Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 991-1,005 / 2,052
  • Az email címem kimaradt: johnydepp86@gmail.com

    A RogersSpencerre kaptam fel a fejem, közben eszembe jutott, hogy már egy hete gratulálni akartam egy hozzászóláshoz. Az ilyen írást “hiánypótló”jelzővel szokás illetni. Sajnos úgy néz ki nem érte el a kívánt hatást, de ha ilyen írói vénám lenne szívesen megírnék 5-6 hozzászólással előre -ahogy mifelénk mondani szokás- egy süketek párbeszédét :-)

    Bocsánat az Offolásért és nem akarok genyó lenni, de gondolom sokadmagammal azért kevergünk ide, hogy hátha elad valaki valamit ami nekünk kell, vagy keres valamit ami nekünk van, és mivel a kapszlis plugin -vagy mi a tö..öm :-) – nem tud egy hírdetésfeladó kérdőívet kezelni ezért bátorkodom a gyengébbeknek egy “hogyan adjunk fel hírdetést” knowhow-t írni:

    Eladó egy ….. -ide írhatjuk mit akarunk eladni: márka, típus, évjárat, stb. (ezzel elkerülhető a hányéves, milyenszínű, mennyitlőttél, stb. típúsú vonatok húzása).

    Képek: ezt akkor is érdemes meglépni ha 2 napja vetted zsírújan, számlával,garanciával, karcmentes, nem használtad egyszer sem, csak mégsem tetszik, és nem akarod a boltban égetni magad, hogy fél évet vártálrá, csak neked rendelték, és cseréljék be valamire. Ne aggódj, ha tettél fel 8 képet a siker így sem garantált, lesz olyan akinek a cső belsejéről is kell fotó, viszont ő tutira nem fogja megvenni!

    Ára:…… ez asszem egyértelmű de elkerülhető vele a “mennyibekerülmérannyiba” típusú vonathúzás, de ehhez nem árt egyértelműsíteni: irányár vagy fix ár.

    Eladás helye:….. -ide írhatjuk hol vagyunk, hol lehet kipróbálni, átvenni, hol járunk rendszeresen ahova el tudjuk vinni, stb. Ezzel elkerülhető az ” x hozzászólása:”……Budapesten átvehető……. y hozzászólása: Engem érdekel, hol lehetne átvenni” típusú vonathúzások-, valamint az érdeklődő még az első kérdése előtt el tudja dönteni “vajon elég közel van-e, vagy termék+utazási és egyéb költségek egyenlő egy új ilyennel a belvárosi boltban”

    Érdeklődni a következő…. ez kéremszépen bármennyire is elképzelhetetlen, de kulcsfontosságú pontja egy hírdetésnek!!!!! Lehet lakcím, postafiók, galambdúc, email, skype, viber, frászbuk, telefonszám, mindegy melyik csak valami legyen, mert normál esetben egy hírdetésre érdeklődés azon keresztül folytatja az útját, és megszűnnek pl. az olyan vonatok mint az y hozzászólása:”engem érdekelne (persze elérhetőséget nem ír), x hozzászólása: oké, y hozzászólása: mikor? akkor hol? (persze értjük mi, hogy BP-en hol, azt is érjük, hogy nem írt elérhetőséget és nem tudjuk privátban megkérdezni, de vajon akkor mire számítsunk? Megírja nyílvánosban, hogy 52. kerület Robin Cook utca 179 6/B/2c? És ha már ólom van akkor van 1-2 elöltölti a vitrinben, lehet hogy akkor már van 1-2 lőszertöltis is a lemezszekrényben stb.) adsz mailcímet? x hozzászólása: /végre kiír egy elérhetőséget/ hívj, de ne most, majd egy nem túl távoli jövőben hívj fel (végre kinyög egy számot),y hozzászólása: jó akkor majd hívlak, de addig el ne add, de az is lehet, hogy mégsem kell, mert addig amíg sikerül nyélbeütni 5-ször megbüntetnek gyorshajtásért és ugrik az ára (esetleg folytatódik a hívtalak de nem vetted fel, majd hívj vissza vonatozás)

    Jó persze, kérdőív hiányában van, hogy az ember kifelejt valamit. Az is igaz nem lehet utána módosítani, belejavítani, árat lejjebb vinni, és új bejegyzésben kell közölni, hogy ‘zs’ hozzászólása: a 243 hírdetéssel /ebből 235 vonathúzás volt/ ezelőtt hírdetett termékem elkelt”.

