Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,546-1,560 / 2,052
  • Üdv az uraknak! Ha valakinek lenne egy eladó West Pocket Derringer-je, az kérem jelezze. palfy.laszlo@t-online.hu

    Mellékletek:
    • 2015-03-29-16:16

    Kedves Kollégák!

    A Világ végén szeretnénk feléleszteni az elöltöltős lövészetet. Lőtér van, engedély van, lelkesedés van. Ezen kívül csak egy revolverünk, Balázstól ajándékba. Ha valakinek van a kezében bármilyen feketelőporos holmi, amivel éppen a kuka felé közelít, mielőtt kidobná gondoljon ránk, mert mindent megpróbálunk felhasználni, kijavítani, rendbe hozni. Az az igazság, hogy elég csórók vagyunk, aki pedig tehetősebb, az inkább a modern fegyverekkel puffogtat.

    Köszi előre is!

    :bye: :bye:   :bye:

     

    Keresek megvételre Lee Production Pot IV elektromos kohót.

    30/436 5056  Dénes

     

    Üdv!

    Nincs valakinek feleslegben kb. 0,30-as vastag, tapasznak használatos szövetanyaga? Jó pár pesti szövetboltban kerestem, de csak jóval vékonyabbat találtam,  a többi mind tartalmaz műszálat.

    Dénes

    • teve
    • 2015-03-26-16:02

    Üdvözletem!

    A Rogers & Spencer revolver elkelt. Mindenkinek köszönöm az érdeklődést.

    Sziasztok! Eladó kihasználatlanság miatt egy Uberti 1860 Colt Army MKH kártyával, eredeti számlával lövésmentes állapotban (eredeti plomba az elsütőn) eredeti dobozában fix 60.000-ért.

    Sziasz

    Musketoon elkelt.

    Pedersoli Pennsylvania .45 ös csappantyús puska Dixie

     

    Szevasz!

    Aktuális még a hirdetésed?

    :yes:

    Sziasztok !
    A Tryon elkelt ! Az új gazdinak sok örömöt és még több élményt kívánok az új családtaghoz !
    Üdv: Vgaby :good:

    US keresztbetett puskajelvény eladó. Ára 2.000 Ft. Már csak ez az egy darab van. 14-én a fehérvári Alba Volán lőtéren ott leszek a cuccokkal. Telefonszám: 30/4032 164. Email: palfy.laszlo@t-online.hu

    Mellékletek:

    US polgárháborús tiszti vállszíjas derékszíj eladó. Ára 7.000 Ft.

    Mellékletek:

    US polgárháborús tiszti kabát eladó. Mérete: amerikai 40-es, kb. magyar 50-54-nek felel meg. Ára 15.000 Ft. Talán a képen látszik, hogy inkább fekete, mint sötétkék.

    Mellékletek:

    Sziasztok !

    Utolsó ajánlat !
    A korábban általam meghirdetett Tryon puska március 12.-én estig történő fizetés esetén 100 ezer forintért elvihető !
    Köszönöm !
    Vgaby

    +36 20 9994185

    Mellékletek:
    • 9mm
    • 2015-03-08-19:33

    Új “szerzemény” miatt eladó: Uberti 1860 Colt Army .44 8″-es csövecskével :) kb. ~50 lövés ment ki belőle még garanciális a fegyver. MKH van. Adok hozzá ~20 darab gömböcöt ~40 darab konikális lövedéket + a képen lévő jobbos holstert, illetve egy tisztító pálcát. Fix ár: 60eft Tel.: 06 20 289 8750

    Elkelt! köszönöm az érdeklődéseket!

15 bejegyzés megtekintése - 1,546-1,560 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.