Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,666-1,680 / 2,056
  • Eladó

    Uberti Remington1858 .44-es 8″-os csővel

    2024-ig érvényes MKH kártyával

    2014-es vásárlás

    7 dob volt vele ellőve (lényegében új, hibátlan)

    a képen látható két holsterrel, csak egyben, csere nem érdekel (!)

     

    85.000

    Mellékletek:

    Üdvözletem! Keresem a “Füstölgő Magazin” 8.számát. Sajnos nem lehet letölteni…. Akinek módjában áll,kérem küldje el részemre csatolt állományként. tisztelettel: P.Gy georgeap60@gmail.com

     

    “küld fénypost”   B-)

    Investarm Hawken ára 65 ezer ft módosult.

    Eladása már tárgytalan!

    • teve
    • 2015-01-10-06:08

    Üdvözletem!

    Keresem a “Füstölgő Magazin” 8.számát. Sajnos nem lehet letölteni….  Akinek módjában áll,kérem küldje el részemre csatolt állományként.

    tisztelettel:

    P.Gy

    georgeap60@gmail.com

    Kedves Lövésztársak!

    Eladó 20 mm-es kal.minimozsaram magas röppályás és ostrommozsár

    talppal,100 db 75.cal lövedékkel,jó adag zöld 2.5mm átm pirótecnikai kanóccal

    ideális lövész-vadász -családi rendezvények nyító-záró díszlövéseire

    /aki hallotta már rendezvényeken ismeri és dicséri :good: …./ és

    nem utolsó sorban mozsárversenyekre…

    érd:cannon56@freemail.hu

    Érd:godi@upcmail.hu

    kedves Godi! Már itt a fórumon, de emailban is többször érdeklődtem nálad az eladó 36-os lepage kapcsán. Már eladtad és tárgytalan, vagy csak nincs kedved válaszolni a kérdésemre? Barátsággal, Chariot

    Chari!

    Ha érdekel egy alig hazsnált 36-os LePage, akkor szólj plíz!

    Üdv

    SC

    Szevasz Chariot!
    Biztos forrásból tudom, hogy a LePage-nak új gazdája van, nincs már meg az általad említett tulajnak!

    z.L


    Érd:godi@upcmail.hu

    kedves Godi!

    Már itt a fórumon, de emailban is többször érdeklődtem nálad az eladó 36-os lepage kapcsán. Már eladtad és tárgytalan, vagy csak nincs kedved válaszolni a kérdésemre?

    Barátsággal, Chariot

    Érd:godi@upcmail.hu

    kedves Godi!

    Már itt a fórumon, de emailban is többször érdeklődtem nálad az  eladó 36-os lepage kapcsán. Már eladtad és tárgytalan, vagy csak nincs kedved válaszolni a kérdésemre?

    Barátsággal, Chariot

    Investarm Hawken ára 65 ezer ft módosult.

    Üdv!

    Eladó sorba került kihasználatlanság miatt: Inwestarm Hawken 45 cal. elöltöltős puska.
    Állapota újszerű,10 lövés hagyta el a csövét.
    Huzag 1.48″-as tehát a kúpos lövedéket is jól lövi.
    MKH kártya van érvényes:2023-ig.
    Adok hozzá 50 db gömblövedéket + tapaszt, 50 db kúpos Real lövedéket.
    Átvét megoldható Piliscsaba vagy Bp Flórián tér, előre egyeztetés esetén.
    Ár: 70 ezer ft, csere nem érdekel.
    Érd: 06307439444
    Email-be küldök képet,ide sajnos nem tudtam feltölteni.

    Sajnos anyagi okokból eladásra kell felkínálnom Remington 1858. .44 cal. revolverem 8 colos csővel. Szivaccsal bélelt  diplomata táskában, töltőállvánnyal, lőpor flaskával, övvel (kibővítve max. 140 cm-es derékbőséghez, de a betoldás nyom nélkül kivehető. Betoldás 20 cm), kétféle lövedékek, lőpor fiolák. Együttes irányára 68 ezer forint. A Budapest (lehetőleg Keleti pályaudvar) – Debrecen vasút vonalon 100 %-os vevőnek elviszem. Továbbá csappantyútöltő lőporflaskával( a fotón nincs rajta, de ugyanolyan mint a Revolverrel együtt fényképezett) és lőpor fiolákkal 8000.- Ft. Mivel anyagi okok miatt kell eladnom nem szívesen alkudoznék. Emil cím : harangozobfkukacgmailpontcom


                                                                                    törpapa

    Mellékletek:

    eladó a képen látható Western nagyon jó minőségű pamut  Western ing .Új.xxl méret. Érd:godi@upcmail.hu

    Mellékletek:

    Eladó a képen látható western rojtos szarvasbőr kabát újszerű állapotban Stars end  Strips márka xxl méret.:godi@upcmail.hu

    Mellékletek:

    eladó a képen látható szinte új Marlboró amerikai western vizhatlan xxl kabát.Érd godi@upcmail.hu

    Mellékletek:

    Eladó a képen látható 36-os cal való öntőforma markolattal egyűtt hibátlan állapotban.godi@upcmail.hu

    Mellékletek:
15 bejegyzés megtekintése - 1,666-1,680 / 2,056

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.