Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 766-780 / 2,052
    • Tuco
    • 2017-05-30-17:18

    Tisztelt Lövésztársak! Most már, hogy a szekrényt kitakarítottam az is eladó. :yahoo: Szép állapotú Diana 5 fegyverszekrény. Minden kulcsa és papírja megvan. Ár: 27e. Csak személyes átvétel: Debrecen és környéke. Üdv: LQ

    Basszus egy kicsit közelebb lennél már vinném is!

    Hol laksz? Nekem Győrben van eladó

    Szia!

    Megnéztem de nekem nem jó mert nem fér el benne a sharps.

    Üdv: Tuco

    Tisztelt Lövésztársak! Most már, hogy a szekrényt kitakarítottam az is eladó. :yahoo: Szép állapotú Diana 5 fegyverszekrény. Minden kulcsa és papírja megvan. Ár: 27e. Csak személyes átvétel: Debrecen és környéke. Üdv: LQ

    Basszus egy kicsit közelebb lennél már vinném is!

    Hol laksz? Nekem Győrben van eladó – szerelt lőszeres topic #39575

    János

    • Tuco
    • 2017-05-30-10:58

    Tisztelt Lövésztársak! Most már, hogy a szekrényt kitakarítottam az is eladó. :yahoo: Szép állapotú Diana 5 fegyverszekrény. Minden kulcsa és papírja megvan. Ár: 27e. Csak személyes átvétel: Debrecen és környéke. Üdv: LQ

     

    Basszus egy kicsit közelebb lennél már vinném is!

     

    • LQ
    • 2017-05-29-18:00

    A .454 öntőforma elkelt.

    Üdv: LQ

    Hali! Telefonon kerestelek, de lehet, csak a régi számod van meg. Családi e-mail címedre írtam. Üdv Gábor

    Tisztelt Lövésztársak,

    Frontier puskámra keresek “normál” hátsó illetve első irányzékot. Ugyan itt eladnám Mortimer irányzékomat, elöl cserélhető inzertes.üdv

    P

     

    • LQ
    • 2017-05-29-08:59

    Tisztelt Lövésztársak!

     

    Most már, hogy a szekrényt kitakarítottam az is eladó.  :yahoo:

    Szép állapotú Diana 5 fegyverszekrény. Minden kulcsa és papírja megvan. Ár: 27e. Csak személyes átvétel: Debrecen és környéke.

     

    Üdv: LQ

    Mellékletek:
    • LQ
    • 2017-05-29-07:56

    Tisztelt Eladó! A.455 öntőforma érdekelne, milyen állapotban van?

    Jó állapotban van. Nem sokat volt használva. Nincs semmilyen mechanikai sérülése, nincs leejtve-szétütve. Korrektül működik. Optikailag látszik rajta a használat. Karcos a teteje, itt-ott egy kis kosz-reve.

    Üdv: LQ

    Mellékletek:

    Tisztelt Lövésztársak! Szekrénytakarító börze… D-guard Bowie dísztőr bőrtokkal, házi készítésű, szénacél penge, agancs markolat (teljes hossz: 455 mm, penge hossz: 325 mm, penge vastagság: 5,5 mm, súly: 950 g): 10e, Springfield döfőszurony scabard: 5e .454 gömb Lee öntőforma: 5e, .540 minié Lee öntőforma: 5e, Puskatöltő tölcsér (átm.: 8 mm, hossz: 915 mm): 5e, Pisztoly/revolver alu. töltő/tisztítóvessző M5 menettel a végén (átm.: 7 mm, szárhossz: 230 mm): 5e, 15 db. „CSA” uniformis gomb – nagy: 5e, 15 db. „CSA” uniformis gomb – közepes: 5e. Személyes átvétel: Debrecen, Budapest vagy +posta. Üdv: LQ

    Tisztelt Eladó! A.455 öntőforma érdekelne, milyen állapotban van?

     

    • LQ
    • 2017-05-29-00:10

    Tisztelt Lövésztársak!

    Szekrénytakarító börze…

    D-guard Bowie dísztőr bőrtokkal, házi készítésű, szénacél penge, agancs markolat (teljes hossz: 455 mm, penge hossz: 325 mm, penge vastagság: 5,5 mm, súly: 950 g): 10e,
    Springfield döfőszurony scabard: 5e
    .454 gömb Lee öntőforma: 5e,
    .540 minié Lee öntőforma: 5e,
    Puskatöltő tölcsér (átm.: 8 mm, hossz: 915 mm): 5e,
    Pisztoly/revolver alu. töltő/tisztítóvessző M5 menettel a végén (átm.: 7 mm, szárhossz: 230 mm): 5e,
    15 db. „CSA” uniformis gomb – nagy: 5e,
    15 db. „CSA” uniformis gomb – közepes: 5e.

