdekelne valakit Colt 1873, vagy hasonló típusra? Ajánlatot, érdeklődést kérem az e-mailemre írjatok! E-mail: pigoleslie@gmail.com

    Természetesen értékegyeztetve gondoltam a cserét, beszámítást.

    • DT
    • 2022-08-13-18:58

    Van egy .44-es öntőforma is hozzá. Azt is tudom az előbb említett Colthoz adni. Képeket e-mailben tudok küldeni. Üdv

    • DT
    • 2022-08-13-18:57

    Üdv Mindenkinek! Van egy réztokos .44-es Pietta Colt 1851 Reb Nord Navy revolverem, évekig érvényes Mkh kártyával. Csere érdekelne valakit Colt 1873, vagy hasonló típusra? Ajánlatot, érdeklődést kérem az e-mailemre írjatok! E-mail: pigoleslie@gmail.com

    Szép napot sporttársak.
    Időskori kézremegésem miatt abbahagyom az elöltöltős revolveres versenysportot. Ezért eladóvá vált az Uberti gyártmányú Remington New Armmy 1858 8″ csövű verseny revolverem.
    Műszaki vizsga 2026 ig érvényes. 155000 Ft ért megválnék tőle. David Pedersoli acél lőkúpokkal, első szélesebb irányzékkal és fegyvermester által készített kotyogásmentes krómacél dobtengellyel szerelve. Természetesen az eredeti alkatrészeket is hozzáadom.
    Továbbá eladó a tároló doboza, 25 darab .454 es gömblövedékkel, gríztartó dobozzal, lövedékzsírral, kenőlapát és tölcsérrel együtt. 4000 Ft ért.

    Mellékletek:

    Szép napot sporttársak.
    Időskori kézremegésem miatt abbahagyom az elöltöltős revolveres versenysportot. Ezért eladóvá vált az Uberti gyártmányú Remington New Armmy 1858 8″ csövű verseny revolverem.
    Műszaki vizsga 2026 ig érvényes. 155000 Ft ért megválnék tőle. David Pedersoli acél lőkúpokkal, első szélesebb irányzékkal és fegyvermester által készített kotyogásmentes krómacél dobtengellyel szerelve. Természetesen az eredeti alkatrészeket is hozzáadom.
    Továbbá eladó a tároló doboza, 25 darab .454 es gömblövedékkel, gríztartó dobozzal, lövedékzsírral, kenőlapát és tölcsérrel együtt. 4000 Ft ért.

    Üdv,

    Dikar Mountain .45 (MKH-val) utazna, kb 140km-re, a képeken látható hibákkal. Működése és minden funkciója tökéletes.
    (beszámítás-csere okés: Uberti revolver vonalon)

    ratkainorbi kukac gmail pont com

    Sziasztok!
    Megvételre keresek csappantyús pisztolyt. Típus és kaliber mindegy, elsősorban kedvező árú példányt vadászom. Ajándék lenne, nem aktív sportlövészeti célra. Ardesa Patriot és hasonló társaiban gondolkodom.
    Aki tud megfelelő példányt, kérem az alábbi email címen jelezze nekem.
    horvathtamasagrolabor@gmail.com
    Köszönöm!
    Tamás

    Üdv Mindenkinek,
    Keresek eladásra szánt mini revolvert, derringert gyűjteményem bővítése céljából. North American Arms előnyben, de bármi érdekes lehet ebben a témakörben.
    Esetleges ajánlatokat képpel, árral leírással ide kérnék: mrvb013@gmail.com
    Köszönöm!

    Üdv!Az Ardesa Deerhunterhez tartozó tel számot elírtam. Helyesen:06302628399

    Üdv!
    Eladóvá vált egy megkímélt Ardesa Deerhunter .45cal
    Ára:100000ft
    Èrdeklődni a 06302628389 tel számon lehet.

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 2,051

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.