Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 736-750 / 2,052
  • Tisztelt Lövésztársak!
    Eladó EA Enfield 2 pántos hadipuskám
    szép állapotú, csak pár száz lövés lett vele leadva, MKH kártya 2022. 09.25-ig
    Adok hozzá pár kiegészítőt: puha Geologic puskatokot, eredeti töltővesszővel megegyező hosszúságú réz töltővesszőt
    (ideális NSSA-hez), 2 töltővéget, 2 nagycsapis és 2 kiscsapis lőkúpot, kaliberezőt (dobozában, nem volt használva)
    és ajándék 48 db Miniét
    Puska jelenleg Budapesten “lakik”.
    Ár: 180 ezer Ft
    Érdeklődőknek további képeket tudok küldeni

    aruruu@gportal.hu

    Tisztelt Lövésztársak! Eladó EA Enfield 2 pántos hadipuskám szép állapotú, csak pár száz lövés lett vele leadva, MKH kártya 2022. 09.25-ig Adok hozzá pár kiegészítőt: puha Geologic puskatokot, eredeti töltővesszővel megegyező hosszúságú réz töltővesszőt (ideális NSSA-hez), 2 töltővéget, 2 nagycsapis és 2 kiscsapis lőkúpot, kaliberezőt (dobozában, nem volt használva) és ajándék 48 db Miniét Puska jelenleg Budapesten “lakik”. Ár: 180 ezer Ft Érdeklődőknek további képeket tudok küldeni

    Kaliberröl és a huzagolásról még ha tudnál írni az jó lenne. Úgy tudom az Euroarms 54 és 58-as kaliberrel is gyártotta az Enfildjeit. Köszi.

    csak 58-ban gyártották, két féle kaliberben a Mississippit gyártották
    Specification:
    Naval Rifle pattern 1858 two band.
    Calibre: .577″
    Barrel Length: 33″
    Overall Length: 48 1/2″
    Weight: 8lb 8 oz (approx).
    Stock: Seasoned Walnut with solid brass furniture.
    Barrel: 5 grooves 1 in 66″ twist
    Sights: rear sight graduated to 900 yards, front sight fixed.

    Tisztelt Lövésztársak! Eladó EA Enfield 2 pántos hadipuskám szép állapotú, csak pár száz lövés lett vele leadva, MKH kártya 2022. 09.25-ig Adok hozzá pár kiegészítőt: puha Geologic puskatokot, eredeti töltővesszővel megegyező hosszúságú réz töltővesszőt (ideális NSSA-hez), 2 töltővéget, 2 nagycsapis és 2 kiscsapis lőkúpot, kaliberezőt (dobozában, nem volt használva) és ajándék 48 db Miniét Puska jelenleg Budapesten “lakik”. Ár: 180 ezer Ft Érdeklődőknek további képeket tudok küldeni

    Kaliberröl és a huzagolásról még ha tudnál írni az jó lenne. Úgy tudom az Euroarms 54 és 58-as kaliberrel is gyártotta az Enfildjeit. Köszi.

    üdv.
    sörétes cső,rozsdátlanítva.hátsó vesszőtartót elengedte a forrasztás,illetve az egyik csövet is alul 3-4 cm hosszban.
    kinek mit ér? hátsó vesszőtartó megvan,adom hozzá.
    tel: 06 30 37 null null 629 futár megoldható

    Tisztelt Lövésztársak!
    Eladó EA Enfield 2 pántos hadipuskám
    szép állapotú, csak pár száz lövés lett vele leadva, MKH kártya 2022. 09.25-ig
    Adok hozzá pár kiegészítőt: puha Geologic puskatokot, eredeti töltővesszővel megegyező hosszúságú réz töltővesszőt
    (ideális NSSA-hez), 2 töltővéget, 2 nagycsapis és 2 kiscsapis lőkúpot, kaliberezőt (dobozában, nem volt használva)
    és ajándék 48 db Miniét
    Puska jelenleg Budapesten “lakik”.
    Ár: 180 ezer Ft
    Érdeklődőknek további képeket tudok küldeni

    Mellékletek:

    Elkelt

    Eladó az alábbi 1851 Navy, réztokos Pietta revolver!
    Amolyan falra való v snubby projekt fegyver. Én eddig jutottam vele.
    Csöve fegyvermester által rövidítve és kapott egy Marschalkó markolatot.

    Ütött, kopott, papírja természetesen nincs, de mechanikailag működik.
    Töltéshez a töltőkar egy kis tengely segítségével felszerelhető.
    Adom az eredeti markolatot is.

