Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 901-915 / 2,056
  • Tisztelt lövésztársak!

    Elsösorban cserélni szeretném(értékegyesztetéssel) Ruger Old Army revolveremet, elötöltös sörétes puskára. A revolver használt de jól szuperál, csak felületi kopások láthatóak rajta. MKH kártya érvényes 2023.11.23 -ig.

    Èrdeklödni a bambus1997@gmail.com email címen lehet vagy telefonon 30 769 895kettön

    Sziasztok!

    Eladó egy Patriot P. 1-16″ Ardesa Spain .45Cal A cső kívülről Nikkel  bevonatot kapott.Egy két lövés van csak benne,újszerű állapotú,csak kipróbálva volt.Az ajánlatokat bogos8006@gmail.com  emailra várom.Képet kérésre küldök.

    Mellékletek:

    kiscsibe01@citromail.hu

    Várhatod, ha hibás az email-cím!

    javítottam köszi!

    Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni…. padláson találtam a nagyszülőknél……azt tudom hogy elöltöltős mert a rendőr visszaadta.. (mama megijedt) mennyi lehet az ára?El szeretném adni!Köszönöm! A FEGYVER ELADÓ! AJÁNLATOKAT A :jampika007@gmail.com
    Nagy Horváth Gergő fényképe.
    Nagy Horváth Gergő fényképe.
    Nagy Horváth Gergő fényképe.
    Nagy Horváth Gergő fényképe.

    kiscsibe01@citromail.hu

    Várhatod, ha hibás az email-cím!

    Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni…. padláson találtam a nagyszülőknél……azt tudom hogy elöltöltős mert a rendőr visszaadta.. (mama megijedt)  mennyi lehet az ára?El szeretném adni!Köszönöm! A FEGYVER ELADÓ! AJÁNLATOKAT A :kiscsibe01@citromail.hu-ra VÁROM!!

    Nagy Horváth Gergő fényképe.
    Nagy Horváth Gergő fényképe.
    Nagy Horváth Gergő fényképe.
    Nagy Horváth Gergő fényképe.

    Tisztelt Lövésztársak!
    A hirdetett termékek elkeltek.
    Köszönöm a vásárlónak és az érdeklődőknek.
    Üdvözlettel:
    Zsolt

    Sziasztok!

    Keresek megvételre Derringer fegyvert(eket) elsősorban a kétlövetű érdekelne,

    kalibertől,ill gyártótól függetlenül. (icipici rizsköpő nem játszik. :negative: )

    Ajánlatokat ezen elérhetőségekre küldhettek: andrasbiter@gmail.com

    Ill: 30/ 663-tizen8 6három. Köszi.  :bye:

    Sziasztok!

    Eladó egy Patriot P. 1-16″ Ardesa Spain .45Cal A cső Nikkel  bevonatot kapott.Egy két lövés van csak benne.Az ajánlatokat bogos8006@gmail.com emailra várom.Képet ide sosem sikerül feltöltenem ezért azt kérésre küldök.

    Mellékletek:

    Sziasztok! Eladó egy .577-es Hensel Minié öntőforma! 670 Grain-es PH lövedéket lehet vele önteni. Újszerű állapotban, fenékbetétje cserélhető sekélyebb vagy mélyebb profilra. Ár:30.e.Ft. Csere csak Kp. Érd:30-2895683

     

    Öntőforma Elkelt!

    • tov
    • 2017-02-02-10:04

    Eladó még egy Euro Arms Roger&Spencer London Gray Finish, Sport revolver! Lothar Walther csővel. A fegyvernek vannak hibái:- első irányzéka nem gyári, erős házi megmunkálás nyomai láthatóak rajta – a kakas félállásban megáll, de elsüthető Töltetről és a fegyver pontosságáról nem tudok mondani semmit, amióta csere folytán hozzám került nem lőttem vele. Kis ráfordítással, versenyzésre is alkalmas lehet. MKH: 2020.06.27. ig érvényes Ár: 60.e.Ft. Érd: 30/2895683 Bővebb specifikációk a linkre kattintva: Euroarms R&S Sport

    Roger Foglalva!

    Ha mégsem kelne el engem is érdekelne ;)

    Eladó még egy Euro Arms Roger&Spencer London Gray Finish, Sport revolver! Lothar Walther csővel. A fegyvernek vannak hibái:- első irányzéka nem gyári, erős házi megmunkálás nyomai láthatóak rajta – a kakas félállásban megáll, de elsüthető Töltetről és a fegyver pontosságáról nem tudok mondani semmit, amióta csere folytán hozzám került nem lőttem vele. Kis ráfordítással, versenyzésre is alkalmas lehet. MKH: 2020.06.27. ig érvényes Ár: 60.e.Ft. Érd: 30/2895683 Bővebb specifikációk a linkre kattintva: Euroarms R&S Sport

    Roger Foglalva!

    Sziasztok! Eladó egy .577-es Hensel Minié öntőforma! 670 Grain-es PH lövedéket lehet vele önteni. Újszerű állapotban, fenékbetétje cserélhető sekélyebb vagy mélyebb profilra. Ár:30.e.Ft. Csere csak Kp. Érd:30-2895683

     

    Öntőforma, Foglalva!

    Oké, akkor próbáljuk másképp. :wacko:

    Szabadulna valaki esetleg egy Colt Dragoontól?

    Hívj fel nekem van Dragoonom nem használtam még soha újszerű állapotú T: 06 20 9261 424

    Eladó még egy Euro Arms Roger&Spencer London Gray Finish, Sport revolver!

    Lothar Walther csővel.

    A fegyvernek vannak hibái:- első irányzéka nem gyári, erős házi megmunkálás nyomai láthatóak rajta

    – a kakas félállásban megáll, de elsüthető

    Töltetről és a fegyver pontosságáról nem tudok mondani semmit, amióta csere folytán hozzám került nem lőttem vele.

    Kis ráfordítással, versenyzésre is alkalmas lehet.

    MKH: 2020.06.27. ig érvényes

    Ár: 60.e.Ft.

    Érd: 30/2895683

     

    Bővebb specifikációk a linkre kattintva:  Euroarms R&S Sport

     

     

    Mellékletek:
15 bejegyzés megtekintése - 901-915 / 2,056

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.