Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,966-1,980 / 2,052
    • 2014-03-11-13:47

    Sziasztok!


    Kezdőnek tanuláshoz vennék olcsón revolvert. MKH kártya szükséges. szitymankukacgémailpontcom


    Köszi! :bye:

    • DT
    • 2014-03-11-11:58

    Szervusz György!

    Akkor most lecsapnék erre a puskára! Kérlek jelezd, ha jössz Bp.-re, jó lenne ha esetleg min előtte egy nappal és mielőtt indulsz vissza Debrecenbe tudunk találkozni.

    Üdvözlettel:

    Doró Tibor ( DT )
    20/343 3424

    Eladó egy újszerű Gallager karabély érvényes MKH kártyával, 20 rézhüvellyel, és egy .541-es Sharps öntőformával. Ár: 129 E Ft. Tel: húsz/2ötkettő-232négy

    Nem szép dolog (főleg ezen a fórumon) majdnem dupla áron eladni! amit egy korrekt fórumozó annó olcsón korrekten eladott, és most nyerészkedni rajta………

    :bye:Huszonöt évvel a cucilizmus után ez már nem időszerű felfogás. A kapitalizmus farkastörvénye az érvényes. “Szarka” Úrnak pénzre volt szüksége, megkapta. Vasat szeretnél venni? Megfelel az ár? Ha nem majd megveszi más. Te is veszel onnan azt ami árban, egyebekben megfelel. A bolt is veszi, sőt olcsóbban mint amennyiért adja. Ha Szarka megszorultságára spekulálva vártál, hátha olcsóbban is adja, akkor lemaradtál. KÉSZ. Ne folytassunk meddő, sehová sem vezető vitát.

    .535 dupla gömb öntőformát cserélnék .454 esre

    k.peteristvan@gmail.com

    Utolsó próbálkozás: keresek megkímélt állapotú (kevés lövéssel) elöltöltős .44-es Uberti Remington karabélyt. MKH kártya megléte feltétel.

    • 2014-03-10-16:16

     

     

    Sziasztok!

    Kezdőnek tanuláshoz vennék olcsón revolvert. MKH kártya szükséges. szitymankukacgémailpontcom

    Köszi! :bye:

    Eladó egy újszerű Gallager karabély érvényes MKH kártyával, 20 rézhüvellyel, és egy .541-es Sharps öntőformával. Ár: 129 E Ft. Tel: húsz/2ötkettő-232négy

    Elkelt, köszönöm.

    Patrontáska utolsó ára 4.000. Ha ennyiért nem megy el, befogom napi használatra. Irattárcám pont belefér.

    Vadonatúj, sosem használt!
    vysca75 kukac gmail pont com

    Szarka fórumtárs 50 ezer ft adta volna el-adta el, egy nagyon korrekt ember (remélem olvassa a fórumot) valószinű ennyiért adta neked is,tartozékok még pluszba…lőporflaska,szekér kence,öntőforma,pisztolytartó tok,lövedék…ezek azok amik már nincsenek a hírdetésbe nálad. Amúgy semmi gond, tudom hogy így is megéri valakinek..neked… csak hát itt másról szolt a dolog. :bye: OFF

    Én puskával együtt vettem… nem volt lebontva, hogy mi mennyibe kerül. Szarka fórumtárs azért adta el, mert sürgős volt neki a pénz. Ha visszaolvasod láthatod, hogy mennyire tartotta először, és mennyivel vitte le.

    Ne játszunk a szentembert, mindenkinek kell a pénz. Nekem is, csak egyelőre nem sürgős. Én így is korrekt áron adom, de nem fogom áron alul eladni. Ha összehasonlítod a kapszlin látható használt revolverekkel, akkor igen is korrekt az ár. Ha valakinek nem ment olyan jól, menjen nekem is rosszul? Magyar mentalitás…  :wacko: és mint mondtam, alkuképes.

    Szarka fórumtárs 50 ezer ft adta volna el-adta el, egy nagyon korrekt ember (remélem olvassa a fórumot) valószinű ennyiért adta neked is,tartozékok még pluszba…lőporflaska,szekér kence,öntőforma,pisztolytartó tok,lövedék…ezek azok amik már nincsenek a hírdetésbe nálad.

    Amúgy semmi gond, tudom hogy így is megéri valakinek..neked… csak hát itt másról szolt a dolog. :bye:

    OFF

    Nem szép dolog (főleg ezen a fórumon) majdnem dupla áron eladni! amit egy korrekt fórumozó annó olcsón korrekten eladott, és most nyerészkedni rajta………

    Lehet alkudni belőle, de 50ért nem fogok egy gyakorlatilag vadonatúj revolvert, holsterrel, övvel, tisztítószettel, flaskával eladni…az nagyon áron alul van… annak idején csak azért vettem meg, mert puskával együtt volt, és nekem a puska kellett.  :wacko:

    https://kapszli.hu/product/colt-1860-army-magamnak-is-ezt-vennem/

    Ez a fegyver 57k, kiegészítők nélkül. 50ért pedig nagyon áron alul lenne a képen látható revolver a kiegészítőkkel együtt. Egyébként 60 ért odaadom, flaskával, tisztítóval. Viszont az övet és holstert akkor megtartom. És még így is korrekt ár, – szerintem.  :scratch:

    Nem szép dolog (főleg ezen a fórumon) majdnem dupla áron eladni! amit egy korrekt fórumozó annó olcsón korrekten eladott, és most nyerészkedni rajta………


    Hogy kerül oda az a zászló?! Te nem 39-esnek készülsz? :yes:

    Az ellenség megtévesztése! :)

    :yahoo:  jól mutat a szobában, jobban mint az uniós zászló  B-) hahah  :good:

     

     

     

    Hogy kerül oda az a zászló?! Te nem 39-esnek készülsz? :yes:

     

    Az ellenség megtévesztése! :)

15 bejegyzés megtekintése - 1,966-1,980 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.