Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 751-765 / 2,052
  • Elérhető vagyok: 0hat-3minc-hatharminc5-8van8tizen2

    Üdv!

    Eladó az alábbi 1851 Navy, réztokos Pietta revolver!
    Amolyan falra való v snubby projekt fegyver. Én eddig jutottam vele.
    Csöve fegyvermester által rövidítve és kapott egy Marschalkó markolatot.

    Ütött, kopott, papírja természetesen nincs, de mechanikailag működik.
    Töltéshez a töltőkar egy kis tengely segítségével felszerelhető.
    Adom az eredeti markolatot is.

    Ára 35000 huf

    Budapesti személyes átvétel

    Érdeklődés privát üzenetben

    Tisztelt Mindenki! ,44-es gömb öntőformát keresek megvételre.        Nagy Attila. 06204167293

     

    Üdv Mindenkinek!

    Rendben!

    Üdv!

    • LQ
    • 2017-06-04-22:28

    Tisztelt LQ! Engem érdekelne a töltővessző! A tel számod valszeg már a régi nem tudlak elérni! Kérlek csörögj rám visszahívlak! Előre is köszi! Üdv Francisco!

    Tisztelt Francisco!

    Beraktam a dobozomba, ha összefutunk nálam lesz.

    Üdv: LQ

    Tisztelt LQ!

    Engem érdekelne a töltővessző!
    A tel számod valszeg már a régi nem tudlak elérni!
    Kérlek csörögj rám visszahívlak!
    Előre is köszi!

    Üdv Francisco!

    Tisztelt LQ!

    Engem érdekel az öntőforma.

    Nagy Attila

    06204167293

    • LQ
    • 2017-06-01-19:01

    Tisztelt Lövésztársak!

    A tölcsér is elkelt. Az alábbiak még megvannak (kicsit leáraztam):

    D-guard Bowie dísztőr bőrtokkal, házi készítésű, szénacél penge, agancs markolat (teljes hossz: 455 mm, penge hossz: 325 mm, penge vastagság: 5,5 mm, súly: 950 g): 8e,

    Springfield döfőszurony scabard: 3e

    .540 minié Lee öntőforma: 4e,

    Pisztoly/revolver alu. töltő/tisztítóvessző M5 menettel a végén (átm.: 7 mm, szárhossz: 230 mm): 3e,

    15 db. „CSA” uniformis gomb – nagy: 3e,

    15 db. „CSA” uniformis gomb – közepes: 3e.

    Személyes átvétel: Debrecen, Budapest vagy +posta.

    Üdv: LQ [/quote]

    Mellékletek:

    Tisztelt Lövésztársak! Kihasználatlanság miatt eladóvá vált ősszel vásárolt Remington 1858 NMA revolverem. 8″ csőhosszal, kb 80 lövéssel. Ára kereken 100000Ft. https://rcpilot.hu/gall/egyeb/1147/20170513201843/revko.html Érdeklődni csipisanyi@freemail.hu 06 20 2 698 690

    A revolver elkelt, köszönöm a lehetőséget!

    Tisztelt Lövésztársak! Szekrénytakarító börze… Puskatöltő tölcsér (átm.: 8 mm, hossz: 915 mm): 5e, Pi….Személyes átvétel: Debrecen, Budapest vagy +posta. Üdv: LQ

    Kedves LQ,

    A puskatöltő tölcsér érdekelne, budapesti átvétellel.

