Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,171-1,185 / 2,052
  • Szevasztok! Eladó egy Pedersoli Pennsylvania Dixie Cal.45 Ez még a régebbi típus, csappantyúvédő nélküli változat! Érvényes MKH-val 2023.08.27-ig Esztétikailag szép állapotban. Egyetlen hibája, hogy a gyorsító nem akad meg! Ez eladás oka mégsem ez, hanem túl hosszú nekem és ezért szeretnék egy rövidebb puskát! Ára:130.e.F

     

    Ár módosítva 120.e.Ft-ra!

    Mellékletek:

    Uberti 1873 Colt Cattleman Steel 7.5 collos, szép állapotban, mkh nélkül, párszor volt lőtéren. 75e Ft

    Mellékletek:
    • tov
    • 2016-04-20-16:48

    Eladó ARDESA Underhammer elöltöltős (muzeális) egylövetű pisztoly

    Ára: 100.000 Ft

    .40 kaliberű pisztoly műszakilag és esztétikailag kifogástalan állapotban, gyári dobozában eladó

    Mellékletek:

    Sziasztok!

     

    Remington elkelt!

     

    CSAK TESSÉK, CSAK TESSÉK! VÁROM A TOVÁBBI AJÁNLATOKAT!!!!! :yahoo: SÖRT ÉN ÁLLOM!!! :yahoo:
    HA VALAKI ELJÖN ÉRTE, PECÁZHAT NÁLAM EGY NAPOT!

    Kedves Lövésztársak!

    Eladó Uberti Remington, NMA 1858 cső: 8″ cal: .44. MKH 2015 10. 20. tól. 10 év. Nem lőttem vele, mert nincs hol. Eredeti csomagolásban. 85000 Magyar Forint.

    Kapszli.hu viszonteladónál vettem, 2015. 11. 04. számla is meg van.

    Érdeklődni: szityman kukac gémail pont kom.

    Mellékletek:

    Sziasztok! Szerintem mindegy kinek van igazsága, ez nem az a hely, ahol párbajozni kellene.  Balázs cikke és filmje megmutatja, hogyan kell azt lovagiassan csinálni.  :yahoo:

    Ami sokkal fontosabb:

    CSAK TESSÉK, CSAK TESSÉK! VÁROM A TOVÁBBI AJÁNLATOKAT!!!!! :yahoo: SÖRT ÉN ÁLLOM!!! :yahoo:
    HA VALAKI ELJÖN ÉRTE, PECÁZHAT NÁLAM EGY NAPOT!

    Kedves Lövésztársak!

    Eladó Uberti Remington, NMA 1858 cső: 8″ cal: .44. MKH 2015 10. 20. tól. 10 év. Nem lőttem vele, mert nincs hol. Eredeti csomagolásban. 86500 Magyar Forint.

    Kapszli.hu viszonteladónál vettem, 2015. 11. 04. számla is meg van.

    Érdeklődni: szityman kukac gémail pont kom.

     

     

    Szerintem felesleges – bemutatkozás helyett / nélkül vádaskodásokat írni itt, olyanoknak, akiket nem ismer az ember, és még csak be sem mutatkozott.

     

    “ez már a második hasonló esetem ezen a fórumon 2 hét alatt. Akinek nem inge…”

     

    A legtöbben régóta ismerjük itt egymást, és tisztességesen, fair módon szoktuk intézni a dolgokat.

    Az Ardesa, amire jelentkeztél, ( így tegezöedve válaszolok, mert így szólítottál meg, pedig nem ismerjük egymást) rögtön a hírdetés után le lett foglalva, más egyebekkel együtt.

    Mivel sokat dolgozom, pár napig nem foglalkoztam ezekkel a mailekkel. Utána a beérkezési sorrendben válaszoltam, és keltek el a cuccok.  Ennyi.

    Ezt a témát én ezzel befejeztem, mert sajnálom az ilyenekre az idöet.

     

    CSAK TESSÉK, CSAK TESSÉK! VÁROM A TOVÁBBI AJÁNLATOKAT!!!!! :yahoo: SÖRT ÉN ÁLLOM!!! :yahoo:
    HA VALAKI ELJÖN ÉRTE, PECÁZHAT NÁLAM EGY NAPOT!

    Kedves Lövésztársak!

    Eladó Uberti Remington, NMA 1858 cső: 8″ cal: .44. MKH 2015 10. 20. tól. 10 év. Nem lőttem vele, mert nincs hol. Eredeti csomagolásban. 86500 Magyar Forint.

    Kapszli.hu viszonteladónál vettem, 2015. 11. 04. számla is meg van.

    Érdeklődni: szityman kukac gémail pont kom.

     

     

    Mellékletek:

    Szerinted, ha nem lógok állandóan a fórumon, akkor sose vehetek meg semmit? Ez itt nem becsület, hanem üzlet kérdése! A becsületes az lenne, ha az eladó a foglalás hatására rögtön kiírná, hogy eladva. Addig szerintem szabad a vásár, és az viszi, aki többet ad. Vagy írd meg BECSÜLETESEN, hogy neki adom 50-ért, mert haver, neked meg nem adom 60-ért, mert nem ismerlek!

