Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 961-975 / 2,052
  • Üdv mindenkinek! A Colt elkelt,köszönöm a lehetőséget!

    Üdv mindenkinek! Eladó Uberti Colt Dragoon .44 , 7,5 colos lövésmentes,hibátlan,karcmentes állapotban . Új tartalék lőkúpokkal,lőkúpkulccsal együtt. MKH érvényes jövőév közepéig. Ára 95000 Ft. Köszönöm a lehetőséget! Érd.: 30-hat935egy30

    MÓDOSÍTANÁM az árat fix 85.000Ft-ra, és ebben az árban adok hozzá 50 db gömblövedéket is!

    Köszönöm a lehetőséget!

    Csak emilcímet nem írtál!

    Képeket nem sikerült feltöltenem,emailra tudok küldeni ha valakit valami érdekel.

    Én úgy gondoltam az adjon címet akinek küldöm a képeket,de itt az enyém is:tel11@freemail.hu

    Csak emilcímet nem írtál!

     

    Képeket nem sikerült feltöltenem,emailra tudok küldeni ha valakit valami érdekel.

    Képeket nem sikerült feltöltenem,emailra tudok küldeni ha valakit valami érdekel.

    Üdv mindenkinek! Eladó egy Investarm Hawken 45-ös hibátlan,csodaszép újszerű puska sok kiegészítővel(töltő,tisztító vesszők,starter,töltő állvány stb.) 110000 pénz cakumpúder.Továbbá eladó egy Pedersoli 1863 custom  remington 44-es kevés lövés,hibátlan állapot,130000 pénz. Steve gyártotta töltőállvány +tisztítóvessző 15000.+ajándék Steve féle mindenre jó kenőcs.Mexikói vastag bőr holster  114 cm 15000. Az áru helye Tótkomlós.Tel: 709401263 vagy 707724337

    Üdv mindenkinek! Eladó Uberti Colt Dragoon .44 , 7,5 colos lövésmentes,hibátlan,karcmentes állapotban . Új tartalék lőkúpokkal,lőkúpkulccsal együtt. MKH érvényes jövőév közepéig. Ára 95000 Ft. Köszönöm a lehetőséget!
    Érd.: 30-hat935egy30

    Mellékletek:

    Kedves Lövészek! Az alábbi képeken látható, egyszer sem használt holmi – az asztal, a függöny és a kenőcs kivételével – eladó. Ára fixen 100 eFt. Érdeklődő leveleiteket a jeney.zoltan@t-online.hu címre várom. Üdv, Jeney Zoli

    A Colt és új gazdája egymásra találtak. Jó lövészetet!

    :bye:

    Sziasztok!
    Eladnám kihasználatlanság és fakezűségem okán Uberti Remington Navy(.36) revolvert. Fixen 60 ezret kérek érte, műszaki 2018.07.31-ig, első tulajdonos vagyok, újonnan 2008-ban vettem, max. 300 lövéssel eredeti lőkúpokkal, adok mellé egy jobbos hadi holstert és 50db 375-ös gömböcöt, Budapesten lakok.
    06 20 négy tizenhat 10 43

    elkelt!

    Kedves Lövészek!

    Az alábbi képeken látható, egyszer sem használt holmi – az asztal, a függöny és a kenőcs kivételével – eladó. Ára fixen 100 eFt. Érdeklődő leveleiteket a jeney.zoltan@t-online.hu címre várom.

    Üdv,

    Jeney Zoli

    Mellékletek:
    • sama
    • 2016-11-18-21:26

    Sziasztok!
    Eladnám kihasználatlanság és fakezűségem okán Uberti Remington Navy(.36) revolvert. Fixen 60 ezret kérek érte, műszaki 2018.07.31-ig, első tulajdonos vagyok, újonnan 2008-ban vettem, max. 300 lövéssel eredeti lőkúpokkal, adok mellé egy jobbos hadi holstert és 50db 375-ös gömböcöt, Budapesten lakok.
    06 20 négy tizenhat 10 43

    Sziasztok!
    Eladnám kihasználatlanság és fakezűségem okán Uberti Remington Navy(.36) revolvert. Fixen 60 ezret kérek érte, műszaki 2018.07.31-ig, első tulajdonos vagyok, újonnan 2008-ban vettem, max. 300 lövéssel eredeti lőkúpokkal, adok mellé egy jobbos hadi holstert és 50db 375-ös gömböcöt, Budapesten lakok.
    06 20 négy tizenhat 10 43

    Érdekelne holnap telefonon hîvnàm.

    Sziasztok!
    Eladnám kihasználatlanság és fakezűségem okán Uberti Remington Navy(.36) revolvert. Fixen 60 ezret kérek érte, műszaki 2018.07.31-ig, első tulajdonos vagyok, újonnan 2008-ban vettem, max. 300 lövéssel eredeti lőkúpokkal, adok mellé egy jobbos hadi holstert és 50db 375-ös gömböcöt, Budapesten lakok.
    06 20 négy tizenhat 10 43

    Mellékletek:

    Érdekel mindkettő!

    Hogyan tudom felvenni veled a kapcsolatot? (ár, cím, számlaszám, egyebek…)

    1-es, vagy 0-ás buckshot sörétet vennék (.30-.32-es gömblövedék. 100-200 db-ot. + ha van valakinek lee 7/8 oz-s slugja (12ga) szintén érdekelne! Köszönöm.

    Van 0-ás sörétem, de bevallom utálom önteni, ezért nem sok. Viszont a Fosters slug helyett nem jó neked a Lyman-féle szteroidos diabolo? Mert az van.

    Chariot!
    Eladnám kovás Pedersoli Jaeger puskámat! Diopterrel, zárt első irányzékkal szerelve, de odaadom hozzá a gyári nyílt irányzékokat is.

    Aki már látta ismeri, de azért ha van érdeklődés felteszek róla képeket. Nem új, a fáján már vannak használatból eredő nyomok, de cserében teljesen pontos. A csöve néhány éve cserélve lett, utólag a vásárolt hosszabb cső hozzá lett igazítva fegyvermester által az ágyazathoz. 1/66″-os huzagolással bír.

    Igény szerint járhat hozzá egy 535-ös, dupla RB kokilla is.

    Az irányára 240 eFt.

    Az eladás oka: lesz másik, kell rá a píz! :)
    Ha meg van még írj 1 mailt: omnia611211 kukac gmail.com

    1-es, vagy 0-ás buckshot sörétet vennék (.30-.32-es gömblövedék. 100-200 db-ot. + ha van valakinek lee 7/8 oz-s slugja (12ga) szintén érdekelne! Köszönöm.

    Van 0-ás sörétem, de bevallom utálom önteni, ezért nem sok. Viszont a Fosters slug helyett nem jó neked a Lyman-féle szteroidos diabolo? Mert az van.

15 bejegyzés megtekintése - 961-975 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.