Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,126-1,140 / 2,052
    • Samy
    • 2016-05-25-07:43

    A töltőállvány elkelt Uraim.

    Köszönöm…

    Üdvözlöm Chairot, Nem én csináltam, sajnos ilyet nem tudok, a származását, hogy ki a gyártó stb. nem tudom. De nem egy „bóvliról” van szó, 

    El fogom keseríteni, én csak a töltőállványról érdeklődöm! :) Holsterem van, uailyen szép, még anno Vgaby készítette, ráadásul balkezes.

    • Samy
    • 2016-05-24-08:47

    Üdvözlöm Chairot,

    Nem én csináltam, sajnos ilyet nem tudok, a származását, hogy ki a gyártó stb. nem tudom.

    De nem egy „bóvliról” van szó, tehát kapható hasonló különböző lovas boltokban, vagy a spanyol Denix által gyártott övek is elérhetőek, hasonló vagy drágább áron, de azok ezen minőséget még csak meg sem közelítik. Ez véleményem szerint olyan igazi, kemény, masszív, jó minőségű és esztétikájú darab, mintha csak egy 19. századi cowboy derekáról származna (persze az biztos, hogy nem abból az időből való).

    A pisztolytáska levehető az övről roncsolás mentesen és tetszőlegesen más övre helyezhető. De mivel a bőr vastag és masszív ezt nem szoktam erőltetni, nem mintha bármilyen kár is származna a cseréből.

    Főként hosszú csövű (7,5” – 8 ”) nyitott vagy zártkeretes revolverhez való, de egy 4,75” Cattleman sem esik ki belőle, annyi bizonyos.

    Ha komolyan érdekli, kérem a további részleteket, már csak ketten beszéljük meg és várom szíves válaszát: senko.sandor@gmail.com e-mail címemre.

    Köszönettel:

    Senkó Sándor

    Mellékletek:

    Üdvözlök Mindenkit, Eladó a lenti képen látható fából készült töltő állvány. Érdeklődni: 0630/760-55-67

    Helló! Nekem kellenék egy hasonló, de szétszedhető és vagy összehajtható formában. Ezt te csináltad? És értelmes árért át alakítod nekem tetszőre? :)  Amúgy miféle pisztolyokkal kompatibilis?

    Szevasztok!

    Eladó egy D.Pedersoli 1853 hárompántos Enfield Cal.577-es .

    Az a puska amiről Bemutató videó készült a YouTube/Capandball csatornára!

    Szép esztétikai és műszaki állapotban (3×lőttem vele)!

    Dió cserélve “Fly” típusra.

    Érvényes MKH 2023.04.25-ig.

    2 “apró” hibája van: a lakatlemezről letört a belső menetes rész megvezetője, ettől függetlenül szépen fogja a csavar.Valamint a csőben minimális megmunkálási nyom látható.Ezek együttesen nem befolyásolják a fegyver pontosságát.Ezekről készítettem képeket amit érdeklődés esetén elküldök.

    Ár:150.e.Ft.

    Érd:30/kettő89öt683 conqver@gmail.com

     

    Mellékletek:

    Az eladó viszont kiírhatná, hogy elkeltek a fegyverek!

    T. nacicowboy! Kérlek, vedd a fáradságot, és az eladó levelét megkeresve, arra válaszolj! Üdv.: pergerg

    A Colt Army-t megvenném. Email ment.

    Armi San Marko – Colt 1849 Pocket .36 mkh nélkül eladó, 38e Colt Army 1860, Pioneer Arms mkh nélkül eladó. 45e Uberti 1873 Colt Cattleman Steel 7.5 collos, szép állapotban, mkh kártya (megtaláltam), párszor volt lőtéren. 70e Ft freemil@hotmail.comUdv. Uberti 1873 Colt Cattleman Steel 7.5 collos, meg van meg? Megvennem.

    • Samy
    • 2016-05-18-09:34

    Üdvözlök Mindenkit!

