Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 661-675 / 2,052
  • Investarm .45 csapis Hawkenen volt, 72cm, 1:48-as huzagolás
    Elkelt, köszönöm a Kapszlinak a lehetőséget.

    Tisztelt Uraim.

    Mortimer kovás lakatom cserélném Mortimer csappantyúsra.

    T.: 70/331 2978

    Üdv. Szilágyi Tamás

    Investarm .45 csapis Hawkenen volt, 72cm, 1:48-as huzagolás

    Tisztelt Rudi 2

    hA AZ ELŐTTEM SZÓLÓKNAK NEM KELL A CSŐ ENGEM ÉRDEKELNE.
    A TELEFONSZÁMOM 70/331 2978,

    ÜDV. goldcitrom ( SZILÁGYI TAMÁS )

    Hát akkor mégegyszer szuperpontosan,eladó egy Great Gun derriger-fekete, acéltokos 4 collos csö,nem dimini hanem a normál változat 45-ös cal.mivel nálunk egy ideje nem kapható igy külföldi beszerzés tehát MKH-kártya nincs,vadiuj lövésmentes állapotban,25-30 eft értékü tartozékok járnak vele amit a vételár tartalmaz.Ára fix 99eft.tel 0630 8306986 email- f.bobi85@citromail.hu

    Eladó egy investarm Hawken .45 cső, (40 gr porral pontosan lövi az RB-t, nem azért vettem le, mert nem jó, a tus eltörött, a többi része nincs már meg.)20.000

    28″-as vagy 32″-es, kovás vagy kapszlis, gyors vagy lassú huzagolás? Milyen puskán volt?

    Szia milyen a cső sima vagy barnított engem érdekelne az enyémben már annyi lövés van tíz év alatt  mint égen a csillag jó lenne tartalék csőnek írj egy telefon számot.

     

    Investarm .45 csapis Hawkenen volt, 72cm, 1:48-as huzagolás

    Köszi, akkor az 28″ colos, egyékes cső. Érdekelni érdekelne, de nekem 32″ csövem van, erősen kétségesnek tűnik rá lehetne rakni az agyazásra…

    • LQ
    • 2017-11-01-21:33

    Kedves Kollégák!

     

    Van feleslegben 10,5 kg 3 mm-es I. osztályú sörétem. Elcserélném nagyobbra (4 – 4,5 – 5 – 5,5 mm).

     

    Üdv: LQ

    Investarm .45 csapis Hawkenen volt, 72cm, 1:48-as huzagolás

    Hát akkor mégegyszer szuperpontosan,eladó egy Great Gun derriger-fekete, acéltokos 4 collos csö,nem dimini hanem a normál változat 45-ös cal.mivel nálunk egy ideje nem kapható igy külföldi beszerzés tehát MKH-kártya nincs,vadiuj lövésmentes állapotban,25-30 eft értékü tartozékok járnak vele amit a vételár tartalmaz.Ára fix 99eft.tel 0630 8306986 email- f.bobi85@citromail.hu

    Elnézést,a legfontosabbat nem irtam tehát az eladó Great Gun 45 cal.

    Nézd meg, hogy ezen belül még hányféle van:  http://www.greatgun.eu/index.php?/vyroba_zbrani/dvouhlavnova-perkusni-pistole-derringer-45-1

    Nem is beszélve arról, hogy még DIMINI is van: http://www.greatgun.eu/index.php?/vyroba_zbrani/dvouhlavnova-perkusni-pistole-derringer-DIMINI-45-8

    Mindenkinek: pontosabban, pontosabban, pontosabban !!! Így elkerülhetők lennének a végtelen egyeztetések.

    Üdv.: pergerg

    Elnézést,a legfontosabbat nem irtam tehát az eladó Great Gun 45 cal.

    Tisztelt fórumozók!

    Eladósorba került egy Uberti 1851 Navy London!Acél sátorvas,markolatvas.A fegyver .36 kaliberű,7,5″-os csővel,
    Mkh fecni nélkül,2001 óta gyűjteményből,újszerű lövésmentesen ,dobozos .
    Ára:100 ezer forint.
    Csak kp. Csere nem érdekel
    Elérhetőségeim:
    Tel:06-30-23-58-630
    brnbstth@gmail.com
    A London Navy árát 80 ezerre csökkentettem.

    Eladó egy investarm Hawken .45 cső, (40 gr porral pontosan lövi az RB-t, nem azért vettem le, mert nem jó, a tus eltörött, a többi része nincs már meg.)20.000

    28″-as vagy 32″-es, kovás vagy kapszlis, gyors vagy lassú huzagolás? Milyen puskán volt?

    1. Bondini W. Moore of London .44 olasz
    Állapot: cső, lakat kiváló,fa: apróbb javítások, jó, gyorsító: van, jó
    Extrák: Lothar Walther cső, érvényes Mk kártya
    Irányár: 90.000 Ft
    Ez érdekelne, ha kovás.
    Eladó egy investarm Hawken .45 cső, (40 gr porral pontosan lövi az RB-t, nem azért vettem le, mert nem jó, a tus eltörött, a többi része nincs már meg.)20.000

    Üdvözletem,eladnám Great Gun derringer elöltöltös pisztolyom,a fegyver uj lövésmentes,viszont mivel nálunk gyakorlatilag beszertezhetetlen igy külföldön vásárolt.Ezért MKH-kártyája nincs,de ez pótolható.Amit a fegyverröl tudni kell-4coll csöhoszuságu,jár vele kb 25-30eft értékü tartozék,lövedékek,tapaszok,lökupkulcs,löporbetöltö tölcsér,lökupok,STB.ÁRA fix 99eft.Tel.0630 8306986. Faggyas György.

    Egyet nem írtál, milyen kaliber? :)

     

    Üdvözletem,eladnám Great Gun derringer elöltöltös pisztolyom,a fegyver uj lövésmentes,viszont mivel nálunk gyakorlatilag beszertezhetetlen igy külföldön vásárolt.Ezért MKH-kártyája nincs,de ez pótolható.Amit a fegyverröl tudni kell-4coll csöhoszuságu,jár vele kb 25-30eft értékü tartozék,lövedékek,tapaszok,lökupkulcs,löporbetöltö tölcsér,lökupok,STB.ÁRA fix 99eft.Tel.0630 8306986. Faggyas György.

    Egyet nem írtál, milyen kaliber? :)

     

15 bejegyzés megtekintése - 661-675 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.