Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,681-1,695 / 2,051
  • Üdv!Először is merem remélni  mindenkinek békés karácsonya volt,aztán csapjon át egy kellemes szilveszteri buliba.Nade írásom azért kezdtem,hogy felajánljam megvételre .36 cal,Colt revolveremet.Pietta gyártmányú,nem a leghosszabb csövű verzió.Pár éve Ólmos kollégától vettem,azóta a falon várta hátha lőtérre jut,de sajna eddig nem értünk oda.Talán lesz valaki aki használná is,én csak olajozgattam.35pénzért vettem,úgyhogy 35000.-ft ért eladó.Érdeklődni 0620 342 06 53. denever@fbi.hu.

    • Névtelen
    • 2014-12-26-13:23

    Sziasztok. Eladóvá vállt AJÁNDÉKBA kapott Armi San Marco 1851 Colt típusú elöltöltős fegyverem. Budapesten átvehető XV.ker. Ár: 35.e.Ft. Érdeklődök levelét email-ben várom. dosaadam@freemail.hu

    • Névtelen
    • 2014-12-26-09:47

    Sziasztok.
    Eladóvá vállt AJÁNDÉKBA kapott Armi San Marco 1851 Colt típusú elöltöltős fegyverem.
    Budapesten átvehető.
    Ár: 30.e.Ft.

    Érdeklődök levelét email-ben várom. dosaadam@freemail.hu

    Szevasztok!
    Eladó egy Pedersoli Side by Side Classic shotgun!

    Lövésmentes, hibátlan darab!

    Dobozában!

    2022.02.28-ig érvényes MKH-val

    + 2.5 Kg No.7. sörét

    + 100-100 Db vastag és végfojtás

    + Sörétmérő

    Ár:200.e.Ft.

    Érd:+3630/289-56-83 vagy conqver@gmail.com

    Köszi, hogy benéztél!

    Szevasztok!
    A hirdetett sörétes elkelt!

    Tisztelt urak!

    Még mindíg eladó Ardesa tracker 607-es pusek Jena Zeiss kukkerrel.

    ir.ár:60000ft

    tel:06-30-512-5471
    Üdvözlettel:Gergő

    T. Urak!

    Eladósorba került egy DP Safari Express .72 cal. dupla golyós puska.

    Irányár: 280 000 Ft, gömblövedék öntőformával együtt.

    Érd.: 06 70 514 04 38

     

    Hello Törpapa!

    Érdekelne a revko.
    Milyen gyármány? Hány éves? Mennyi lövés van bene?
    Milyen állapotban van( huzagolás, dob cső együttálás,csőfar dob házag, dob kotyaogás,lőkúpok)?
    MKH kártya van e hozzá?
    Kölön eladó e, a cuccok nélkül?
    Mialem:: mereszkaroly@gmail.com
    üdv.: Merész K.

    Sajnos anyagi okokból eladásra kell felkínálnom Remington 1858. .44 cal. revolverem 8 colos csővel. Szivaccsal bélelt  diplomata táskában, töltőállvánnyal, lőpor flaskával, övvel (kibővítve max. 140 cm-es derékbőséghez, de a betoldás nyom nélkül kivehető. Betoldás 20 cm), kétféle lövedékek, lőpor fiolák. Együttes irányára 68 ezer forint. A Budapest (lehetőleg Keleti pályaudvar) – Debrecen vasút vonalon 100 %-os vevőnek elviszem. Továbbá csappantyútöltő lőporflaskával( a fotón nincs rajta, de ugyanolyan mint a Revolverrel együtt fényképezett) és lőpor fiolákkal 8000.- Ft. Mivel anyagi okok miatt kell eladnom nem szívesen alkudoznék.

    MINDENKINEK KELLEMES ÜNNEPET!

                                                                                    törpapa

     

     

    Mellékletek:


    Lepage 36 cal fegyver nagyon szép állapotban, keveset használt, kihasználatlanság miatt eladó. kiegészittőkkel együtt.100 000 Ft áron.Érdeklődni:godi@upcmail.hu

    Feltennél róla képet? Köszi előre is! :-)

    Közben megtaláltam, bocsi. Megkérdezhetem, hogy a csövön látható mintázat az csak a fotó “trükkje”, vagy tényleg ott van?

    Lepage 36 cal fegyver nagyon szép állapotban, keveset használt, kihasználatlanság miatt eladó. kiegészittőkkel együtt.100 000 Ft áron.Érdeklődni:godi@upcmail.hu

    Feltennél róla képet? Köszi előre is! :-)

    Lepage 36 cal fegyver nagyon szép állapotban, keveset használt, kihasználatlanság miatt eladó. kiegészittőkkel együtt.100 000 Ft áron.Érdeklődni:godi@upcmail.hu

    Szevasztok!
    Eladó egy Pedersoli Side by Side Classic shotgun!

    Lövésmentes, hibátlan darab!

    Dobozában!

    2022.02.28-ig érvényes MKH-val

    + 2.5 Kg No.7. sörét

    + 100-100 Db vastag és végfojtás

    + Sörétmérő

    Ár:200.e.Ft.

    Érd:+3630/289-56-83 vagy conqver@gmail.com

    Köszi, hogy benéztél!

    Mellékletek:
    • teve
    • 2014-12-12-14:57

    Üdvözletem!

    Új fegyver tervezett vásárlása miatt eladó:

    Pedersoli 54.-es Sharps karabély,pár réz hüvellyel, kb. 40db. lövedékkel, MKH kártyával, kifogástalan állapotban.

    ára: 160000Ft

    Euroarms 44.-es Rogers & Spencer revolver MKH kártyával, fa hordládával, töltőálvánnyal, kb. 80db. lövedékkel, kifogástalan állapotban.

    ára: 70000Ft

    Kizárólag Budapesti személyes átvétellel.

    érdeklődni itt szíveskedjenek: georgeap60@gmail.com

    Mellékletek:


    Colt Walker charcoal blue finish eladó vagy csere érdekel! Soha sem használt. MKH kátyta van hozzá. 90.000 Ft

    kérhetek e-mail címet? molnar@linuxmail.org
    Üdv!
    Írtam elérhetőséget külön hozzászólásban.palfy.laszlo@t.online.hu

    • Avar
    • 2014-12-11-20:31

    Colt Walker charcoal blue finish eladó vagy csere érdekel! Soha sem használt. MKH kátyta van hozzá. 90.000 Ft

    kérhetek e-mail címet? molnar@linuxmail.org

15 bejegyzés megtekintése - 1,681-1,695 / 2,051

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.