Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,096-1,110 / 2,052
  • Ezeket már nem engedte kiválasztani a rendszer.

    Szevasz! Az állványban FWB vagy DP Remington van?Nagyon szép :good:

    Szia, DP van az állványban. Mivel nekem az ábrázolt pukkantyúim vannak, és mindkettőt használom, univerzálisra készítettem az állványt. Mivel az anyag 2 állványra is elég volt, egy nekifutással 2-t csináltam, hátha mást is érdekel. Végül tényleg elég jól használható darab lett belőle. Nekem sokkal kényelmesebb, mint kézben tölteni, szanaszét heverő töltet elemekkel.

     

    Köszönöm  :good:   :good:

    Ezeket már nem engedte kiválasztani a rendszer.

    Szevasz! Az állványban FWB vagy DP Remington van?Nagyon szép :good:

    Szia, DP van az állványban. Mivel nekem az ábrázolt pukkantyúim vannak, és mindkettőt használom, univerzálisra készítettem az állványt. Mivel az anyag 2 állványra is elég volt, egy nekifutással 2-t csináltam, hátha mást is érdekel. Végül tényleg elég jól használható darab lett belőle. Nekem sokkal kényelmesebb, mint kézben tölteni, szanaszét heverő töltet elemekkel.

    Szia! Nincs mindig térerőm, telefonálni elég értelmetlen mert mindig megszakad. Küldenél egy emilt a szitymankukacgémail.komra az árral? Köszi

     

    Ezeket már nem engedte kiválasztani a rendszer.

    Szevasz! Az állványban FWB vagy DP Remington van?Nagyon szép :good:

    Szia,

    DP van az állványban. Mivel nekem az ábrázolt pukkantyúim vannak, és mindkettőt használom, univerzálisra készítettem az állványt. Mivel az anyag 2 állványra is elég volt, egy nekifutással 2-t csináltam, hátha mást is érdekel. Végül tényleg elég jól használható darab lett belőle. Nekem sokkal kényelmesebb, mint kézben tölteni, szanaszét heverő töltet elemekkel.

    Ezeket már nem engedte kiválasztani a rendszer.

     

    Szevasz!

    Az állványban FWB vagy DP Remington van?Nagyon szép  :good:

    Ezeket már nem engedte kiválasztani a rendszer.

    Mellékletek:

    Üdvözlet Mindenkinek!

    Eladó a képeken látható univerzális, összecsukható töltőállvány. Stabil, nehéz tölgyfából, jó minőségű sárgaréz szerelvényekkel. A töltetek számára 15 tároló hely van kialakítva, ami segíthet a versenyek izgalmában, hogy hol tartunk éppen.

    Érdeklődni a 30/négy114_kilenc29-en lehet

    Mellékletek:

    Szevasztok!

    Szerető gazdáját keresi egy DP 3 Pántos Enfiled hadipuska Cal.577 És egy szintén DP Pennsylvania Dixie Cal.45!

    Mindkét fegyver szép, megkímélt állapotban van érvényes MKH-val.

    Bővebb info/elérhetőségek és képek a #30811 és #30973 Hozzászólásokban találhatóak!

    Mellékletek:

    Üdvözlet mindenkinek!

    Eladó használt Pietta 1858 Remington Target (RGT36). Kis kopás van a dobrekesztő bevágásoknál, de fegyvermester átnézte, és a működése, időzítése, állapota rendben van. A lőkúpok cserélve lettek (az előző gazdájánál csettegtették a büdös kölykök). Tavasszal csináltam meg az MKH kártyát neki.

    Ár: 65000Ft

    Itt egy jó leírás hozzá:

    http://sharg.pl/product-pol-106126-Rewolwer-Pietta-1858-Remington-New-Model-Army-Target-kal-36-RGT36-.html

     

     

     

    Mellékletek:

    Sziasztok!

    Rendeltem az USA-ből “Slix-Shot” rozsdamentes speciális oldalfuratú lőkúpokat. Nekem Uberti kellett volna, de ezek a zseniális amcsik Pietta-t küldtek. Két csomag van, csomagonként értelemszerűen 6 db. Európában hozzáférhetetlen, a vámolás sem egyszerű, így aki tudja értékelni, nem jár rosszul.

    Ezek a lőkúpok elsősorban arra vannak kifejlesztve, hogy elsütéskor ne dobják le a kapszlit és így nem akad el a fegyver. Colt-nál különösen előnyös!

    http://www.cowboygunparts.com/cap-&-ball-nipples.html

    Egy szett (6 db.) ára 12.000 Ft

    Üdv,

    SzM

    Sziasztok! OLCSÓN vásárolnék kapszlis puskát. .50 kaliber. szitymankukacgémailpontkomra légy kedves! Köszi!

    Szia! Mennyire olcsón? Van nálunk egy használt (kb. 10 lövés utáni) Hawken Hunter 159k-ért. Ránézésre akár teljesen bontatlanként is árulhatnánk akár, tényleg semmi nyoma a használatnak. Üdv, András

    Dragon is vásárolnék, de miből? :-) :yahoo:

     

    Ha pl. azt az időt, amit a Kapszlin, a topik témájába nem illő hozzászólások feltöltésére fordítasz munkával töltenéd, hamar meglenne az ára.

