Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 976-990 / 2,056
  • Sziasztok!
    Eladnám kihasználatlanság és fakezűségem okán Uberti Remington Navy(.36) revolvert. Fixen 60 ezret kérek érte, műszaki 2018.07.31-ig, első tulajdonos vagyok, újonnan 2008-ban vettem, max. 300 lövéssel eredeti lőkúpokkal, adok mellé egy jobbos hadi holstert és 50db 375-ös gömböcöt, Budapesten lakok.
    06 20 négy tizenhat 10 43

    Mellékletek:

    Érdekel mindkettő!

    Hogyan tudom felvenni veled a kapcsolatot? (ár, cím, számlaszám, egyebek…)

    1-es, vagy 0-ás buckshot sörétet vennék (.30-.32-es gömblövedék. 100-200 db-ot. + ha van valakinek lee 7/8 oz-s slugja (12ga) szintén érdekelne! Köszönöm.

    Van 0-ás sörétem, de bevallom utálom önteni, ezért nem sok. Viszont a Fosters slug helyett nem jó neked a Lyman-féle szteroidos diabolo? Mert az van.

    Chariot!
    Eladnám kovás Pedersoli Jaeger puskámat! Diopterrel, zárt első irányzékkal szerelve, de odaadom hozzá a gyári nyílt irányzékokat is.

    Aki már látta ismeri, de azért ha van érdeklődés felteszek róla képeket. Nem új, a fáján már vannak használatból eredő nyomok, de cserében teljesen pontos. A csöve néhány éve cserélve lett, utólag a vásárolt hosszabb cső hozzá lett igazítva fegyvermester által az ágyazathoz. 1/66″-os huzagolással bír.

    Igény szerint járhat hozzá egy 535-ös, dupla RB kokilla is.

    Az irányára 240 eFt.

    Az eladás oka: lesz másik, kell rá a píz! :)
    Ha meg van még írj 1 mailt: omnia611211 kukac gmail.com

    1-es, vagy 0-ás buckshot sörétet vennék (.30-.32-es gömblövedék. 100-200 db-ot. + ha van valakinek lee 7/8 oz-s slugja (12ga) szintén érdekelne! Köszönöm.

    Van 0-ás sörétem, de bevallom utálom önteni, ezért nem sok. Viszont a Fosters slug helyett nem jó neked a Lyman-féle szteroidos diabolo? Mert az van.

    1-es, vagy 0-ás buckshot sörétet vennék (.30-.32-es gömblövedék.
    100-200 db-ot.

    + ha van valakinek lee 7/8 oz-s slugja (12ga) szintén érdekelne!

    Köszönöm.

    Kedves Lövész- és Vadásztársak! Mivel közeledik az elöltős fegyveres vadászat lehetősége, így elgondolkodtam azon, hogyan is fogok én két sörétessel egyszerre vadászni. Rájöttem, hogy sehogy, és úgy döntöttem, hogy akkor az egyiket eladom, hátha így szaporodik az elöltöltő fegyveres vadász. Mivel Border Guard barátomat már csak nem sértem meg azzal, hogy a rám ruházott puskáját továbbadom, így kizárásos alapon maradt a sok viszontagság után (https://kapszli.hu/ket-ellopott-es-megkerult-eloltolto-fegyver-tortenete/) újfent birokomba került sörétes. Szóval: Eladó Pedersoli, Side by Side Classic Standard (L.241) típusú, 2009-es gyártású elöltöltő sörétes vadászpuska. Állapota tükrözi a történetét. A tusán és az előágyon több helyen benyomódás, ütődés, karcolás. A csövén kezdődő rozsdásodás, valamint egy felületi hengerlési hiba. A cső belseje hibátlan. Azt álmodtam, hogy 185 325 jó magyar forint üti majd érte a markomat. Érdeklődni a jeney pont zoltan kukac t-online pont hu címen lehet. Vadászüdvözlettel, Jeney Zoli

    Kedves Lövész- és Vadásztársak! Továbbra is eladó a fentebb vázolt sörétes dupla. Ezen kívül eladó egy jó állapotú, Parker-Hale csővel szerelt (ilyet ma már nem gyártanak) kétpántos Euroarms Enfield hadipuska. Az irányár mindkét esetben 180 eFt. Érdeklődni: jeney.zoltan@t-online.hu :bye: Jeney Zoli

    Kedves Lövész- és Vadásztársak!

