Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 391-405 / 2,052
  • Keresek 5,5-ös csövű .44-es Uberti, v. új gyártású Pietta Remingtont. Képekkel ide kérnék ajánlatot: vyscag kukac gmail pont hu. Lehet rozsdamentes és kékített egyaránt. Köszönöm.

    Cserélném Uberti 1860 Colt-omat (1975-ös gyártás, nagyon szép állapotú, MKH kártya nélkül) 5,5-ös csőhosszú (csak erre, 8″ nem érdekel) 1858 Remingtonra (.44-re). vyscag kukac gmail pont com

    Esetleg érdekelne a csere. Kérlek küldj képeket az  1966nap@gmail.com  címre.

    Üdvözlettel

    Nagy Attila

    Megoldódni látszik, köszönöm.

    Cserélném Uberti 1860 Colt-omat (1975-ös gyártás, nagyon szép állapotú, MKH kártya nélkül) 5,5-ös csőhosszú (csak erre, 8″ nem érdekel) 1858 Remingtonra (.44-re).

    vyscag kukac gmail pont com

    • Tuco
    • 2019-01-28-07:42

    A távcső elkelt!

     

    Tisztelt Lövésztársak! Megvállnék a képen látható eredeti korabeli 1900-as évek elején készült Marlin tubusos távcsövemtől. A távcső azonkívül, hogy gyűjtői ritkaság méltó párja lehet egy vadnyugati puskának. Hibátlan szép állapotban van még a korabeli doboza és az eredeti szereléktalpai is megvannak!!! Ritkaság ebben az állapotban!!! Azért adnám el mert úgy döntöttem, hogy nem szerelem fel mert inkább diopterrel használom. Sajnos ide nem tudtam képeket feltölteni de a facebookos black powder csoportban megtekinthető vagy szívesen küldök képeket emailben. Az ára 100ezer Ft. Alku nincs! Viszont csere az van! Ami érdekel: Uberti cattleman 5,5colos csővel 44-40WCF kaliberben, lőszertöltő prés, zsírzó/kalibráló prés egyéb lőszertöltő felszerelés, elöltöltő revolver.

     Szevasztok!

    Eladóak az alábbi fegyverek!

    A.Baumkircher Anderson Cal.38-as kaliberben!

    Teljesen hibátlan, újszerű állapotban!

    – Eichelberger Cső

    – Állítható első és hátsó irányzék

    – Állítható sütés

    – Cső kivehető, tisztítása egyszerű

    Érvényes MKH 2027-ig

    Jár még mellé kb.400 db VZ Rb.

    Sajnos az én kezemnek nagy, ezért lett eladó!Bővebb info a lenti linkre kattintva!

    A.Baumkircher

    Ára:1500 EUR vagy ennek megfeleő HUF

    Nagyfelbontású Képek!

    D.P. 1861 Springfield Cal.58 Szép és megkímélt állapotban!Egyszer eldőlt és a bal oldalán, lett pár bemélyedés ( fotókon jól látható), fája nem repedt, nincs rommá karcolva. 2015-ös OB-n 93-kört lőttem vele, ami a 2-ik helyhez volt elég Józsi ‘bá mögött :-) MKH. 2021.10.19-ig érvényes

    Ami jár hozzá, profi Minié lövedék ( VZ ) : 12 doboz 577.545 , 1 doboz 577.310 , 4 doboz 577.665 , 2 doboz ( Kapszlis ) 577.566 grs PH

    -Komplett kaliberező szettek : Cal. 58-578/Cal.577-576 -Zsírzófejek : Cal.58/.577 -Lőkúpok: 4mm (acél) , 4mm (berilium-bronz) , 6mm-es startpatronos és egy gyári muskéta lőkúp

    Ár: 280.E.Ft

    Érdeklődni +3630/289-56-nyolc3

    Nagy felbontású képek : 1861 Springfiled+1859 Sharps Cavalry Karabély

     

    Sharps Karabély elkelt!!!

    • Tuco
    • 2019-01-26-20:53

    Tisztelt Lövésztársak!

    Megvállnék a képen látható eredeti korabeli 1900-as évek elején készült Marlin tubusos távcsövemtől. A távcső azonkívül, hogy gyűjtői ritkaság méltó párja lehet egy vadnyugati puskának. Hibátlan szép állapotban van még a korabeli doboza és az eredeti szereléktalpai is megvannak!!! Ritkaság ebben az állapotban!!!

