Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 76-90 / 2,052
  • Tisztelt Sporttársak!
    Sajnos már több kategóriára már nincs időm,ezért úgy döntöttem, hogy nem nézegetem tovább…
    Eladó Pedersoli Remington 44-es kitűnő állapotban lévő revolverem.
    Műszaki érvényes:2030-ig
    Képeket emailben tudok küldeni.
    T:70/253 nyolvanhárom 39

    Képet sajnos nem tudtam feltölteni, e-mailben szívesen küldök mindenről! Elérhetőségem: 0620,3629kettő08

    Kedves Lövésztársak!

    Eladó nagyon szép állapotban Ardesa Traditions Hawken Woodsman elöltöltős puska, .50 kaliberben!
    Bükkfa tus, csappantyú szekrényes, schnelleres elsütőszerkezet, keveset használt, ez látszik az állapotán is! A puskám 2029-ig van érvényes műszaki kártya! (MKH)

    Kérésre e-mailben további képeket tudok küldeni!

    Az árban benne van:
    – Puska
    – Réz töltővessző, csőszájvédő
    – Starter
    – Lőkúpkulcs
    – Tartalék új lőkúp
    – 50 db .504 MaxiBall lövedék
    – 50 db .495 és 30 db .490 gömblövedék
    – ca 130 db tapasz
    – Tisztítócső

    Csere köszönöm nem!

    Ár: 165000 Ft

    Sziasztok, eladósorba került eszközeim:
    Ardesa Vortek .50 kaliber, szép, de használt állapot, collos szerelékkel, érvényes műszakival, 200.000.-
    Pedersoli Rolling Block kiváló, keveset használt állapotban 220.000.-
    Ardesa Deerhunter .45 kaliber, kiváló, keveset használt állapotban, érvényes műszakival, 100.000.-
    Colt Dragoon HEGE Uberti, .45 cal, egyedi tokjában, 130.000.-
    Beszámítás, csere: Szereltlőszeres Rolling Block, MARLIN vagy Winchester puska, ilyesmi esetleg érdekel, hasonlóan nyomott áron.

    Kedves Péter, sajnos nem tudom, hogyan tudnék direktben írni neked, megtennéd, hogy felveszed velem a kapcsolatot, a feba78@gmail.com e-amil címen? Az ardesa deerhunter kapcsán szeretnék egyeztetni amennyiben még megvan. köszönöm Balázs

    Szia Peti!
    A Roli-ról érdeklődnék, hogy hány kaliber meg milyen a csapi? Vadász vagy nem ?
    Köszönöm rprme@freemailPONTHU

    Szia, írtam. De ha mást is érdekelnének ezek – A Pedersoli RB .50 kaliber, 209-cel működik. Vadász célra beíratható, nagykaliberű golyós csere érdekel, elfogadható ajánlat esetén. (Kp preferált, mert akkor megveszem a Winchestert.)

    Szia Peti!
    A Roli-ról érdeklődnék, hogy hány kaliber meg milyen a csapi? Vadász vagy nem ?
    Köszönöm rprme@freemailPONTHU

    Sziasztok, eladósorba került eszközeim:
    Ardesa Vortek .50 kaliber, szép, de használt állapot, collos szerelékkel, érvényes műszakival, 200.000.-
    Pedersoli Rolling Block kiváló, keveset használt állapotban 220.000.-
    Ardesa Deerhunter .45 kaliber, kiváló, keveset használt állapotban, érvényes műszakival, 100.000.-
    Colt Dragoon HEGE Uberti, .45 cal, egyedi tokjában, 130.000.-
    Beszámítás, csere: Szereltlőszeres Rolling Block, MARLIN vagy Winchester puska, ilyesmi esetleg érdekel, hasonlóan nyomott áron.

    Sziasztok !
    Szeretném eladni a megmaradt lövedék öntő kokilláimat.
    Jó állapotúak, kiméltem őket. Érdeklődni telefonon a +36 20 9994185 számon.
    Köszönöm !

    Az ára lemaradt ! 120000.-

    Sziasztok !
    Pedersoli Brutus Denali billenőcsövű .50 kaliberű inline gyújtási rendszerű elöltöltős vadászpuska eladó ! A fegyver gyári töltet ajánlása max. 150 grain feketelőpor. 209 sörétes csappantyúval működik. Tartozéka a fegyvernek egy gyári Weaver sin és egy Weaver gyártmányú 3-9×40 acéltubusos céltávcső. A fegyvert teszteléskor 110 grain svájci 2-es lőporral töltöttem és egy .50 Maxi lövedékkel. Ezzel a töltettel a torkolati energiája 8 méterrel a cső elött 3420 Joule volt. A fegyver nyakbiztosítóval ellátott. Tartása engedélymentes. Vadászati alkalmazása engedélyhez kötött. A fegyverből garantáltan 10 lövés ment ki, így az állapota újszerű.

    Érdeklődni a.+36209994185 telefonon

    Mellékletek:

    Meg próbálok képet felrakni.

    Tisztelt Urak!

    Eladóvá vált egy Uberti Cattleman revkó 2024 ig érvényes MKH val
    140.000.-
    Tel.0630 5125471 gerike77.ssg@gmail.com

    Üdv.Gergő

    a Kodiak elkelt!

    Kodiak Express 58 cal. hibátlan, karcmentes állapotú, MKH kártyával, dupla csövű golyós elöltöltő elcserélhető minden tartozékával, jó sok lövedékkel.
    A következő csere érdekelne:
    Kengyelkulcsos, szerelt lőszeres fegyver, vadászfegyverként vizsgáztatható (vadászati célra kell), szép állapotú (nem ütött-kopott, összekarcolt, kilőtt csövű) az alábbi kaliberek KIVÉTELÉVEL: 0.22, 30-30, 40-nél kisebb revolver és pisztoly kaliber (különösen szép állapot esetén esetleg talán érdekelhet erősebb revolver kaliber)

    Az alábbi pisztoly és revolver cserélhető szintén szép állapotú kengyelkulcsosra 0.22 kaliber kivételével bármilyen kaliberre:
    Ardesa Patriot 45 cal. szép állapot (MKH kártya nélkül)
    Pietta Colt 44 cal. (MKH kártya nélkül)

    kiegészítőket, felszerelést tudok adni hozzájuk!

    Elérhetőség:
    caiman@freemail.hu
    nullahathúsz 217 72 ötvenhat

    Köszönettel!

    Mellékletek:

    A Zouave elkelt, köszönöm az érdeklődést, sok tízest az új gazdájának!

15 bejegyzés megtekintése - 76-90 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.