    Ára 35000 huf

    Budapesti személyes átvétel

    Érdeklődés privát üzenetben

    [/quote]

    Pietta ügyben telefonszám: Nulla6-3minc-hatharminc5-8van8tizen2

    Engem csak érdekelt volna a kis Pietta. ;-( nem találtam elérhetőséget, most meg a bejegyzést sem tudom törölni. Elnézést…

     

    Üdv! Eladó az alábbi 1851 Navy, réztokos Pietta revolver! Amolyan falra való v snubby projekt fegyver. Én eddig jutottam vele. Csöve fegyvermester által rövidítve és kapott egy Marschalkó markolatot. Ütött, kopott, papírja természetesen nincs, de mechanikailag működik. Töltéshez a töltőkar egy kis tengely segítségével felszerelhető. Adom az eredeti markolatot is. Ára 35000 huf Budapesti személyes átvétel Érdeklődés privát üzenetben

    Tisztelt Iszkra! A képeid között láttam egy derringert, és ennek a tipusára lennék kiváncsi.Előre is köszönöm Nagy Attila 1966nap@gmail.com

    Szevasztok!

    Eladó egy Antonio Zoli Zouave Cal.58-as hadipuska.

    Szép állapotban, külsején a használatából és korából eredően  ( XXVI=1970-es gyártás) karccal.

    A fegyver 2027.04.26-ig műszakival rendelkezik.

    Egyetlen hibája a félállás.

    Adok még a puska mellé egy kaliberező matricát és egy tartalék lőkúpot.

    Érdeklődni a +3630/kettő89öt683 vagy conqver@gmail.com

    Személyesen BP.VII.

    Mellékletek:

    Az általam árult puskák elkeltek.

    sziasztok
    eladó egy Pedersoli Kentucky kovás, .50 űrméretű puska aminek a lakatja perkussziósra lett cserélve, kb 100 lövés a csőben, egy marék kiegészítővel. évek óta nem használtam. mivel nem a műszaki kártya szerinti az állapot így az ár megegyezés szerinti.
    irányár 80.000Ft
    juhoboy01@gmail.com vagy 30 5272398
    juhász árpád (hódmezővásárhely)

    elkelt

    sziasztok
    eladó egy Pedersoli Kentucky kovás, .50 űrméretű puska aminek a lakatja perkussziósra lett cserélve, kb 100 lövés a csőben, egy marék kiegészítővel. évek óta nem használtam. mivel nem a műszaki kártya szerinti az állapot így az ár megegyezés szerinti.
    irányár 80.000Ft
    juhoboy01@gmail.com vagy 30 5272398
    juhász árpád (hódmezővásárhely)

    Tisztelt Lövésztársak! A tölcsér is elkelt. Az alábbiak még megvannak (kicsit leáraztam): D-guard Bowie dísztőr bőrtokkal, házi készítésű, szénacél penge, agancs markolat (teljes hossz: 455 mm, penge hossz: 325 mm, penge vastagság: 5,5 mm, súly: 950 g): 8e, Springfield döfőszurony scabard: 3e .540 minié Lee öntőforma: 4e, Pisztoly/revolver alu. töltő/tisztítóvessző M5 menettel a végén (átm.: 7 mm, szárhossz: 230 mm): 3e, 15 db. „CSA” uniformis gomb – nagy: 3e, 15 db. „CSA” uniformis gomb – közepes: 3e. Személyes átvétel: Debrecen, Budapest vagy +posta. Üdv: LQ

    [/quote]

    Üdv!

    A gombok érdekelnek. Milyen méreteket takarnak a közepes ill. nagy? Továbbá öntvény vagy préselvény?

    Köszi

    ckkalman kukacz yahoo.de

     

     

    Sziasztok!

    Eladók az alábbi fegyverek:

    Investarm Hawken Great Plains (kétékes), kovás, .54 űrméretű puska. Irányár: 120000Ft.

    Pedersoli Kentucky kovás, .50 űrméretű puska. Irányár: 120000 Ft.

    Kérésre küldök képeket.

    Info: laszlo.hosszu77@gmail.com 06-20/823-05-21

     

    Üdv! Eladó az alábbi 1851 Navy, réztokos Pietta revolver! Amolyan falra való v snubby projekt fegyver. Én eddig jutottam vele. Csöve fegyvermester által rövidítve és kapott egy Marschalkó markolatot. Ütött, kopott, papírja természetesen nincs, de mechanikailag működik. Töltéshez a töltőkar egy kis tengely segítségével felszerelhető. Adom az eredeti markolatot is. Ára 35000 huf Budapesti személyes átvétel Érdeklődés privát üzenetben

    Tisztelt Iszkra!

    A képeid között láttam egy derringert, és ennek a tipusára lennék kiváncsi.Előre is köszönöm

    Nagy Attila

    1966nap@gmail.com

15 bejegyzés megtekintése - 736-750 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.