Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,666-1,680 / 2,052
  • Kedves Lövésztársak!

    Eladó 20 mm-es kal.minimozsaram magas röppályás és ostrommozsár

    talppal,100 db 75.cal lövedékkel,jó adag zöld 2.5mm átm pirótecnikai kanóccal

    ideális lövész-vadász -családi rendezvények nyító-záró díszlövéseire

    /aki hallotta már rendezvényeken ismeri és dicséri :good: …./ és

    nem utolsó sorban mozsárversenyekre…

    érd:cannon56@freemail.hu

    Érd:godi@upcmail.hu

    kedves Godi! Már itt a fórumon, de emailban is többször érdeklődtem nálad az eladó 36-os lepage kapcsán. Már eladtad és tárgytalan, vagy csak nincs kedved válaszolni a kérdésemre? Barátsággal, Chariot

    Chari!

    Ha érdekel egy alig hazsnált 36-os LePage, akkor szólj plíz!

    Üdv

    SC

    Szevasz Chariot!
    Biztos forrásból tudom, hogy a LePage-nak új gazdája van, nincs már meg az általad említett tulajnak!

    z.L


    Érd:godi@upcmail.hu

    kedves Godi!

    Már itt a fórumon, de emailban is többször érdeklődtem nálad az eladó 36-os lepage kapcsán. Már eladtad és tárgytalan, vagy csak nincs kedved válaszolni a kérdésemre?

    Barátsággal, Chariot

    Érd:godi@upcmail.hu

    kedves Godi!

    Már itt a fórumon, de emailban is többször érdeklődtem nálad az  eladó 36-os lepage kapcsán. Már eladtad és tárgytalan, vagy csak nincs kedved válaszolni a kérdésemre?

    Barátsággal, Chariot

    Investarm Hawken ára 65 ezer ft módosult.

    Üdv!

    Eladó sorba került kihasználatlanság miatt: Inwestarm Hawken 45 cal. elöltöltős puska.
    Állapota újszerű,10 lövés hagyta el a csövét.
    Huzag 1.48″-as tehát a kúpos lövedéket is jól lövi.
    MKH kártya van érvényes:2023-ig.
    Adok hozzá 50 db gömblövedéket + tapaszt, 50 db kúpos Real lövedéket.
    Átvét megoldható Piliscsaba vagy Bp Flórián tér, előre egyeztetés esetén.
    Ár: 70 ezer ft, csere nem érdekel.
    Érd: 06307439444
    Email-be küldök képet,ide sajnos nem tudtam feltölteni.

    Sajnos anyagi okokból eladásra kell felkínálnom Remington 1858. .44 cal. revolverem 8 colos csővel. Szivaccsal bélelt  diplomata táskában, töltőállvánnyal, lőpor flaskával, övvel (kibővítve max. 140 cm-es derékbőséghez, de a betoldás nyom nélkül kivehető. Betoldás 20 cm), kétféle lövedékek, lőpor fiolák. Együttes irányára 68 ezer forint. A Budapest (lehetőleg Keleti pályaudvar) – Debrecen vasút vonalon 100 %-os vevőnek elviszem. Továbbá csappantyútöltő lőporflaskával( a fotón nincs rajta, de ugyanolyan mint a Revolverrel együtt fényképezett) és lőpor fiolákkal 8000.- Ft. Mivel anyagi okok miatt kell eladnom nem szívesen alkudoznék. Emil cím : harangozobfkukacgmailpontcom


                                                                                    törpapa

    Mellékletek:

    eladó a képen látható Western nagyon jó minőségű pamut  Western ing .Új.xxl méret. Érd:godi@upcmail.hu

    Mellékletek:

    Eladó a képen látható western rojtos szarvasbőr kabát újszerű állapotban Stars end  Strips márka xxl méret.:godi@upcmail.hu

    Mellékletek:

    eladó a képen látható szinte új Marlboró amerikai western vizhatlan xxl kabát.Érd godi@upcmail.hu

    Mellékletek:

    Eladó a képen látható 36-os cal való öntőforma markolattal egyűtt hibátlan állapotban.godi@upcmail.hu

    Mellékletek:

    8″-os revolverekhez eladó:

    SlimJim jobbos holster 9.000

    hadi balos holster 10.000

    +postaköltség

     

    Mellékletek:

    Projektváltás miatt eladó egy Pedersoli Pennsylvania .45 ös csappantyús puska Dixie változat. Flash Guard nincs rajta mert ez még régebbi kiadás. Kb 50 lövés van benne. Ár: 130e Ft Természetesen MKH kártyával.

     

    Mellékletek:

    Eladósorba került,alig használt Pedersoli Kentucky 45 cal. csappantyús puskám.Csappantyús lakattal szerelt klasszikus észak-amerikai vadászpuska. Egybillentyűs elsütőszerkezet, 1:48″ huzagolás, 1300mm teljes hossz, 3,3 kg tömeg.
    Az irányzékok még eredeti állapotban vannak,még be sincs lőve.(Ez is mutatja,milyen keveset lett használva!)
    Jár hozzá egy zöld szövet fegyvertáska és egy üvegszálas töltő rúd!
    Ár 120e ft vagy értékegyeztetéssel érdekel még csigásíj(min. 60font és 28″ húzáshossz)
    E-mail:i.krisz1978@gmail.com

    Mellékletek:

    Eladnám a képen látható patrontáskát kihasználatlanság miatt, 4000 forint az ára + szállítás

    Ennyiért vettem ezen a fórumon, ennyit is kérnék érte. 1 alkalommal viseltem (Fort Dorog) gyakorlatilag teljesen új.

    email: k.peteristvan@gmail.com

    Mellékletek:
15 bejegyzés megtekintése - 1,666-1,680 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.