    Az is igaz van pár olyan figura 1-2 aki nyomon akarja követni, hogy tényleg ő írt először, tuti az övé legyen, vagy nehogy a hírdető ismerőse vegye meg soronkívül (ez utóbbira csak annyit: ha el akarom adni mondjuk a Remimet, szerinted nem azzal kezdem, hogy a lőtéren megkérdezem kell-e valakinek, és/vagy kitűzök egy cetlit a hírdetőtáblára?) Viszont aki valaha valamit is hírdetett vagy érdeklődött tudja, hogy az viszi aki legelőször odaér. Jó a tisztesség úgy diktálja, miután hívott, hogy indul 150 kilométerről, azt az időt amíg odaér ki kell várni, de olyan nincs, hogy ő írt először hogy majd megveszi.

    Remélem nem voltam kioktató, felháborító és közönséges, aki úgy érzi attól elnézést kérek. Nem voltam sem indulatos, sem mérges ezért egy két smile a végére: :mail: ;-) :bye:

    Szia!

    A Rogers érdekelne, van róla képed?

    Johnny

    • Sly
    • 2016-11-01-19:09

    Sziasztok!

    Eladóvá vált Euroarms 1863 Zouave hadipuskám 58-as kaliberben. A puskával háromszor lőttem kb. 50 lövés van benne. Adok hozzá lee öntőformát is. irány ár 135.000 Ft.
    Ezen kívül eladóvá vált Euroarms Rogers and spencer revolverem is. Szép állapot, öntőformát ehhez is adok. Irány ár: 60.000 Ft.

    Szevasztok! Vennék hadiholstert. ColtArmy 8″ csővel menne bele. szityman kukac gémail pont kom

    kösz

     

    Mellékletek:

    Queen Anne

    Szia!
    Érdekelne a pisztoly, ha még nem kelt el kp-ért.
    iberberovics@gmail.com,06203237813

    Köszönöm.

    Elkelt.

    Eladó Uberti Remington 1858 karabély.

    .44-es, 18″-as csővel. Eredeti dobozában, összesen 65 (!)lövéssel, 2014-es vásárlás, 2024-ig érvényes MKH kártyával.

    Jár hozzá egy vastag marhabőrből készült teljes hosszúságú tok és 200 db konikális lövedék.

    Ára együtt 135.000Ft.

    vyscag kukac gmail pont com

    Mellékletek:

    Eladó Queen Anne pisztoly, Pedersoli gyártmány. 50-es cal. Sosem használt, gyűjteményi darab. Ára: 90.000 Ft, esetleg csere is érdekel.
    Email: palfylaszlo53@gmail.comÜdv!
    Üdv!
    Mi van érte? Bármi érdekelne ami nekem esetleg nincs.emailban megbeszélhetnénk.Köszönöm.

    Eladó Queen Anne pisztoly, Pedersoli gyártmány. 50-es cal. Sosem használt, gyűjteményi darab. Ára: 90.000 Ft, esetleg csere is érdekel. Email: palfylaszlo53@gmail.com

    Üdv mi lehet érdekes cserében?

    Eladó Queen Anne pisztoly, Pedersoli gyártmány. 50-es cal. Sosem használt, gyűjteményi darab. Ára: 90.000 Ft, esetleg csere is érdekel.
    Email: palfylaszlo53@gmail.com

    Mellékletek:

    Eladó 50-es cal. Pedersoli Inline puska. Ára: 90.000 Ft, esetleg csere is érdekel.
    Email: palfylaszlo53@gmail.com

    Mellékletek:

    Szia! Nem sürgetés, csak kérdés, hogy ….? Emailom esetleg spam lett?

    Izé, nem csak én vagyok ilyen lusta!

    Az jó! Én is! Lustaság fél egészség!  :good:   :bye:

    Szia! Nem sürgetés, csak kérdés, hogy ….? Emailom esetleg spam lett?

    Izé, nem csak én vagyok ilyen lusta!

    Ha megtalálom akkor lehet róla szó! Azt ugye tudod, hogy a képen levő csak Colthoz jó, remihez nem?

    Szia! Igen, tudom. Colt Army 1860 van. Most már a többiektől azt is tudom, hogy nemigen működik és vitrinbe való inkább. Ettől függetlenül, ha megtalálod, mond mit ér Neked? Vitrinben még van helyem! :yahoo: Kösz! szityman@gmail.com

    Kartárs! Megtaláltam a csappantyúzót! Baromi büszke is vagyok magamra! ;-) 3000 Ft-ot megér neked? Híjá’ fel a plusz36harminc9962794-en.

    Szia! Persze! Köszi! Ma köd van. Esőben, hóban, ködben nálam itt az arab – magyar :yahoo: határon nincs térerő. Tudunk egyeztetni emillel ? : szitalaszlo@mac.com vagyok. :bye:

     

    Szia! Nem sürgetés, csak kérdés, hogy ….? Emailom esetleg spam lett?

15 bejegyzés megtekintése - 991-1,005 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.