    60-at adok érete! Egyeztessünk!: pergerg48kukigmaiilpontcom

    Uberti Colt 1849 Pocket Cal.31

    Foglalva, holnap viszik! Mégsem, írok neked :good: A becsület nem eladó :whistle:

    Colt Pocket Elkelt :yahoo: :yahoo:

    Ezt kellett volna megírnod 3 nappal ezelőtt, és nem a becsületről hablatyolni. tudod mi lett volna a becsületes eljárás? Kör-email a barátoknak és ismerősöknek; kell-e valakinek ennyiért? És ha nem, utána feltenni az adok-veszekre! Mégis hogyan kelt el, ha semmi nyoma az egyeztetésnek a fórumon? Azért kértem a privát kapcsolatot, mert vételi szándékom volt! A többieknek is írom: ez már a második hasonló esetem ezen a fórumon 2 hét alatt. Akinek nem inge…

     

     

    Nem értek veled egyet!Évek óta így hirdetem az eladni kívánt dolgaim és eddig senkinek sem volt ellene kifogása hiába maradt le bármiről is.

    Csigavér……higgadj le és igyál   :good:

     

     

     

    Szerinted, ha nem lógok állandóan a fórumon, akkor sose vehetek meg semmit? Ez itt nem becsület, hanem üzlet kérdése! A becsületes az lenne, ha az eladó a foglalás hatására rögtön kiírná, hogy eladva. Addig szerintem szabad a vásár, és az viszi, aki többet ad. Vagy írd meg BECSÜLETESEN, hogy neki adom 50-ért, mert haver, neked meg nem adom 60-ért, mert nem ismerlek!

    60-at adok érete! Egyeztessünk!: pergerg48kukigmaiilpontcom

    Uberti Colt 1849 Pocket Cal.31

    Foglalva, holnap viszik! Mégsem, írok neked :good: A becsület nem eladó :whistle:

    Colt Pocket Elkelt :yahoo: :yahoo:

    Ezt kellett volna megírnod 3 nappal ezelőtt, és nem a becsületről hablatyolni. tudod mi lett volna a becsületes eljárás? Kör-email a barátoknak és ismerősöknek; kell-e valakinek ennyiért? És ha nem, utána feltenni az adok-veszekre! Mégis hogyan kelt el, ha semmi nyoma az egyeztetésnek a fórumon? Azért kértem a privát kapcsolatot, mert vételi szándékom volt!
    A többieknek is írom: ez már a második hasonló esetem ezen a fórumon 2 hét alatt. Akinek nem inge…

    Szerinted, ha nem lógok állandóan a fórumon, akkor sose vehetek meg semmit? Ez itt nem becsület, hanem üzlet kérdése! A becsületes az lenne, ha az eladó a foglalás hatására rögtön kiírná, hogy eladva. Addig szerintem szabad a vásár, és az viszi, aki többet ad. Vagy írd meg BECSÜLETESEN, hogy neki adom 50-ért, mert haver, neked meg nem adom 60-ért, mert nem ismerlek!

    60-at adok érete! Egyeztessünk!: pergerg48kukigmaiilpontcom

    Uberti Colt 1849 Pocket Cal.31

    Foglalva, holnap viszik! Mégsem, írok neked :good: A becsület nem eladó :whistle:

    Colt Pocket Elkelt  :yahoo:   :yahoo:

    Sziasztok !

    Szeretném eladni a DP .54 kovás Frontier puskámat. Újszerű állapotban max. 100 lövés van benne. Sérülés mentes !
    A lakatszerkezet rugóit összehangoltam, tökéletesen működik. Az MKH 2016.04.26.-án jár le. A fegyverre 1 év garanciát vállalok !
    Az ára 140.000.-

    Üdv: Vgaby

    P.S: Klenovics Sanyi keress meg légyszíves !

    Szerinted, ha nem lógok állandóan a fórumon, akkor sose vehetek meg semmit? Ez itt nem becsület, hanem üzlet kérdése! A becsületes az lenne, ha az eladó a foglalás hatására rögtön kiírná, hogy eladva. Addig szerintem szabad a vásár, és az viszi, aki többet ad. Vagy írd meg BECSÜLETESEN, hogy neki adom 50-ért, mert haver, neked meg nem adom 60-ért, mert nem ismerlek!

    60-at adok érete! Egyeztessünk!: pergerg48kukigmaiilpontcom

    Uberti Colt 1849 Pocket Cal.31

    Foglalva, holnap viszik!

    Mégsem, írok neked :good:

    A becsület nem eladó :whistle:

    60-at adok érete! Egyeztessünk!: pergerg48kukigmaiilpontcom

    Uberti Colt 1849 Pocket Cal.31

    Foglalva, holnap viszik!

    Mégsem, írok neked  :good:

    A becsület nem eladó  :whistle:

    60-at adok érete!
    Egyeztessünk!: pergerg48kukigmaiilpontcom

    Uberti Colt 1849 Pocket Cal.31

15 bejegyzés megtekintése - 1,171-1,185 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.