Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,051-1,065 / 2,052
  • Eladóvá vált egy múzeumi darab, 1965-ös gyártású, 36-os cal. Pietta Colt. Vitrinben tartott, újszerű állapotban. Csőhuzagolás, dobfuratok hibátlanok. Ár: 50000 Ft | Érd.: palfy.laszlo@t-online.hu

    Üdv az uraknak!
    A 36-os pietta colt elkelt ma elvitték köszönet az érdeklődőknek.

    Kedves sport társak.

    Eladóvá vált kihasználatlanság miatt,nagyon megkímélt Pedersoli Tryon Target 54. cal puskám.
    Keveset használt, vadászathoz optimalizált, de vadászatra soha nem használt, gyári fény gyűjtős irányzékkal szerelve.
    Valamint a jobb fogás érdekében, csúszás mentesítve. Megvan hozzá az eredeti nézőke is.
    Komplett felszereléssel EGYÜTT eladó.( Töltő vessző, lövedék öntők. Lee 380 gr REAL lövdék öntő(gyári állapotban), Lyman Plains 450gr öntő forma hozzávaló nyéllel) elkészitett lövedékkekel együtt.
    A puska érvényes műszakival rendelkezik.
    Ir ár: 230.000 ft
    Tel 06302383829

    Mellékletek:

    Üdv a lövésztársaknak!

    .44-es rozsdamentes Remi NMA -t cserélnék .36-os revolverre.

    Akár kettőre is árkorrekcióval.Nem vitrines, lövés volt vele de mindene makulátlan.

    Eladóvá vált egy múzeumi darab, 1965-ös gyártású, 36-os cal. Pietta Colt. Vitrinben tartott, újszerű állapotban. Csőhuzagolás, dobfuratok hibátlanok. Ár: 50000 Ft | Érd.: palfy.laszlo@t-online.hu

    Üdv! Hova kell menni érte?

    Üdv! Székesfehérváron található, vagy aug. 20-án Budapesten leszek.

    Üdv!

    Köszönöm a választ!

     

    Eladóvá vált egy múzeumi darab, 1965-ös gyártású, 36-os cal. Pietta Colt. Vitrinben tartott, újszerű állapotban. Csőhuzagolás, dobfuratok hibátlanok. Ár: 50000 Ft | Érd.: palfy.laszlo@t-online.hu

    Üdv!

    Hova kell menni érte?

    Üdv! Székesfehérváron található, vagy aug. 20-án Budapesten leszek.

    Eladóvá vált egy múzeumi darab, 1965-ös gyártású, 36-os cal. Pietta Colt. Vitrinben tartott, újszerű állapotban. Csőhuzagolás, dobfuratok hibátlanok. Ár: 50000 Ft | Érd.: palfy.laszlo@t-online.hu

    Üdv!

    Hova kell menni érte?

     

    Eladóvá vált egy múzeumi darab, 1965-ös gyártású, 36-os cal. Pietta Colt. Vitrinben tartott, újszerű állapotban. Csőhuzagolás, dobfuratok hibátlanok. Ár: 50000 Ft | Érd.: palfy.laszlo@t-online.hu

    Mellékletek:

    Képeket tennél fel róla.

    Tennék :-)

    Nekem is pont ez van rozsdamentesben

    Képeket tennél fel róla.

    Tennék :-)

    Mellékletek:

    Üdv! Milyen gyártmány, mennyi péz? (Állapot nem érdekes, lehet totál ütött-kopott, rozsdagödrös huzagolással) Johnny

    Ha nekem szól a kérdés, akkor Uberti. Vitrinlakó állapotú, fél-egy évente 2-3 tár lövéssel, kb. 5éves, műszakis. Irányzék gyári beállításban. 2 hónapja lealkudták 75 ezerre de az utolsó pillanatban visszamondták. Nem megszabadulni akarok tőle, szóval ez már alku nélküli végső ár. Zalában van. Természetesen más is érdeklődhet, ímél: sharps45-kukac-freemail-pont-hu.

    Üdv!

    Képeket tennél fel róla.

    Köszi!

     

    Üdv! Milyen gyártmány, mennyi péz? (Állapot nem érdekes, lehet totál ütött-kopott, rozsdagödrös huzagolással) Johnny

    Ha nekem szól a kérdés, akkor Uberti.  Vitrinlakó állapotú, fél-egy évente 2-3 tár lövéssel,  kb. 5éves, műszakis. Irányzék gyári beállításban. 2 hónapja lealkudták 75 ezerre de az utolsó pillanatban visszamondták. Nem megszabadulni akarok tőle, szóval ez már alku nélküli végső ár. Zalában van. Természetesen más is érdeklődhet, ímél: sharps45-kukac-freemail-pont-hu.

    Üdv az uraknak! .36-os revolvert keresek sporttársi áron

    A következő kérdésem tudom legalább annyira idegesítő mint amikor a boltban kérsz 1 kiló citromot, és az eladó azt mondja: citrom az nincs, de van narancs :-) . Szóval a kérdés: 44-es Remi NMA nem érdekel?

    Kösz, de van .44-esem.

    Üdv!

    Milyen gyártmány, mennyi péz? (Állapot nem érdekes, lehet totál ütött-kopott, rozsdagödrös huzagolással)

    Johnny

    Üdv az uraknak! .36-os revolvert keresek sporttársi áron

    A következő kérdésem tudom legalább annyira idegesítő mint amikor a boltban kérsz 1 kiló citromot, és az eladó azt mondja: citrom az nincs, de van narancs :-) . Szóval a kérdés: 44-es Remi NMA nem érdekel?

    Szevasztok! Eladó egy Pedersoli Pennsylvania Dixie Cal.45 Ez még a régebbi típus, csappantyúvédő nélküli változat! Érvényes MKH-val 2023.08.27-ig Esztétikailag szép állapotban. Eladás oka túl hosszú nekem és ezért szeretnék egy rövidebb puskát! Ára:100.e.Ft. Érd:30/kettő8kilenc5683 vagy conqver@gmail.com

    Előzményekben szereplő DP Pennsylvania Dixie Cal.45-ös puska várja szerető gazdáját!

15 bejegyzés megtekintése - 1,051-1,065 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.