Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,111-1,125 / 2,052
  • Ha valaki fizetne érte, hogy elvigyem a puskáját, ide írjon.

     

    Neked már adtam egy Remit, nem kapsz többet!!!  :yahoo:   :yahoo:   :yahoo:   :bye:   :bye:   :bye:

    Egyébként úgy látom, hogy voltál Óbíródon. Jópofa itt a fórumban, hogy csak a nicknevünk átszok, ezért nem tudom, hogy ki vagy személyesen, pedig valószínű, hogy együtt pálinkáztunk. Velem cseréltél Hawkent Remingtonra. No majd legközelebb!!!

    Ha valaki fizetne érte, hogy elvigyem a puskáját, ide írjon.

    Sziasztok! OLCSÓN vásárolnék kapszlis puskát. .50 kaliber. szitymankukacgémailpontkomra légy kedves! Köszi!

    Szia! Mennyire olcsón? Van nálunk egy használt (kb. 10 lövés utáni) Hawken Hunter 159k-ért. Ránézésre akár teljesen bontatlanként is árulhatnánk akár, tényleg semmi nyoma a használatnak. Üdv, András

    Mennyire? Nagyon! Én hülye negyvenért adtam el kényszerből egy Hawken Woodsman-t. Kb. ennyiért, hátha van még olyan mint én. :yahoo:

    Sziasztok! OLCSÓN vásárolnék kapszlis puskát. .50 kaliber. szitymankukacgémailpontkomra légy kedves! Köszi!

    Szia! Mennyire olcsón? Van nálunk egy használt (kb. 10 lövés utáni) Hawken Hunter 159k-ért. Ránézésre akár teljesen bontatlanként is árulhatnánk akár, tényleg semmi nyoma a használatnak. Üdv, András

    Sziasztok! OLCSÓN vásárolnék kapszlis puskát. .50 kaliber. szitymankukacgémailpontkomra légy kedves! Köszi!

    Szia! Mennyire olcsón? Van nálunk egy használt (kb. 10 lövés utáni) Hawken Hunter 159k-ért. Ránézésre akár teljesen bontatlanként is árulhatnánk akár, tényleg semmi nyoma a használatnak. Üdv, András

    Mennyire? Nagyon! Én hülye negyvenért adtam el kényszerből egy Hawken Woodsman-t. Kb. ennyiért, hátha van még olyan mint én. :yahoo:

    Durranjon, füstöljön és elöl kijöjjön a golyó.  :yahoo:   :good:   :yes:

     

    Sziasztok! OLCSÓN vásárolnék kapszlis puskát. .50 kaliber. szitymankukacgémailpontkomra légy kedves! Köszi!

    Szia! Mennyire olcsón? Van nálunk egy használt (kb. 10 lövés utáni) Hawken Hunter 159k-ért. Ránézésre akár teljesen bontatlanként is árulhatnánk akár, tényleg semmi nyoma a használatnak. Üdv, András

    Mennyire? Nagyon! Én hülye negyvenért adtam el kényszerből egy Hawken Woodsman-t. Kb. ennyiért, hátha van még olyan mint én.

    :yahoo:

     

    Sziasztok! OLCSÓN vásárolnék kapszlis puskát. .50 kaliber. szitymankukacgémailpontkomra légy kedves! Köszi!

    Szia!

    Mennyire olcsón? Van nálunk egy használt (kb. 10 lövés utáni) Hawken Hunter 159k-ért. Ránézésre akár teljesen bontatlanként is árulhatnánk akár, tényleg semmi nyoma a használatnak.

    Üdv,

    András

    Sziasztok!

    OLCSÓN vásárolnék kapszlis puskát. .50 kaliber.

    szitymankukacgémailpontkomra légy kedves!

    Köszi!

    Kedves Lövész- és Vadásztársak!

    Mivel közeledik az elöltős fegyveres vadászat lehetősége, így elgondolkodtam azon, hogyan is fogok én két sörétessel egyszerre vadászni. Rájöttem, hogy sehogy, és úgy döntöttem, hogy akkor az egyiket eladom, hátha így szaporodik az elöltöltő fegyveres vadász. Mivel Border Guard barátomat már csak nem sértem meg azzal, hogy a rám ruházott puskáját továbbadom, így kizárásos alapon maradt a sok viszontagság után (https://kapszli.hu/ket-ellopott-es-megkerult-eloltolto-fegyver-tortenete/) újfent birokomba került sörétes.

    Szóval: Eladó Pedersoli, Side by Side Classic Standard (L.241) típusú, 2009-es gyártású elöltöltő sörétes vadászpuska. Állapota tükrözi a történetét. A tusán és az előágyon több helyen benyomódás, ütődés, karcolás. A csövén kezdődő rozsdásodás, valamint egy felületi hengerlési hiba. A cső belseje hibátlan.

    Azt álmodtam, hogy 185 325 jó magyar forint üti majd érte a markomat.

    Érdeklődni a jeney pont zoltan kukac t-online pont hu címen lehet.

    Vadászüdvözlettel,
    Jeney Zoli

    Mellékletek:
    • Samy
    • 2016-06-02-09:23

    A szaruk elkeltek, köszönöm szépen a vásárlást és a Kapszlinak a lehetőséget…

    • Samy
    • 2016-06-01-10:43

    Üdvözlök Mindenkit!

    Eladásra kínálom a képeken látható lőporos szarukat.