    A fegyverek elkeltek. Új gazdájuknak sok sikert a versenyeken, és jó vadászatot kívánok!

    Jeney Zoli

    Chariot! Eladnám kovás Pedersoli Jaeger puskámat! Diopterrel, zárt első irányzékkal szerelve, de odaadom hozzá a gyári nyílt irányzékokat is. Aki már látta ismeri, de azért ha van érdeklődés felteszek róla képeket. Nem új, a fáján már vannak használatból eredő nyomok, de cserében teljesen pontos. A csöve néhány éve cserélve lett, utólag a vásárolt hosszabb cső hozzá lett igazítva fegyvermester által az ágyazathoz. 1/66″-os huzagolással bír. Igény szerint járhat hozzá egy 535-ös, dupla RB kokilla is. Az irányára 240 eFt. Az eladás oka: lesz másik, kell rá a píz! :) Ha meg van még írj 1 mailt: omnia611211 kukac gmail.com

     

    Ez nem véletlenül a Chariot ex puskája? :bye:

    Chariot!
    Eladnám kovás Pedersoli Jaeger puskámat! Diopterrel, zárt első irányzékkal szerelve, de odaadom hozzá a gyári nyílt irányzékokat is.

    Aki már látta ismeri, de azért ha van érdeklődés felteszek róla képeket. Nem új, a fáján már vannak használatból eredő nyomok, de cserében teljesen pontos. A csöve néhány éve cserélve lett, utólag a vásárolt hosszabb cső hozzá lett igazítva fegyvermester által az ágyazathoz. 1/66″-os huzagolással bír.

    Igény szerint járhat hozzá egy 535-ös, dupla RB kokilla is.

    Az irányára 240 eFt.

    Az eladás oka: lesz másik, kell rá a píz! :)
    Ha meg van még írj 1 mailt: omnia611211 kukac gmail.com

    Akkor ne várjam?

    De. Kicsit el vagyok havazva, de keresek neki egy megfelelő dobozt és küldöm. Már ha megtalálom az 1x már elküldött címet! :) Mondtam már, hogy kicsit szét vagyok szóródva? :D

     

    Ne szóródj jobban!!!  :-)  Küldtem az emilem, hogy ne kelljen keresgélni a címem.

    Köszi!  :bye:   :bye:   :bye:

    Akkor ne várjam?

    De. Kicsit el vagyok havazva, de keresek neki egy megfelelő dobozt és küldöm. Már ha megtalálom az 1x már elküldött címet! :) Mondtam már, hogy kicsit szét vagyok szóródva? :D

    Vennek eloltoltos dupla soretest es/vagy eloltoltos hadipuskat. Ar fuggvenyeben barmilyen tipus erdekelhet. Ajanlatokat a chris.sparrow.phd kukac gmail pont com cimre kehet kuldeni.

    Szia! Nem sürgetés, csak kérdés, hogy ….? Emailom esetleg spam lett?

    Izé, nem csak én vagyok ilyen lusta!

    Az jó! Én is! Lustaság fél egészség! :good: :bye:

    Akkor ne várjam?

    • Sly
    • 2016-11-04-23:16

    Szia!

    Az én emailemet megkaptad? Ha még megvan a Rogers, akkor vevő vagyok rá!

    Johnny

    [/quote
    Sziasztok! Ma elkelt a zouave, meg a rogers is.

    Sly

    Szia!

    Az én emailemet megkaptad? Ha még megvan a Rogers, akkor vevő vagyok rá!

    Johnny

    • Sly
    • 2016-11-04-09:48

    A zouave lehet erdekelne (ontoforma nelkul). Chris pont sparrow pont phd kukac gmail pont com a cimem. Kepek, mkh kartya, egyeb informaciok johetnek.

    Sziasztok!

    Eladóvá vált Euroarms 1863 Zouave hadipuskám 58-as kaliberben. A puskával háromszor lőttem kb. 50 lövés van benne. Adok hozzá lee öntőformát is. irány ár 135.000 Ft.
    Ezen kívül eladóvá vált Euroarms Rogers and spencer revolverem is. Szép állapot, öntőformát ehhez is adok. Irány ár: 60.000 Ft.

    Hello!

    Ma ha nem kel el küldök képeket, stb.

    Sly

15 bejegyzés megtekintése - 976-990 / 2,056

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.