Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 886-900 / 2,052
  • .

    Mellékletek:

    Hölgyeim és uraim!

    Tanácsot szeretnék kérni. Van nekem egy Minié-öntőformám (Pedersoli, 309-577) használt, de szép állapotban. Mi ennek a reális ára kábé?

    (A képet a DoctorGun honlapjáról loptam, ezért bocs, remélem nem gond. Most nem tudok fényképezni.)

    Köszönettel:

    Tamás

     

    Mellékletek:

    Sziasztok! 44-es revolverhez vennék egy maréknyi konikális lövedéket, kipróbálás céljából, ha megszánna valaki. Itt keressetek: panzerschiff kukonya freemail satöbbi Köszi Tamás

    Angyalszem kolléga jóvoltából megoldódni látszik a dolog, ezúton is köszönöm neki! :good:

    becsomagolva!  :bye:

     

    Sziasztok! 44-es revolverhez vennék egy maréknyi konikális lövedéket, kipróbálás céljából, ha megszánna valaki. Itt keressetek: panzerschiff kukonya freemail satöbbi Köszi Tamás

     

    Angyalszem kolléga jóvoltából megoldódni látszik a dolog, ezúton is köszönöm neki!  :good:

    Sziasztok! 44-es revolverhez vennék egy maréknyi konikális lövedéket, kipróbálás céljából, ha megszánna valaki. Itt keressetek: panzerschiff kukonya freemail satöbbi Köszi Tamás

    A szombati dorogi lövészeten biztosan lesz többeknél is!

     

    Az jó, csak én kb. 120 km-re leszek onnan.   ;-)

    Sziasztok!

    44-es revolverhez vennék egy maréknyi konikális lövedéket, kipróbálás céljából, ha megszánna valaki.

    Itt keressetek: panzerschiff kukonya freemail satöbbi

    Köszi

    Tamás

    A szombati dorogi lövészeten biztosan lesz többeknél is!

    Sziasztok!

    44-es revolverhez vennék egy maréknyi konikális lövedéket, kipróbálás céljából, ha megszánna valaki.

    Itt keressetek: panzerschiff kukonya freemail satöbbi

    Köszi

    Tamás

    Képet nem sikerült feltöltenem DP Kentucky öntőformáról van szó. Az új ára termékek közt olvasható.

    Eladó 45-ös caliberü öntőforma a képeken látható állapotban kb:500db lövedéket öntött.
    Ár:8500ft

    E-mail:sandor0128@freemail.hu

    Jelentem, a fegyverátültetés megtörtént. Köszönöm mindenkinek, természetesen a Kapszlinak is a lehetőséget! :good:   :good:

     

    Oké, akkor próbáljuk másképp. :wacko: Szabadulna valaki esetleg egy Colt Dragoontól?

    Hívj fel nekem van Dragoonom nem használtam még soha újszerű állapotú T: 06 20 9261 424

    Szevasztok!

    Eladó egy teljesen hibátlan .69-es csőre való Döfőszurony.

    Pakisztáni replika, belső átmérője 22.30 mm.

    Ár:10.e.Ft.

    Személyesen Bp-n.

    Csere/posta OFF.

    Félre sem rakom senkinek!

    Érd: 30/2895683 vagy conqver@gmail.com

    Mellékletek:

    Tisztelt lövésztársak!

    Elsösorban cserélni szeretném(értékegyesztetéssel) Ruger Old Army revolveremet, elötöltös sörétes puskára. A revolver használt de jól szuperál, csak felületi kopások láthatóak rajta. MKH kártya érvényes 2023.11.23 -ig.

    Èrdeklödni a bambus1997@gmail.com email címen lehet vagy telefonon 30 769 895kettön

    Sziasztok!

    Eladó egy Patriot P. 1-16″ Ardesa Spain .45Cal A cső kívülről Nikkel  bevonatot kapott.Egy két lövés van csak benne,újszerű állapotú,csak kipróbálva volt.Az ajánlatokat bogos8006@gmail.com  emailra várom.Képet kérésre küldök.

    Mellékletek:

    kiscsibe01@citromail.hu

    Várhatod, ha hibás az email-cím!

    javítottam köszi!

    Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni…. padláson találtam a nagyszülőknél……azt tudom hogy elöltöltős mert a rendőr visszaadta.. (mama megijedt) mennyi lehet az ára?El szeretném adni!Köszönöm! A FEGYVER ELADÓ! AJÁNLATOKAT A :jampika007@gmail.com
    Nagy Horváth Gergő fényképe.
    Nagy Horváth Gergő fényképe.
    Nagy Horváth Gergő fényképe.
    Nagy Horváth Gergő fényképe.
15 bejegyzés megtekintése - 886-900 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.