Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 871-885 / 2,052
  • Üdvözletem mindenkinek! Keresek megvételre Uberti 1873 Cattleman Steel elöltöltő revolvert. Ajánlatokat a scywrath[kukac]hotmail.com címre várok.

    Szia nekem van egy 7,5″-os. Ha érdekel hívj fel 06305023993

    Üdv.

    • Scy
    • 2017-03-08-01:45

    Üdvözletem mindenkinek!

    Keresek megvételre Uberti 1873 Cattleman Steel elöltöltő revolvert.

    Ajánlatokat a scywrath[kukac]hotmail.com címre várok.

    Elkelt! Köszönöm az érdeklődést!

     

    Üdv! Ólomcsőből öntött tömbök,kb. 23 kg van eladó,ha kell valakinek. Lehetőleg egyben adnám el.(Heves megye) Privátban keressetek! kocsisg kukac freemail.hu 70/457-547kilenc

    Üdv!

    Ólomcsőből öntött tömbök,kb. 23 kg van eladó,ha kell valakinek. Lehetőleg egyben adnám el.(Heves megye)

    Privátban keressetek!

    kocsisg kukac freemail.hu

    70/457-547kilenc

    Sziasztok!

    Tehát: eladó/elcserélhető ez a Pedersoli Minié-öntőforma (309 577). Szaktanács hiányában 10 ezer Ft-ra lőttem be az árát, javítsatok ki, ha mellényúltam. Illetve szívesen cserélném is, elsősorban szép övre vagy kalapra, de más ajánlat is jöhet.

    panzerschiff kukonya freemail satöbbi

    Tamás

    Mellékletek:

    Szia Laci! Nekem is volt,ez az un “FÉG gyári golyós”és nem csak sportfegyvernek,de kiváló vadászfegyver is.Ez nem azonos a T.szecsőn hadipuskából kisszériában gyártott vadászfegyverrel .Korábban gond volt a vadászlőszer,de ez már megoldódott 30-06 maggal szerelt lőszer kapható… üdv Attila :bye:

    Üdv!Ez nem átalakítás ilyennek készült,magyar az egész.A Partizán és a Sallerbéla is nagyon jó lőszereket gyárt hozzá,és nem is mindenáron szabadulnék meg tőle de a távcső inkább cserkeléshez való mint éjszakai vadászathoz,de harmadik puska.Arról nem is beszélve hogy vadászni szinte eladhatatlan,mert inkább vesznek egy”műanyagnyelű” amerikai puskát.Gyakorlatilag viszont tudja a cső az egy szögpercet,úgyhogy nem herdálom el mert annyira nincs utamban.

    Szia Laci!

    Nekem is volt,ez az un “FÉG gyári golyós”és nem csak sportfegyvernek,de kiváló vadászfegyver is.Ez nem azonos a T.szecsőn hadipuskából kisszériában gyártott vadászfegyverrel .Korábban

    gond volt a vadászlőszer,de ez már megoldódott 30-06 maggal szerelt  lőszer kapható…

    üdv

    Attila :bye:

    Üdv!Nem tudom hogy érdekes lehet-e sportlövészetre egy FÉG-GV 1-es 7,62×54R-es puska.Angolos agyazás,fix nyílt irányzék,suhli patentlábas szereléken 4×32 JENA Zeiss távcsővel. Nagyon egészséges csöve van.Elcserélném zárt keretes elöltöltős revolverre.Van hozzá tok,vonó,gyanta,miegymás.06203420653.Képet emilre küldök.Danke sün.

    Tisztelt Lövésztársak!

    Az általam legutóbb hirdetett eszközök elkeltek.
    Köszönöm az érdeklődők türelmét és megértését.

    Üdv,

    Zsolt

    Szia Zsolt!

    Megveszem a cuccot!

    Üdv

    Balázs

    [/quote]
    ————————————————————————————————————————–
    Szia Balázs!

    Köszönöm az ajánlatodat, de a hirdetés feladása után nem sokkal telefonon jelentkezett is egy helyi kolléga, és 20 perccel ezelőtt már el is vitte.
    További szép napot.

