Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,081-1,095 / 2,052
  • Sziasztok Kedves Fegyvertársak! Szeretnék érdeklődni,hogy korhű,vagy korhűnek látszó ruházat beszerzése hol lehetséges? Elsősorban gallér nélküli állónyakas pamut ingek,anyagában csíkos nadrágok,mellények,kalapok érdekelnének.


     

    www.blanchesplace.com  itt aki tud angolul,az válogathat kedvére




                         

    Kedves sport társak.

    Eladóvá vált kihasználatlanság miatt,nagyon megkímélt Pedersoli Tryon Target 54. cal puskám.
    Keveset használt, vadászathoz optimalizált, de vadászatra soha nem használt, gyári fény gyűjtős irányzékkal szerelve.
    Valamint a jobb fogás érdekében, csúszás mentesítve. Megvan hozzá az eredeti nézőke is.
    Komplett felszereléssel EGYÜTT eladó.( Töltő vessző, lövedék öntők Lee 380 gr REAL lövdék öntő, Lyman Plains 450gr öntő forma hozzávaló nyéllel) elkészitett lövedékkekel együtt.
    A puska érvényes műszakival rendelkezik.
    Ir ár: 230.000 ft
    Tel 06302383829

    Sziasztok! Mindenkinek ajánlani tudom pergerg töltőállványát. Tényleg igényesen elkészített, praktikus darab pisztolyokhoz és revkókhoz.

    Sziasztok! Csatlakozom az előttem szólóhoz , a másik az enyém lett. Tisztelet a készítőnek.

    Sziasztok! Mindenkinek ajánlani tudom pergerg töltőállványát. Tényleg igényesen elkészített, praktikus darab pisztolyokhoz és revkókhoz.

    Köszönöm az ajánlást! Mivel nagyon sok munka van vele, kellő számú jelentkező esetén belefogok egy sorozatba. Ezt is azért készítettem és adtam el, mert kettőre volt anyagom, és túl jó volt ahhoz, hogy eltüzeljem, és túl kevés egy sámlihoz  ;-)

    A fórumnak is köszönöm a lehetőséget!

    Sziasztok! Mindenkinek ajánlani tudom pergerg töltőállványát. Tényleg igényesen elkészített, praktikus darab pisztolyokhoz és revkókhoz.

    Eladó Pedersoli Inline puska, 50-es cal. MKH kártya nincs. Ár: 90.000 Ft, csere lehetséges. Email: palfy.laszlo@t-online.hu

    Mellékletek:

    Eladó Queen Anne pisztoly, 50-es cal. Teljesen új, sosem használt, dobozával együtt. MKH kártya nincs. Ár: 90.000 Ft, csere lehetséges. Email: palfy.laszlo@t-online.hu

    Mellékletek:

    Én próbálkozom, de mindig másik ablakban látszik a beírás. Ki, mire, kinek válaszolt? Mi kelt el? Én a töltőállványt kérdeztem, a válasz egy Pietta Remi targetre érkezik.

    Elküldtem a választ levélben.

    Én is. SMS-t is.

    ELKELT!  :yahoo:

    Sziasztok Kedves Fegyvertársak!

     

    Szeretnék érdeklődni,hogy korhű,vagy korhűnek látszó ruházat beszerzése hol lehetséges?

    Elsősorban gallér nélküli állónyakas pamut ingek,anyagában csíkos nadrágok,mellények,kalapok érdekelnének.

    Mellékletek:

    Én próbálkozom, de mindig másik ablakban látszik a beírás. Ki, mire, kinek válaszolt? Mi kelt el? Én a töltőállványt kérdeztem, a válasz egy Pietta Remi targetre érkezik.

    Elküldtem a választ levélben.

    Én is. SMS-t is.

    Én próbálkozom, de mindig másik ablakban látszik a beírás. Ki, mire, kinek válaszolt? Mi kelt el? Én a töltőállványt kérdeztem, a válasz egy Pietta Remi targetre érkezik.

     

    Elküldtem a választ levélben.

    Én próbálkozom, de mindig másik ablakban látszik a beírás. Ki, mire, kinek válaszolt?

    Mi kelt el?

    Én a töltőállványt kérdeztem, a válasz egy Pietta Remi targetre érkezik.

     

     

    Elkelt!

    Üdvözlet mindenkinek! Eladó használt Pietta 1858 Remington Target (RGT36). Kis kopás van a dobrekesztő bevágásoknál, de fegyvermester átnézte, és a működése, időzítése, állapota rendben van. A lőkúpok cserélve lettek (az előző gazdájánál csettegtették a büdös kölykök). Tavasszal csináltam meg az MKH kártyát neki. Ár: 65000Ft Itt egy jó leírás hozzá: http://sharg.pl/product-pol-106126-Rewolwer-Pietta-1858-Remington-New-Model-Army-Target-kal-36-RGT36-.html

    Szia! Nincs mindig térerőm, telefonálni elég értelmetlen mert mindig megszakad. Küldenél egy emilt a szitymankukacgémail.komra az árral? Kösz.

    Ezeket már nem engedte kiválasztani a rendszer.

    Szevasz! Az állványban FWB vagy DP Remington van?Nagyon szép :good:

    Szia, DP van az állványban. Mivel nekem az ábrázolt pukkantyúim vannak, és mindkettőt használom, univerzálisra készítettem az állványt. Mivel az anyag 2 állványra is elég volt, egy nekifutással 2-t csináltam, hátha mást is érdekel. Végül tényleg elég jól használható darab lett belőle. Nekem sokkal kényelmesebb, mint kézben tölteni, szanaszét heverő töltet elemekkel.

    Szia! Nincs mindig térerőm, telefonálni elég értelmetlen mert mindig megszakad. Küldenél egy emilt a szitymankukacgémail.komra az árral? Köszi

15 bejegyzés megtekintése - 1,081-1,095 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.