    1. Szelepes kivitel /Pedersoli/, a szelep lecsavarása után tölthető meg, akár menetes végű, gyári tölcsér is feltekerhető rá. A szíja bőrből készült, belső fele zöld bársonyborítással van ellátva, a vége fadugóval van lezárva, az egész szaru test és a fa természetesen szépen le van kezelve.

    2. Díszes indián motívumokkal tarkított szaru, nem szelepes, csak egyszerű fadugóval zárható, a megtöltése a végén kiképzett fadugóba épített menetes gomb letekerésével oldható meg, de ez normál menet, tehát egy gyári töltőtölcsér nem tekerhető bele. A szíj indiános formavilágot idéző gyöngyökkel és gombokkal van díszítve, a szaru a szíjról könnyen levehető, hiszen kézzel vart és díszített bőr bilincsek tartják azt.

    Árat nem írok, egyezzünk meg!

    Eladás oka, mi lehetne más: egy új pisztoly…

    senko.sandor@gmail.com
    0630/760-55-67

    Mellékletek:

    Szevasztok! Eladó egy Pedersoli Pennsylvania Dixie Cal.45 Ez még a régebbi típus, csappantyúvédő nélküli változat! Érvényes MKH-val 2023.08.27-ig Esztétikailag szép állapotban. Eladás oka  túl hosszú nekem és ezért szeretnék egy rövidebb puskát!

    Ára:100.e.Ft. Érd:30/kettő8kilenc5683 vagy conqver@gmail.com

     

     

    Mellékletek:

    Tiszteletem az Uraknak, eladó jó állapotú elöltöltős Cattlemant vagy Outlaw-t keresek ésszerű áron. Ha netán lenne ilyesmi valakinek, legyen szíves írjon egy tájékoztató emailt a szabicapitano@gmail.com -ra. Előre is Tiszteletteljes Köszönettel.leman /

    Kedves leman!

    A boltban is van egy használt Outlaw, ha érdekel: https://kapszli.hu/product/remington-1875-outlaw-357-38-western-revolver/

    Üdv,

    András, kapszli.hu

    Tiszteletem az Uraknak,
    eladó jó állapotú elöltöltős Cattlemant vagy Outlaw-t keresek ésszerű áron. Ha netán lenne ilyesmi valakinek, legyen szíves írjon egy tájékoztató emailt a szabicapitano@gmail.com -ra.
    Előre is Tiszteletteljes Köszönettel.leman /

    Egy tip-top állapotú minimálisan használt (a pedálokon sértetlenül még mindig rajt a gyári nejlon, nem lett 2 hetente ide-oda hurcolva, naponta 80-szor nekicsapva az ajtó, és nem komódként funkcionált) Roland RP-301 RW digitális zongorát elcserélnék kifogástalan állapotú (reszelgetés-, kicsit letört itt-, megmunkáltam ott-, tulipántosládát cirádáztam rá amott mentes) elöltöltősre. Az új kb. 300e-be kerül, tehát ehhez mérten használt áron gondolom a cserét. A doboza (ebbe nem vállalom az újbóli belegyűrést, de elvihető),magyar-angol használatija megvan. Infoval, képpel teli a net, akit esetleg érdekel sharps45 kukac freemail.hu-ra írjon.

    Hi!! Zongoráért elöltöltőst?? Na ez aztán a fegyverszeretet! Így tovább!! :yahoo: :yahoo: :yahoo: :good:

    Igen, valószínűleg ezért voltam jobb fegyverkereskedő, mint zenész, szóval ez az “így tovább” nálam már több mint 25 éve a lejtő :-)

    Elfelejtettem írni, és persze nem tudom módosítani, hogy zalában lehet kipróbálni, már ha valakit érdekel (ami egyenlőre nem úgy tűnik :-) )

     

    Egy tip-top állapotú minimálisan használt (a pedálokon sértetlenül még mindig rajt a gyári nejlon, nem lett 2 hetente ide-oda hurcolva, naponta 80-szor nekicsapva az ajtó, és nem komódként funkcionált) Roland RP-301 RW digitális zongorát elcserélnék kifogástalan állapotú (reszelgetés-, kicsit letört itt-, megmunkáltam ott-, tulipántosládát cirádáztam rá amott mentes) elöltöltősre. Az új kb. 300e-be kerül, tehát ehhez mérten használt áron gondolom a cserét. A doboza (ebbe nem vállalom az újbóli belegyűrést, de elvihető),magyar-angol használatija megvan. Infoval, képpel teli a net, akit esetleg érdekel sharps45 kukac freemail.hu-ra írjon.

    Hi!!

    Zongoráért elöltöltőst?? Na ez aztán a fegyverszeretet!  Így tovább!! :yahoo:   :yahoo:   :yahoo:   :good:

    Egy tip-top állapotú minimálisan használt (a pedálokon sértetlenül még mindig rajt a gyári nejlon, nem lett 2 hetente ide-oda hurcolva, naponta 80-szor nekicsapva az ajtó, és nem komódként funkcionált)  Roland RP-301 RW digitális zongorát elcserélnék kifogástalan állapotú (reszelgetés-, kicsit letört itt-, megmunkáltam ott-, tulipántosládát cirádáztam rá amott mentes) elöltöltősre. Az új kb. 300e-be kerül, tehát ehhez mérten használt áron gondolom a cserét. A doboza (ebbe nem vállalom az újbóli belegyűrést, de elvihető),magyar-angol használatija megvan. Infoval, képpel teli a net, akit esetleg érdekel  sharps45 kukac freemail.hu-ra írjon.

15 bejegyzés megtekintése - 1,111-1,125 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.