Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,576-1,590 / 2,056
  • Köszönöm, megcsöngetem.(Megnéztem,meg van ez a szám nekem is, már beszéltem vele.Van neki is C.M)

    Kihasználatlanság miatt elcserélném Ch.Moore 45-ös pisztolyomat Augustin pisztolyra.Használható jó állapotút szeretnék lövészetre,nem dísznek.Érdekel még francia nagy kovás pisztoly is jó állapotban.

     

    Üdv! Ezt a számot hívd kovás pisztollyal kapcsolatban: 30 278-2124

    Nem az enyém  :-(

    Sziasztok !

    A meghirdetett Tryon-om szerda estig 120.000.-Ft-ért elvihető !
    Ugyancsak elvihető DP Frontier .54 teljes méretű dió agyazású kováspuska, behangolt rugókkal, újszerű állapotban, nagyon kevés lövéssel 140.000.-ért.

    Üdv: Vgaby

    +36 20 9994185

    Kihasználatlanság miatt elcserélném Ch.Moore 45-ös pisztolyomat Augustin pisztolyra.Használható jó állapotút szeretnék lövészetre,nem dísznek.Érdekel még francia nagy kovás pisztoly is jó állapotban.

    Üdv! Eladósorba került DP Country Hunter .50 kaliberű csappantyús Puskám. Jár hozzá egy acél DP Maxi öntőforma. Helyileg Kiskunfélegyházán van, talán a keleti régióból érdeklődőknek elérhető :-) Gyűjtőknek, vagy kezdő lövészeknek ajánlom. A csőben kb 50 lövés van. Az ára: 95000 HUF A lőlapon az 50 méteres belövés találatai láthatók. A 9-10 találatok a belövés utolsó fázisában estek. Csereként szóba jöhet Colt típusú hatlövetű is :yes: Ha érdekel 1 Pietta NM Navy .36 hívj fel: husz2345445

     

    Helló Rudi kettő! Mail: zoltannemes@citromail.hu Itt megbeszélhetjük

    Kihasználatlanság miatt eladósorba kerültek az alábbi fegyvereim:
    Investarm Hawken .54 cal. csappantyús MKH 2018.02.27.
    Ár:70000 HUF

    DP Frontier teljes méretű,dió agyazás,:54 cal kovás MHK:2019.04.09.
    Ár:178000 HUF

    Colt 1851M. Navy .36 cal. 5″ csőhossz,könnyített cilinder,
    EUROARMS,számazonos.
    Ár:40000 HUF
    Puskákhoz réz töltővessző jár.

    Elérhetőségem:(49)413314 17-21 óra között,vagy Visontaig@citromail.hu

    Mellékletek:

    Trapper vagy polgárháborús ruha érdekelne (lehet déli, északi stb) elérhető áron, de ami fontosabb, hogy elérhető határidővel, ne kelljen hónapokat várnom, hogy lemondjam a rendelést ,mert sosem jön meg :good: Ami kell a polgárháborúshoz: CSA vagy uniós öv , shell jacket, nadrág, sapka/kalap, csappantyútartó k.peteristvan@gmail.com

    Szia traktoros!

    Nekem van eladó CW tábori vászonnadrágom (nyáron sokkal kellemesebb viselet mint a vastag szúrós posztó), és egy 44 -es mokaszin, ha érdekel írj: vfecasz@citromail.hu

    Mellékletek:

    Az előző hozzászóláshoz még pár kép az első lövésről illetve egy összehasonlító kép a Jager-ekről.

    Mellékletek:

    Sziasztok,

    Eladó egy Tibi és általam épített keréklakatos puska, 275.000 Ft-ért. Az árban benne foglaltatik:

    – ,54-es kaliberű puska, DP Jager Target csővel és afrikai rózsafa ágyazattal (Wenge), DP fittingekkel, Venter féle kerék lakatos szerkezettel, imitt – amott 8 karátos arannyal bevonva :-)
    – felhúzó kulcs
    – 200 db gömb lövedék
    – 100 db DP gömb lövedék
    – 50 db Lorenz lövedék by LQ design
    – DP starter (new)
    – DP kova

    Az árban egy év garancia is van a lakat szerkezetre! A puska MKH kártyával rendelkezik!

    Érdeklődni lehet: gati.zoltan@t-online.hu

    Üdvözlettel:
    Gát-Izé

    Mellékletek:

    Eladó US polgárháborús díszcsat 5000 Ft-os irányáron. Sapkára való keresztbe tett puska jelvény 2000 Ft / darab. Elérhetőség: palfy.laszlo@t-online.hu

    Mellékletek:

    Eladó egy Colt Walker 90.000 Ft-os irányáron. Érvényes MKH kártyával. Esetleg valami csere érdekel, ami nekem nincs.

    Mellékletek:

    Eladó US polgárháborús kabát. 15.000 Ft-os irányáron. Talán látszik, hogy annyira sötét, hogy inkább feketébe hajlik, mint sötétkékbeEsetleg valami csere érdekel.

    Mellékletek:

    Üdv! Eladósorba került DP Country Hunter .50 kaliberű csappantyús Puskám. Jár hozzá egy acél DP Maxi öntőforma. Helyileg Kiskunfélegyházán van, talán a keleti régióból érdeklődőknek elérhető :-) Gyűjtőknek, vagy kezdő lövészeknek ajánlom. A csőben kb 50 lövés van. Az ára: 95000 HUF

    A lőlapon az 50 méteres belövés találatai láthatók. A 9-10 találatok a belövés utolsó fázisában estek.

    Csereként szóba jöhet Colt típusú hatlövetű is :yes:
    Ha érdekel 1 Pietta NM Navy .36 hívj fel: husz2345445

    Új “szerzemény” miatt eladó: Uberti 1860 Colt Army .44 8″-es csövecskével :) kb. ~50 lövés ment ki belőle még garanciális a fegyver. MKH van. Adok hozzá ~20 darab gömböcöt ~40 darab konikális lövedéket + a képen lévő jobbos holstert, illetve egy tisztító pálcát. Fix ár: 60eft Tel.: 06 20 289 8750

    Üdv! A Country Hunterem nem érdekel ? Megboltolhatnánk. :) Kicsit lejjebb láthatod. /18791/

    Üdv Gabos! Csak együtt vihető, alkuképes  :yes:

    Üdv! Eladósorba került DP Country Hunter .50 kaliberű csappantyús Puskám. Jár hozzá egy acél DP Maxi öntőforma. Helyileg Kiskunfélegyházán van, talán a keleti régióból érdeklődőknek elérhető :-) Gyűjtőknek, vagy kezdő lövészeknek ajánlom. A csőben kb 50 lövés van. Az ára: 95000 HUF

    A lőlapon az 50 méteres belövés találatai láthatók. A 9-10 találatok a belövés utolsó fázisában estek. Csereként szóba jöhet Colt típusú hatlövetű is :yes:

    Külön az öntőforma nem eladó engem érdekelne üdv Gabos!

15 bejegyzés megtekintése - 1,576-1,590 / 2,056

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.