    Üdv,

    Zsolt

    —————————————————————————————————-

    Vennék 31-cal gömblövedék öntőformát.
    Ajánlatokat erre a címre kérem:sandor0128@freemail.hu

    Tisztelt Lövésztársak! Eladó az alábbi előltöltős tartozék és kiegészítő csomag: – KNOBLOCH lövésszemüveg keret + 3 db kiegészítő – Pedersoli Colt Pattern lőporflaska – Lőporflaska töltő tölcsér – Pedersoli Colt típusú egyenes csappantyúzó – Pedersoli lőkúpkulcs – .45-ös töltő-tisztító jag – .45-50 lövedékkihúzó – .45-50 tapaszkihúzó – réz tisztítóvég – 2 db DIY réz tisztító rúd – 1 db üvegszálas tisztítóvessző (3 részes) – .45-50 réz-, műanyag-, pamut cső tisztítókefék (a fele még nem volt használva) – 200-300 db külömböző űrméretű műanyag fiolák – 2 db teljes flakon BLUE & GRAY lövedék/tapasz kence Az egész csak egyben vihető. Az ára: 10.000-Ft. Debrecenben megtekinthető, átvehető. Ha személyesen jössz akkor ajándékba adok .45-50-es puskához való 1db 1m hosszú réz tisztítóvesszőt és 1db 1m hosszú fa töltőbotot is. Postázom is (úgy és oda ahogy kéri) de azt természetesen a vevő fogja fizetni. Garancia postázás esetén nincs. Kérem az érdeklődőket, hogy telefonon keressenek: 06-30/269-8977 Köszönöm, Üdv, Zsolt

    Szia Zsolt!

    Megveszem a cuccot!

    Üdv

    Balázs

    Még két kép ami nem fért fel az előbb:

    Mellékletek:

    Tisztelt Lövésztársak!

    Eladó az alábbi előltöltős tartozék és kiegészítő csomag:

    – KNOBLOCH lövésszemüveg keret + 3 db kiegészítő
    – Pedersoli Colt Pattern lőporflaska
    – Lőporflaska töltő tölcsér
    – Pedersoli Colt típusú egyenes csappantyúzó
    – Pedersoli lőkúpkulcs
    – .45-ös töltő-tisztító jag
    – .45-50 lövedékkihúzó
    – .45-50 tapaszkihúzó
    – réz tisztítóvég
    – 2 db DIY réz tisztító rúd
    – 1 db üvegszálas tisztítóvessző (3 részes)
    – .45-50 réz-, műanyag-, pamut cső tisztítókefék (a fele még nem volt használva)
    – 200-300 db külömböző űrméretű műanyag fiolák
    – 2 db teljes flakon BLUE & GRAY lövedék/tapasz kence

    Az egész csak egyben vihető.
    Az ára: 10.000-Ft.

    Debrecenben megtekinthető, átvehető.
    Ha személyesen jössz akkor ajándékba adok .45-50-es puskához való 1db 1m hosszú réz tisztítóvesszőt
    és 1db 1m hosszú fa töltőbotot is.
    Postázom is (úgy és oda ahogy kéri) de azt természetesen a vevő fogja fizetni.
    Garancia postázás esetén nincs.
    Kérem az érdeklődőket, hogy telefonon keressenek: 06-30/269-8977

    Köszönöm,
    Üdv,
    Zsolt

    Mellékletek:

    Szevasztok!

    Eladó az Angol lord, D.Pedersoli Mortimer target, Cal.54-es kovás puska.

    Nagyon szép állapotban, minimális használati nyomokkal, gyönyörű szép tükrös csővel.

    BU-2004 es gyártás.

    MKH van de már lejárt.

    Jár még hozzá 100db .535-ös RB, Inzert szett.

    Ára:250.e.Ft.

    Csere/beszámítás szóba jöhet, Enfield Musketoon, Mississippi hadipuskák.

    Érd: conqver@gmail.com vagy 30/2895683

    Mellékletek:
15 bejegyzés megtekintése - 871-885 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.