    Eladó a képeken látható meseszép holster övvel. Nem érdemes róla sokat írni, hiszen a képek önmagukért beszélnek, a bőr vastagsága 4 – 4,3 mm. Nem mindennap lehet kifogni ilyet.

    Ár: 45.000,-Ft

    Az a csinos „fogantyús” hatlövetű, ami egyébként csak egy spiáter replika nem eladó, csak a kompozíció, illetve a csőhossz (milyen csőhosszúságú revolverhez is jó) miatt került a képre. De nem vagyok semmi jó elrontója, ha valakit érdekel, csak szóljon bátran, a különlegessége, a jobbos markolatpanelt díszítő embléma, amelyet egyedileg készítettem.

    „Wyatt Earp Peacemaker from the Grateful People of Dodge City”

    Érdeklődni:

    0630/ 760 -55-67

    senko.sandor@gmail.com

    Mellékletek:

    T. nacicowboy!

    Kérlek, vedd a fáradságot, és az eladó levelét megkeresve, arra válaszolj!

    Üdv.: pergerg

    A Colt Army-t megvenném. Email ment.

    Armi San Marko – Colt 1849 Pocket .36 mkh nélkül eladó, 38e Colt Army 1860, Pioneer Arms mkh nélkül eladó. 45e Uberti 1873 Colt Cattleman Steel 7.5 collos, szép állapotban, mkh kártya (megtaláltam), párszor volt lőtéren. 70e Ft freemil@hotmail.comUdv. Uberti 1873 Colt Cattleman Steel 7.5 collos, meg van meg? Megvennem.

    A Colt Army-t megvenném. Email ment.

    Armi San Marko – Colt 1849 Pocket .36 mkh nélkül eladó, 38e Colt Army 1860, Pioneer Arms mkh nélkül eladó. 45e Uberti 1873 Colt Cattleman Steel 7.5 collos, szép állapotban, mkh kártya (megtaláltam), párszor volt lőtéren. 70e Ft freemil@hotmail.comUdv. Uberti 1873 Colt Cattleman Steel 7.5 collos, meg van meg? Megvennem.

    • Samy
    • 2016-05-17-07:52

    Üdvözlök Mindenkit,

    Eladó a lenti képen látható fából készült töltő állvány.

    Érdeklődni: 0630/760-55-67

    Mellékletek:

    Kiegészítésként a hírdetésemhez, a lőport csak házi lőszerszerelési engedéllyel rendelkezőnek adom el. Fényképet kérésre küldök.

    Kedves sport társak.

    Eladóvá vált kihasználatlanság miatt,nagyon megkímélt Pedersoli Tryon Target 54. cal puskám.
    Keveset használt, vadászathoz optimalizált, de vadászatra soha nem használt, gyári fény gyűjtős irányzékkal szerelve.
    Valamint a jobb fogás érdekében, csúszás mentesítve. Megvan hozzá az eredeti nézőke is.
    Komplett felszereléssel EGYÜTT eladó.( Töltő vessző,Swiss No.3 2fg lőpor, lövedék öntők Lee 380 gr REAL lövdék öntő, Lyman Plains 450gr öntő forma hozzávaló nyéllel) elkészitett lövedékkekel együtt.
    A puska érvényes műszakival rendelkezik.
    Ir ár: 230.000 ft
    Tel 06302383829

    A Frontier-om még mindíg eladó 120 ezer !
    20 9994185

    Üdv: Vgaby

    A Frontier elkelt ! Köszönöm !

    Utánanézve a részleteknek a Derringer végső ára 40 ezer Ft személyes átvétellel. Köszönöm a segítséget, és a tanácsokat is.

    Eladó egy kis gondoskodásra vágyó Philadelphia Derringer Dunakeszin, vagy Budapest északi részén 32 e. Ft.-ért. Diker Spain gyártmány, .45-ös kaliber, felületi rozsdafoltokkal. Kicsit kenegettem – tisztítottam, de van még mit tenni rajta. Lőni nem lőttem vele. A lőkúp kicsit nehezen jött le a fegyverről, de ezt a részét a dolognak megoldottam.

15 bejegyzés megtekintése - 1,126-1,140 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.