    Személyes átvétel: Debrecen, Budapest vagy +posta.

    Üdv: LQ

    Mellékletek:

    A képen látható bayonett, Elkelt!

    Mellékletek:
    • LQ
    • 2017-05-23-19:01

    Tisztelt Lövésztársak!

    Eladó egy 2 pántos Euroarms Enfield. Kifogástalan állapotban van kívül-belül. 2011.-es évjárat, műszaki kártya van. Keveset használt, kb. 300 lövés van a csőben. Egyetlen változtatás: a nézőke létrája kb. 1 mm-rel el van tolva jobbra, de így legalább alsó-széle-közepére lehet vele célozni. :) Ára: 180e. harminc341nulla458

    Üdv: LQ

    A pusek elkelt.  :good:

    Kedves Lövésztársak! Sok gondolkodás után úgy döntöttem, hogy eladom Euroarms – Parker-Hale Volunteer .451 Long Range puskámat. A fegyver huzagolása tökéletes állapotban van, a sütés versenyszerűen finom, Pedersoli Dr. Goodwin irányzékkal vagyon szerelve és cserélhető inzertes fedett célgömbbel. A fegyverrel lőttem már több EB, VB első tizes helyezést, és ezzel a puskával lőttem a 97-es országos csúcsot, mely ma is érvényben van. 60 gr Swiss 3Fg lőpor + .451″-es Lyman Volunteer lövedékkel lyukat lyukba lő. Nincs kompromisszum. Én évek óta nem használtam, és be kell lássam, azzal, hogy eredeti puskával kezdtem most újra lőni a 100m-t, esélye minimális, hogy újra aktivizáljam. Pedig nagyon jó kis puska, nyertem vele a Steve által szervezett 250 m-es versenyen is. Nos, belátva, hogy egyszerre két puskával lőni nem tudok, most eladnám. Ára 300000 Ft. Kérlek ne alkudj belőle, így is nagyon jutányos ár ezzel az irányzékkal, ezzel a tudással. Hiányosságai: a csőfar csavar csillagcsavar-fejű, mert ez eredetit elhagytam egyszer. A diopter talp alatti világos rész – csúnya – fakitöltés, a korábbi diopter talpának besüllyesztett helye. Érdemes majd ezt helyre tennie az új gazdinak. A műszaki kártyája jelenleg lejárt, de természetesen frissítem, amennyiben komoly vevő jelentkezik érte. Ha érdekel, jöhet email az info@kapszli.hu -ra. Üdv Balázs

    Uraim! A fegyver elkelt. üdv Balázs

    Kedves Lövésztársak!

    Sok gondolkodás után úgy döntöttem, hogy eladom Euroarms – Parker-Hale Volunteer .451 Long Range puskámat. A fegyver huzagolása tökéletes állapotban van, a sütés versenyszerűen finom, Pedersoli Dr. Goodwin irányzékkal vagyon szerelve és cserélhető inzertes fedett célgömbbel. A fegyverrel lőttem már több EB, VB első tizes helyezést, és ezzel a puskával lőttem a 97-es országos csúcsot, mely ma is érvényben van. 60 gr Swiss 3Fg lőpor + .451″-es Lyman Volunteer lövedékkel lyukat lyukba lő. Nincs kompromisszum. Én évek óta nem használtam, és be kell lássam, azzal, hogy eredeti puskával kezdtem most újra lőni a 100m-t, esélye minimális, hogy újra aktivizáljam. Pedig nagyon jó kis puska, nyertem vele a Steve által szervezett 250 m-es versenyen is. Nos, belátva, hogy egyszerre két puskával lőni nem tudok, most eladnám. Ára 300000 Ft. Kérlek ne alkudj belőle, így is nagyon jutányos ár ezzel az irányzékkal, ezzel a tudással.

    Hiányosságai: a csőfar csavar csillagcsavar-fejű, mert ez eredetit elhagytam egyszer. A diopter talp alatti világos rész – csúnya – fakitöltés, a korábbi diopter talpának besüllyesztett helye. Érdemes majd ezt helyre tennie az új gazdinak.

    A műszaki kártyája jelenleg lejárt, de természetesen frissítem, amennyiben komoly vevő jelentkezik érte.

    Ha érdekel, jöhet email az info@kapszli.hu -ra.

    Üdv

    Balázs

    Mellékletek:

    Uraim!

    Egy adag szarut bevittem az üzletbe.

    ÜDv

    B

15 bejegyzés megtekintése - 766-780 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.