    Azért adnám el mert úgy döntöttem, hogy nem szerelem fel mert inkább diopterrel használom. Sajnos ide nem tudtam képeket feltölteni de a facebookos black powder csoportban megtekinthető vagy szívesen küldök képeket emailben. Az ára 100ezer Ft. Alku nincs! Viszont csere az van! Ami érdekel: Uberti cattleman 5,5colos csővel 44-40WCF kaliberben, lőszertöltő prés, zsírzó/kalibráló prés egyéb lőszertöltő felszerelés, elöltöltő revolver.

    Köszönöm szépen, nagyon megdöbbentett, :( :(

    Segítséget kérek – sajnos elfelejtettem a nevét és a települését annak a fegyvermesternek, aki elöltöltős fegyvereket készít, díszes faragásokkal, valahol Nyíregyháza környékén lakik. A mellékelt fegyvert ő készítette. – Köszönöm a segítséget!

    Szia!

    Sajnos már régen elhunyt, Bozó Sándornak hívták, vásárosnaményi volt.

    Üdvözlet! Eladó az angol lord, D. pedersoli mortimer target cal. 54es kovás puska! Érvényes MKH :2027ig Ár :289999. – Érd:06706249625

    :good:

    Segítséget kérek – sajnos elfelejtettem a nevét és a települését annak a fegyvermesternek, aki elöltöltős fegyvereket készít, díszes faragásokkal, valahol Nyíregyháza környékén lakik. A mellékelt fegyvert ő készítette. – Köszönöm a segítséget!

    Szia!

    Sajnos már régen elhunyt, Bozó Sándornak hívták, vásárosnaményi volt.

    Segítséget kérek – sajnos elfelejtettem a nevét és a települését annak a fegyvermesternek, aki elöltöltős fegyvereket készít, díszes faragásokkal, valahol Nyíregyháza környékén lakik. A mellékelt fegyvert ő készítette. – Köszönöm a segítséget!

    Mellékletek:

    Üdvözletem!

    Keresek használt Hawken puskát, vadászati célra. 0,50 és 0,54 -es kaliber is érdekel, csappantyús lakattal.

    Kérem, ha valakinek volna ajánlata, az alábbi email címre jelezze nekem.

    horvathtamasagrolabor@gmail.com

    Köszönettel!

    Tamás

    Jó reggelt, a kompletten eladó lenne Czech Gun Gladiator feketelőporos lőfegyver, teljesen új, dobozában 2028.-ig érv. MKH,tartozékokkal együtt. Maga a fegyver,+ gyári tartozékai,+bőr eredeti gyári övtok, nagy DP lőporflaska + töltőtölcsér, a gyári helyett a Great Gun derringer réz tömködője,kb 150 db konikális lövedék , 100 db gömblövedék, néhány fiola , tapasz. 150.000 Ft-ot kérnék érte. Személyesen Farmoson-Nagykátán-Jászberényben-Cegléden tudjuk lebonyolítani!

    Elkelt, köszönöm a lehetőséget!

    Sziasztok!

    Keresek megvételre használt, jó állapotú 1851 navy (.36 vagy .44) és/vagy remington 1858 (.44) revolvert.

    Ha valakinek van eladó, vagy tud eladót, kérem jelezze nekem e-mailben: papptiborhun@gmail.com

    Köszönöm.

    Jó reggelt, a kompletten eladó lenne Czech Gun Gladiator feketelőporos lőfegyver, teljesen új, dobozában 2028.-ig érv. MKH,tartozékokkal együtt. Maga a fegyver,+ gyári tartozékai,+bőr eredeti gyári övtok, nagy DP lőporflaska + töltőtölcsér, a gyári helyett a Great Gun derringer réz tömködője,kb 150 db konikális lövedék , 100 db gömblövedék, néhány fiola , tapasz.
    150.000 Ft-ot kérnék érte.

    Személyesen Farmoson-Nagykátán-Jászberényben-Cegléden tudjuk lebonyolítani!

    Estleg futár, előreutalva de a személyesnek jobban örülnék!
    nandortarkokukacgmail.com

15 bejegyzés megtekintése - 391-405 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.