Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 871-885 / 2,056
  • Szevasztok!

    Eladóak az alábbi kiegészítők:

    Cal.69-es csőre való szurony, 22,30mm-es belső átmérővel.Pakisztáni replika! Ár: 10.e.Ft.

     Jobbos és egy balos hadi Holster.

    Az egyik gyakorlatilag új a másik, minimálisat használt.

    Ár:8.e.Ft/db

    Átvétel Bp. vagy az évadnyitó versenyen Gyálon

    Érdeklődni 30/2895683 vagy conqver@gmail.com

    Mellékletek:

    Tisztelt Lövésztársak!

    Eladóvá váltak az alábbi fegyvereim:

    1, Hawken .50 cal. balos kovás vadászpuska, szép állapotban,

    2, Side by side 12-es  sörétes puska szép állapotban,

    3, 1798 Osztrák .69 cal. kovás hadi muskéta jó állapotban.

    Mindhárom fegyver kiválóan működik, képeket itt érhettek el:

    https://goo.gl/photos/62XYb1sccSposjS39

    MKH egyikhez sincs.

    Árajánlatokat, kérdéseket a tarkerguard@gmail.com címre vagy a 06-30/668-3909 számon tehettek fel.

    Üdvözlettel: Molnár Ferenc

    Uraim! Van egy tonna Kaliber másodpéldányom 1998-2014 közötti idúszakból. Egy import cseh sörért elvihető Budapestről. Ha kell, jelentkezz. Üdv SC

    Én bizony nagyon örülnék neki, mert az exem amikor elvátunk kidobta a másfél évtizednyi összes Kaliberem az mellett, hogy legalább ennyi évet is az életemből. :yahoo:  Csakhoggy 550km. Azt sem hiszem, hogy ebben a században erre járna valaki.  :unsure:

    https://www.google.hu/maps/place/Bédai-holtág/@45.920538,18.7004646,13z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x4742d56fed0ee7f3:0x1ba2a8076f87d8c1!8m2!3d45.9214665!4d18.7368832

     

     

    Uraim!
    Van egy tonna Kaliber másodpéldányom 1998-2014 közötti idúszakból. Egy import cseh sörért elvihető Budapestről. Ha kell, jelentkezz.
    Üdv
    SC

    Üdvözletem mindenkinek! Keresek megvételre Uberti 1873 Cattleman Steel elöltöltő revolvert. Ajánlatokat a scywrath[kukac]hotmail.com címre várok.

    Szia nekem van egy 7,5″-os. Ha érdekel hívj fel 06305023993

    Üdv.

    • Scy
    • 2017-03-08-01:45

    Üdvözletem mindenkinek!

    Keresek megvételre Uberti 1873 Cattleman Steel elöltöltő revolvert.

    Ajánlatokat a scywrath[kukac]hotmail.com címre várok.

    Elkelt! Köszönöm az érdeklődést!

     

    Üdv! Ólomcsőből öntött tömbök,kb. 23 kg van eladó,ha kell valakinek. Lehetőleg egyben adnám el.(Heves megye) Privátban keressetek! kocsisg kukac freemail.hu 70/457-547kilenc

    Üdv!

    Ólomcsőből öntött tömbök,kb. 23 kg van eladó,ha kell valakinek. Lehetőleg egyben adnám el.(Heves megye)

    Privátban keressetek!

    kocsisg kukac freemail.hu

    70/457-547kilenc

    Sziasztok!

    Tehát: eladó/elcserélhető ez a Pedersoli Minié-öntőforma (309 577). Szaktanács hiányában 10 ezer Ft-ra lőttem be az árát, javítsatok ki, ha mellényúltam. Illetve szívesen cserélném is, elsősorban szép övre vagy kalapra, de más ajánlat is jöhet.

    panzerschiff kukonya freemail satöbbi

    Tamás

    Mellékletek:

    Szia Laci! Nekem is volt,ez az un “FÉG gyári golyós”és nem csak sportfegyvernek,de kiváló vadászfegyver is.Ez nem azonos a T.szecsőn hadipuskából kisszériában gyártott vadászfegyverrel .Korábban gond volt a vadászlőszer,de ez már megoldódott 30-06 maggal szerelt lőszer kapható… üdv Attila :bye:

    Üdv!Ez nem átalakítás ilyennek készült,magyar az egész.A Partizán és a Sallerbéla is nagyon jó lőszereket gyárt hozzá,és nem is mindenáron szabadulnék meg tőle de a távcső inkább cserkeléshez való mint éjszakai vadászathoz,de harmadik puska.Arról nem is beszélve hogy vadászni szinte eladhatatlan,mert inkább vesznek egy”műanyagnyelű” amerikai puskát.Gyakorlatilag viszont tudja a cső az egy szögpercet,úgyhogy nem herdálom el mert annyira nincs utamban.

    Szia Laci!

    Nekem is volt,ez az un “FÉG gyári golyós”és nem csak sportfegyvernek,de kiváló vadászfegyver is.Ez nem azonos a T.szecsőn hadipuskából kisszériában gyártott vadászfegyverrel .Korábban

    gond volt a vadászlőszer,de ez már megoldódott 30-06 maggal szerelt  lőszer kapható…

    üdv

    Attila :bye:

    Üdv!Nem tudom hogy érdekes lehet-e sportlövészetre egy FÉG-GV 1-es 7,62×54R-es puska.Angolos agyazás,fix nyílt irányzék,suhli patentlábas szereléken 4×32 JENA Zeiss távcsővel. Nagyon egészséges csöve van.Elcserélném zárt keretes elöltöltős revolverre.Van hozzá tok,vonó,gyanta,miegymás.06203420653.Képet emilre küldök.Danke sün.

    Tisztelt Lövésztársak!

    Az általam legutóbb hirdetett eszközök elkeltek.
    Köszönöm az érdeklődők türelmét és megértését.

    Üdv,

    Zsolt

    Szia Zsolt!

    Megveszem a cuccot!

    Üdv

    Balázs

    [/quote]
    ————————————————————————————————————————–
    Szia Balázs!

    Köszönöm az ajánlatodat, de a hirdetés feladása után nem sokkal telefonon jelentkezett is egy helyi kolléga, és 20 perccel ezelőtt már el is vitte.
    További szép napot.

    Üdv,

    Zsolt

    —————————————————————————————————-

    Vennék 31-cal gömblövedék öntőformát.
    Ajánlatokat erre a címre kérem:sandor0128@freemail.hu

15 bejegyzés megtekintése - 871-885 / 2,056

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.