     

    Biztosan viccnek szántad! Ezért nem is orrolok meg Rád! Azért elmondanám, hogy olyan országban viccelődsz, ahol egy diplomás, 32 év folyamatos munkaviszony után, plusz mellékállások és vállalt egyéb bejelentett munkák után, az állami egészségügy által elkövette fasza elkúrt műtét miatt (önhibámon kívűl kapott betegség és nem azért mert szétrohasztottam a májam a piával, vagy a tüdőm a bagóval) megrokkannava 29830Ft/hó  (nem Euro!!)  :good: rehabilitációs ellátást érdemelt ki. ÉN NEM PÉNZÉRT VETTEM A ROKKANTSÁGOMAT! Ezek mellett, betegen dolgozom és adózom is nektek egészségeseknek, hátha jobb lesz! Mellette a Máltai Szeretszolgálatnál, ingyen, önkéntesként segítem a nálam szarabb helyzetben lévőket.  Egyébként meg a környéken (100Km) nincs smmi más, csak a kapszli.hu a neten. Vagy Ti a szerencséteknek köszönhetően —mert nehogy azt hidd, hogy a jómód saját képességeg eredménye– gazdagabbak,  ezt a hobbit is szeretnétek kisajátítani, mint annak (és most) idején a vadászatot a  komcsik?    :good:    :good:    :good:    :good:  “Ne ítelj, mert megítéltetsz!!!”

    Szép hétvégét!

    Sziasztok! OLCSÓN vásárolnék kapszlis puskát. .50 kaliber. szitymankukacgémailpontkomra légy kedves! Köszi!

    Szia! Mennyire olcsón? Van nálunk egy használt (kb. 10 lövés utáni) Hawken Hunter 159k-ért. Ránézésre akár teljesen bontatlanként is árulhatnánk akár, tényleg semmi nyoma a használatnak. Üdv, András

    Dragon is vásárolnék, de miből? :-) :yahoo:

     

    Biztosan viccnek szántad! Ezért nem is orrolok meg Rád! Azért elmondanám, hogy olyan országban viccelődsz, ahol egy diplomás, 32 év folyamatos munkaviszony után, plusz mellékállások és vállalt egyéb bejelentett munkák után, az állami egészségügy által elkövette fasza elkúrt műtét miatt (önhibámon kívűl kapott betegség és nem azért mert szétrohasztottam a májam a piával, vagy a tüdőm a bagóval) megrokkannava 29830Ft/hó  (nem Euro!!) :good: rehabilitációs ellátást érdemelt ki. ÉN NEM PÉNZÉRT VETTEM A ROKKANTSÁGOMAT! Ezek mellett, betegen dolgozom és adózom is nektek egészségeseknek, hátha jobb lesz! Mellette a Máltai Szeretszolgálatnál, ingyen, önkéntesként segítem a nálam szarabb helyzetben lévőket.  Egyébként meg a környéken (100Km) nincs smmi más, csak a kapszli.hu a neten. Vagy Ti a szerencséteknek köszönhetően —mert nehogy azt hidd, hogy a jómód saját képességeg eredménye– gazdagabbak,  ezt a hobbit is szeretnétek kisajátítani, mint annak (és most) idején a vadászatot a  komcsik?   :good:   :good:   :good:   :good:  “Ne ítelj, mert megítéltetsz!!!”

    Szép hétvégét!

    Ha pl. azt az időt, amit a Kapszlin, a topik témájába nem illő hozzászólások feltöltésére fordítasz munkával töltenéd, hamar meglenne az ára.

    Sziasztok! OLCSÓN vásárolnék kapszlis puskát. .50 kaliber. szitymankukacgémailpontkomra légy kedves! Köszi!

    Szia! Mennyire olcsón? Van nálunk egy használt (kb. 10 lövés utáni) Hawken Hunter 159k-ért. Ránézésre akár teljesen bontatlanként is árulhatnánk akár, tényleg semmi nyoma a használatnak. Üdv, András

     

    Dragon is vásárolnék, de miből? :-)   :yahoo:

    Kedves sport társak.

    Eladóvá vált kihasználatlanság miatt,nagyon megkímélt Pedersoli Tryon Target 54. cal puskám.
    Keveset használt, vadászathoz optimalizált, de vadászatra soha nem használt, gyári fény gyűjtős irányzékkal szerelve.
    Valamint a jobb fogás érdekében, csúszás mentesítve. Megvan hozzá az eredeti nézőke is.
    Komplett felszereléssel EGYÜTT eladó.( Töltő vessző,Swiss No.3 2fg lőpor, lövedék öntők Lee 380 gr REAL lövdék öntő, Lyman Plains 450gr öntő forma hozzávaló nyéllel) elkészitett lövedékkekel együtt.
    A puska érvényes műszakival rendelkezik.
    Ir ár: 230.000 ft
    Tel 06302383829

    Eladó egy DP Gibbs cal.40-es puska vagy csere/beszámítás DP 1858 kétpántos Enfiled vagy .45-ös Kentucky . MKH 2018.03.11-ig érvényes. conqver@gmail.com vagy harminc/kettő8kilnecöt683 További képeket természetesen tudok küldeni!

     

    Elkelt!

15 bejegyzés megtekintése - 1,096-1,110 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.