Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 916-930 / 2,052
  • Hölgyeim és uraim!

    Elcserélném Uberti Colt Army Fluted revolveremet értékegyeztetéssel (esetleges ráfizetéssel) Dragoonra vagy Walkerre. Az enyémben igen kevés lövés van, hibátlan, karc- és kopásmentes állapotú, tökéletesen működő mechanikával.

    MKH van hozzá, 2020-ig érvényes. Képeket természetesen küldök róla igény esetén.

    Szóval, ha valaki kisebb revolverre váltana, keressen itt: panzerschiff kukonya freemail satöbbi

    Köszönettel:

    Tamás

    Kedves Vadásztársak! Eladó az asztalon látható, egyszer sem használt teljes elöltöltő vadászfelszerelés, plusz rengeteg (kb. 8-10 kg) sörét. A fegyver Pedersoli sörétes dupla (L. 241 “Classic”). Kizárólag egyben, alku nélkül 260 000 Ft. jeney.zoltan@t-online.hu :bye: Jeney Zoli

    A vadászfelszerelés elkelt. Új gazdájának jó vadászatot kívánok!

    • Samy
    • 2017-01-16-09:25

    Tehát a képek:

    Üdvözlök mindenkit,
    Eladásra kínálom a képeken látható „Slim Jim” autentikus pisztoly táskákat. 4 mm vastag bőrből készítve, poncólt mintákkal gazdagon díszítve.

    Ár: 14.000,-Ft

    senko.sandor@gmail.com
    0630/760-55-67

    Mellékletek:
    • Samy
    • 2017-01-16-09:11

    Üdvözlök mindenkit,
    Eladásra kínálom a képeken látható „Slim Jim” autentikus pisztoly táskákat. 4 mm vastag bőrből készítve, poncólt mintákkal gazdagon díszítve.

    Ár: 14.000,-Ft

    senko.sandor@gmail.com
    0630/760-55-67

    Ha még sem megy el egyben, a táska érdekelne.

    Kedves Vadásztársak!

    Eladó az asztalon látható, egyszer sem használt teljes elöltöltő vadászfelszerelés, plusz rengeteg (kb. 8-10 kg) sörét. A fegyver Pedersoli sörétes dupla (L. 241 “Classic”). Kizárólag egyben, alku nélkül 260 000 Ft.

    jeney.zoltan@t-online.hu

    :bye:

    Jeney Zoli

    Mellékletek:

    Eladó egy 0,45-ös Hawken a Dikartól.Csőhossz 710cm.Lőport nem látott még.Ára 80000Ft bogos8006@gmail.com

    • LQ
    • 2017-01-12-14:58

    Kedves Lövésztársak!

    Szeretnék vásárolni .345-ös, .350-es és .354-es gömblövedékeket, méretenként 100 db.-ot. A logisztikát teljeskörűen megoldom. Ha valakinek van valamelyik és el is adna belőle, azt először is köszönöm (mert ez inkább segítség mint biznic), másrészt a gp20031227kukacgmailpontcom-ra írjon nekem egy telefonszámot.

    Üdv: LQ

    Találtam forrást (megoldva). :)

    Szia Rudi II!

    A police érdekel (akár 60e ért is de ha tényleg hatezerért adod nekem úgy is jó… :)

    Ha küldesz mailt számlaszámmal ráutaló magatartást folytatok….    Köszönöm

    rprme@freemail.hu

    • LQ
    • 2017-01-10-14:57

    Kedves Lövésztársak!

    Szeretnék vásárolni .345-ös, .350-es és .354-es gömblövedékeket, méretenként 100 db.-ot. A logisztikát teljeskörűen megoldom. Ha valakinek van valamelyik és el is adna belőle, azt először is köszönöm (mert ez inkább segítség mint biznic), másrészt a gp20031227kukacgmailpontcom-ra írjon nekem egy telefonszámot.

    Üdv: LQ

    Eladó!
    .50 DP Deerhunter használt, jó állapotban MKH- val 80000Ft
    .36 Remington 1858 Navy MHK-val 2023-ig, 12gr 2Fg+grízzel 5-6 cm szórást lőtt vele az eredeti tulaj, hibátlan szerkezet, precíz sütés kisebb karcok a dobon 75000.-
    .45 Hawken puska Ranson, újszerü MKH-val 80000Ft
    .36 Colt police revolver kisebb karcolásokkal, szerkezetileg hibátlan 6000Ft. Pontos, de aláhord.(nekem)

    Szia.
    Ha még sem vinnék el, írj rám légy szives.
    Üdv István

    Szia

    Virtuálisan már elkelt, a huzagemelkedés biztos hogy nem ilyen gyors inkább 1:66 körüli lehet, ez a szokásos olasz 70-es évekbeli olasz .45 ös csőnek tűnik amit mindenki vett méterre akkoriban és felhasználta mindenféle puskához.  Egyébként szórásra 50-en simán feketében tartható ha valaki nagyon nekilát és kitalálja hozzá a pontos tapaszt és töltetet 8-as 9-es körön belül meglehet bár ez elég rövid puska így az irányzék vonal is elég rövid. A bal oldali kép az in-line puskám az 1:28 a jobb oldali a berdan nem túl gyors és a huzagolás is elég sekély

     

    Mellékletek:

    Szia !
    Érdeklődnék meg van e még a Bondini Berdanod?
    Kb milyen szórást produkál 50 m-en?
    Ez ha jól tudom 1:30 huzagemelkedésü, lehet jobb lenne bele hosszú lövedék?
    Hol lehetne átvenni?
    Üdv István

    még kép ]

    Mellékletek:
15 bejegyzés megtekintése - 916-930 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.