    • LQ
    • 2017-05-31-18:56

    Tisztelt Lövésztársak! Most már, hogy a szekrényt kitakarítottam az is eladó. :yahoo: Szép állapotú Diana 5 fegyverszekrény. Minden kulcsa és papírja megvan. Ár: 27e. Csak személyes átvétel: Debrecen és környéke. Üdv: LQ

    A szekrény elkelt. :good:

    Szia! Jogos! Csak az ragadta meg a figyelmem,hogy 110cm hosszú puska fér be. Ettől függetlenül győrbe sem éri meg elmennem érte mert a gyártó 44ezerért házhoz hozza a diana5-öt úgyhogy sztem.annál maradok. Azért köszönöm az ajánlatot! Üdv: Tuco

    Tisztelt Lövésztársak! Most már, hogy a szekrényt kitakarítottam az is eladó. :yahoo: Szép állapotú Diana 5 fegyverszekrény. Minden kulcsa és papírja megvan. Ár: 27e. Csak személyes átvétel: Debrecen és környéke. Üdv: LQ

    Basszus egy kicsit közelebb lennél már vinném is!

    Hol laksz? Nekem Győrben van eladó Szia! Megnéztem de nekem nem jó mert nem fér el benne a sharps. Üdv: Tuco

    Bocs, nem kötözködés, de melyik része nem fér be? Ez ui. 250 mm-el magasabb és 12 mm-el mélyebb mint a Diana 5. Igaz, hogy keskenyebb, mert csak 3 pusekos, de … . Nekem egyébként a Pensylvaniám, ami hosszabb a sharpsnál, simán belefér. A polcok ui. mobilak, ki is vehetők.

    Ez logikus, csak azért kérdeztem vissza, mert látszott, hogy valamit félre értettél.   :yahoo: üdv., János

    • Tuco
    • 2017-05-31-12:50

    Szia!

    Jogos! Csak az ragadta meg a figyelmem,hogy 110cm hosszú puska fér be. Ettől függetlenül győrbe sem éri meg elmennem érte mert a gyártó 44ezerért házhoz hozza a diana5-öt úgyhogy sztem.annál maradok. Azért köszönöm az ajánlatot!

    Üdv: Tuco

     

     

     

     

     

     

    Tisztelt Lövésztársak! Most már, hogy a szekrényt kitakarítottam az is eladó. :yahoo: Szép állapotú Diana 5 fegyverszekrény. Minden kulcsa és papírja megvan. Ár: 27e. Csak személyes átvétel: Debrecen és környéke. Üdv: LQ

    Basszus egy kicsit közelebb lennél már vinném is!

    Hol laksz? Nekem Győrben van eladó Szia! Megnéztem de nekem nem jó mert nem fér el benne a sharps. Üdv: Tuco

    Bocs, nem kötözködés, de melyik része nem fér be? Ez ui. 250 mm-el magasabb és 12 mm-el mélyebb mint a Diana 5. Igaz, hogy keskenyebb, mert csak 3 pusekos, de … . Nekem egyébként a Pensylvaniám, ami hosszabb a sharpsnál, simán belefér. A polcok ui. mobilak, ki is vehetők.

    Tisztelt Lövésztársak! Most már, hogy a szekrényt kitakarítottam az is eladó. :yahoo: Szép állapotú Diana 5 fegyverszekrény. Minden kulcsa és papírja megvan. Ár: 27e. Csak személyes átvétel: Debrecen és környéke. Üdv: LQ

    Basszus egy kicsit közelebb lennél már vinném is!

    Hol laksz? Nekem Győrben van eladó

    Szia!

    Megnéztem de nekem nem jó mert nem fér el benne a sharps.

    Üdv: Tuco

    Bocs, nem kötözködés, de melyik része nem fér be? Ez ui. 250 mm-el magasabb és 12 mm-el mélyebb mint a Diana 5. Igaz, hogy keskenyebb, mert csak 3 pusekos, de … . Nekem egyébként a Pensylvaniám, ami hosszabb a sharpsnál, simán belefér. A polcok ui. mobilak, ki is vehetők.

    • LQ
    • 2017-05-30-18:34

    Basszus egy kicsit közelebb lennél már vinném is!

    :yes: Hát igen. A Szombathely-Debrecen csak teleportálással küzdhető le gazdaságosan, ebben a méretben. Gondolom addig nem ér rá.  :yes:

    Üdv: LQ

     

15 bejegyzés megtekintése - 751-765 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.