Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 496-510 / 2,056
  • Tisztelt Fórumtársak,

    Érdeklődnék hogy van-e valakinek eladó Uberti Walker-Dragoon lőkúpkulcsa?

    E-mail: logivar@hotmail.hu

    Üdv: Fazekas Ferenc

    Mellékletek:

    Tisztelt Fórumtársak!

    Érdeklődnék, hogy volna e valakinek eladó, használt, kovás Kentucky pisztolya.

    horvathtamasagrolabor@gmail.com

    Köszönettel!

    Tamás

    • LQ
    • 2018-08-13-13:38

    Sziasztok!

    Vennék Lee .45 REAL, 2 hornyú (200 gr) öntőformát.

    Üdv: LQ

    • LQ
    • 2018-08-13-10:47

    A Buffalo Remi elkelt.

    Kedves Lövészek!

    Aki kapja, marja!: https://www.vatera.hu/item/view/?cod=2659258544

    Üdv!

    200Gr- es REAL öntőformát szeretnék venni. Ha valakinek lenne egy felesleges darab szívesen átvenném tőle.

    Tel: Húsz/348-húsz-90 mail:szep.james@gmail.com

    Köszönöm: András

    Sziasztok! Eladó egy Pietta 1858 NMA Texas Buffalo felcsatolható tussal és egy bőr CW holsterrel. MKH kártyával (2026). Kívül-belül patika állapot, tökéletes mechanika (mint ahogy a dobrekesztő hornyokon látszik), jó sütés. Minimálisan használt (kb. 80 lövés ment ki belőle). Kipróbálható Derecskén, vagy Apafán. Személyes átvétel: Budapesten, vagy Debrecen környékén. Ár: 120e Ft. gp20031227kukacgmailpontkom, harminc341nulla458

      Szia ! Írtam !

    Üdv mindenkinek!
    Lorenz Jägerstützen fegyverhez keresek fa ágyazatot, vagy egyéb Lorenz alkatrészeket.
    Mail: lorenz60kukacfreemail.hu
    Köszi!

    Szevasztok!

    Eladó egy Chiappa ( Army Sport) 1863 Zouave Match Cal.58-as hadipuska.

    A sima verziótól az alábbiakban különbözik:

    – a csőve mattfekete, becsillanás mentes felületkezeléssel

    – 7 huzaggal rendelkezik

    – huzagemelkedése 1:48

    Dió ágyazás, réz patchbox, réz csőbilincsek, fölhajtható hátsó nézőke! Nagyon szép újszerű állapot, kevés lövéssel a csőben!

    MKH 2027.10.24-ig érvényes.

    Ár:180.e.Ft. Érd: +3630/kettő89öt683

    További képek a linkre kattintva CHIAPPA 1863 MATCH KÉPEK

    Zouave Zouave1 zouave2

    • LQ
    • 2018-07-23-12:34

    Sziasztok!

    Eladó egy Pietta 1858 NMA Texas Buffalo felcsatolható tussal és egy bőr CW holsterrel. MKH kártyával (2026). Kívül-belül patika állapot, tökéletes mechanika (mint ahogy a dobrekesztő hornyokon látszik), jó sütés. Minimálisan használt (kb. 80 lövés ment ki belőle). Kipróbálható Derecskén, vagy Apafán. Személyes átvétel: Budapesten, vagy Debrecen környékén. Ár: 120e Ft.

    gp20031227kukacgmailpontkom, harminc341nulla458

    https://www.youtube.com/watch?v=Gs1UrjzOlZY

    https://www.youtube.com/watch?v=M4onPTffRso

    Üdv mindenkinek, továbbra is eladó!LEÁRAZTAM 100.000 Ft-RA ,ez már a vége.
    Gyüjtemény teljes felszámolása végett eladó egy mára már nem gyártott teljesen újszerű, karcmentes , néhány lövéses .45 “4 Great Gun Derringer. Dobozában,töltővel, új tartalék lőkúpokkal,lőkúpkulccsal,formázott bőrtokjával,100 db gömbbel. Ára 135.000Ft, a célbajutás benne van,vagy személyesen Nagykátán. nandortarkokukacgmailpontcom

    Képeket természetesen tudok küldeni!

    Köszönöm a rengeteg megkeresést, a Derringer elkelőben van ,futárra vár.
    Köszönöm a lehetőséget!

    Üdv mindenkinek, továbbra is eladó!LEÁRAZTAM 100.000 Ft-RA ,ez már a vége.
    Gyüjtemény teljes felszámolása végett eladó egy mára már nem gyártott teljesen újszerű, karcmentes , néhány lövéses .45 “4 Great Gun Derringer. Dobozában,töltővel, új tartalék lőkúpokkal,lőkúpkulccsal,formázott bőrtokjával,100 db gömbbel. Ára 135.000Ft, a célbajutás benne van,vagy személyesen Nagykátán. nandortarkokukacgmailpontcom

    Képeket természetesen tudok küldeni!

    Köszönöm a lehetőséget!

    Urak! Keresek eladó elöltöltős revolvert az alábbi kondíciók szerint:
    -AA-s, tehát 1975-ös gyártás (csak ez az évjárat érdekel!)
    -.44-es kaliber
    -Coltból csak (!) 1860
    -vagy Remington NMA
    -gyártó mindegy, csőhossz is
    -megbízható működés
    Fényképes ajánlatokkal az alábbi e-mail címen bombázhattok:
    vyscag kukac gmail pont com

    Üdv Mindenkinek! Kihasználatlanság miatt eladóvá vált egy Uberti Remington 1858 New Army 8” elöltöltős revolver. A revolver megkímélt állapotú, körülbelül 250-300 lövés lett vele leadva. A dobon enyhe körkörös karc látható. Érvényes tanúsítvánnyal rendelkezik 2010.02.08.-ig. Ára 68.000Ft Érdeklődi a 0670 284 0350-es telefonszámon vagy a pelikanmark@gmail.com email címen lehet. Üdvözlettel, Márk

    Hűűű, már azt hittem lejárt a műszaki… :mail:

    Elkelt! Köszönöm!

    Most mindenbe “má’ mékeeeebelekötni”? Lehet hogy valami korai vagy dedikált példány. A BP vasak árának elszállása engem is bosszant, dehát mindenki azt és annyiért árul szerintem amennyiért akar, – ha talál rá vevőt…

    Oszt nehogy a fórum stílusával gyere megint Szekér. :bye:

    Nem tudom ismered e a “fehér Harley-ra futja, gatyára meg nem ? ” poénú székelyviccet????  :heart:

    Komlóson elmondom …Rp

15 bejegyzés megtekintése - 496-510 / 2,056

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.