Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
Fórum szabályzat
18 hours, 8 minutes telt el
Hogyan játsszunk felelősségteljesen?
4 days, 18 hours telt el
game
2 weeks, 4 days telt el
Elöltöltő fegyver és kiegészítő adás, vétel csere
3 weeks, 1 day telt el
game
3 weeks, 5 days telt el
További hozzászólások
15 bejegyzés megtekintése - 1,276-1,290 / 2,056
  • De ami a legjobb lenne, ha lehet valasztani…

.45-.50-es, csapis puska.

Ha van valakinek eloltoltos kit-je, darabokban vagy akar felig osszerakva… Szivesen megszabaditom tole! :)

Üdv!Mit is szeretnél végül is?Kicsit konkrétabban.

Egesz konkretan barmely tipusu eloltoltos fegyver kit erdekel. :)
    Lehet pisztoly, puska, csapis vagy kovas… Mindegy. Az urmeret is…
    Lehet teljesen szuz, gyari dobozos, darabokban, vagy olyan is, amit mar valaki elkezdett osszeilleszteni…
    Szeretek szoszmotolni, barkacsolni es igy legalisan tehetem.
    Meg persze igy talan olcsobb is…
    Bar ha beleszamitok mindent… Egyaltalan nem biztos. De legalabb az en kezem munkaja! :)

Hello mindenki. Uj vagyok a forumon. Erdekelne hogy tudok eladni egy ket fegyvert. Maganuton vagy akar az uzletben? Tudtok az arban is tanacsot adni? Az egyik egy Pietta 1851 SAN engraved .44

Mijaza SAN? A többiből gondolom, hogy Colt és az N talán Navy, de a többi?

SA = Single Action, N = Navy?

Ha van valakinek eloltoltos kit-je, darabokban vagy akar felig osszerakva… Szivesen megszabaditom tole! :)

Üdv!Mit is szeretnél végül is?Kicsit konkrétabban.

Szevasztok! Anyagi okok miatt eladó a tavaly Lutár dokitól vásárolt DP Sharps Infantry Cal.54-es puska! 2024.11.25-ig érvényes Műszakival.Hibátlan állapotban, kifogástalan működéssel (vásárlás óta nem lőttem vele). A puskához jár még 28 Db rézhüvely és kb. 150 Db Old Style lövedék is! ár:300.e.Ft.

Néhány kép a tartozékokról  :bye:

Mellékletek:

Eladóak: Uberti Remington New M. Navy, 5,5-ös csővel, .36-os, használt de jó állapotában, 2023-ig érvényes kártyával. Adok hozzá egy tucat lövedéket. Ára 55.000+ eljuttatás költsége
    Stainless Uberti Remington New M. Army, .44-es, újszerű állapotában, második tulaj vagyok, sosem lőttem vele, 2025-ig érvényes kártyával. Adok hozzá egy tucat lövedéket. Ára 90.000+ eljuttatás költsége
    Érdeklődni: suestados@freemail.hu

Mellékletek:

Szevasztok!

Anyagi okok miatt eladó a tavaly Lutár dokitól vásárolt DP Sharps Infantry Cal.54-es puska!

2024.11.25-ig érvényes Műszakival.Hibátlan állapotban, kifogástalan működéssel (vásárlás óta nem lőttem vele).

A puskához jár még 28 Db rézhüvely és kb. 150 Db Old Style lövedék is!

ár:300.e.Ft.

Mellékletek:

Ha van valakinek eloltoltos kit-je, darabokban vagy akar felig osszerakva…

Szivesen megszabaditom tole! :)

Sziasztok !

Keresek ,használt UMBERTI 1860 COLT ARMY CIVIL  44e revolvert!

Cimem:stefike@vnet .hu

Uraim!
    Eladó egy ágyú,mely 24,5 cm csőhosszal,12mm-es csőfurattal, 19,7 furat mélységgel,és gyúlyukkal rendelkezik.
    Vitrinben díszként van nálam több éve,és eladnám. 40000 ft az ára, nekem ennyiben van. Ha érdekel valakit, emailen el tud érni.
    Köszönöm.

Mellékletek:

Eladó néhány felszerelési tárgy:
    – US kenyérzsák (mexikói háború idején használtak hasonlókat), konföderáció lázadóknak ajánlott modell, tört fehér színű vászonból, egy gomb letölt róla, de adok másik 3 egyforma fémgombot hozzá 1000 Ft

– 21. brit gyalogezred csákója a napoleoni háborúk második feléből, keveset használt, Felföldi Jani 57-es fejére tökéletesen illett, nekem 59-es van de én sem panaszkodtam, hogy szűk, kanadai mester műve 35000 Ft

– szürke legombolós nadrág, 18-19. század fordulójáról, brit sorgyalogság téli posztónadrágjának replikája, vadász úriembereknek is elegáns viselet lehet, keveset használt, jó vastag anyagból készült, lábszárban(45-ös vádli) nekem jó szoros volt, de feneke olyan jó bő, hogy kétszer is belefértem volna, Nadrág dereka 47 cm széles, oldalt a nadrág 112 cm, belül a lábköze 70 cm hosszú 10000 Ft

– polgárháborús fa kulacs, uniós és konföderációs katonának is jó választás, 4000 Ft
    – uniós forage cap, nem használt, L méret 5000 Ft
    – uniós deréköv, keveset használt, én vagy 100 cm körüli derékbőségnél is használtam, 3000 Ft

Mellékletek:
    • Cook
    • 2016-02-09-16:45

Sziasztok, Keresek eladó Frontiert 54 kaliberben lehetőleg kovásat. előre is köszönöm a segítségeteket! Pali!

Szia !

Írj a csaba.kalugyer@gmail.com-ra küldök képet .

üdv Csaba

Sziasztok,

Keresek eladó Frontiert 54 kaliberben lehetőleg kovásat.

előre is köszönöm a segítségeteket!

Pali!

Remington New Model Army ELKELT.

Köszi a pólót, Doki :-)

Mellékletek:

Eladó kiváló állapotú Parker Hale 1853 3-pántos Enfield, oldalban is állítható Withwoth irányzékkal. Kevesebb, mint 200 lövés hagyta el eddig a csövét.

Vele együtt eladó:
    – egy Lyman 2654611 .58-as kaliberű Minié öntőforma, Balázs által módosított fenékkúppal,
    – 75 db lövedék,
    – lőkúp helyére szerelhető csőmosó szet
    – 2025-ig érvényes MKH tanúsítvány.

A csomag ára egyben 195eHUF.

A puska külön 180eHUF

Érdelkődni munkaidőben, a harminc, hétnegyvenkettő-3135 számon lehet.

Üdv: lorenz

IMG_5232
    IMG_5232.jpg

enfield

Mellékletek:
15 bejegyzés megtekintése - 1,276-1,290 / 2,056

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.