Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,876-1,890 / 2,056

  • Továbbra is eladó. 24 000 együtt az öv és a holster. 127cm hosszú az öv, a holster 29cm hosszú.

    Szia! Érdekelne az öv. Hol lehetne megnézni , illetve felpróbálni. Üdv Attila

    Szia, a fehérvári verseny július 13-án megfelelő lenne? :good:

     

    De a héten valószínűleg beadom a Kapszliba, mert együtt akarom eladni a holsterrel. Esetleg jövőhéten ott is megnézheted.


    Továbbra is eladó. 24 000 együtt az öv és a holster. 127cm hosszú az öv, a holster 29cm hosszú.

    Szia! Érdekelne az öv. Hol lehetne megnézni , illetve felpróbálni. Üdv Attila

     

    Szia, a fehérvári verseny július 13-án megfelelő lenne?  :good:

    Sziasztok!

    Eladóvá vált, két ritka keréklakatos fegyver, DP csővel kombinálva, igényes kivitelben, MKH kártyával!

    .36 DP Le Page Target csővel, fekete dió ágyazattal, LEE öntőformával, keréklakatos kivitelben, felhúzó karral, “szűz” csővel

    Irányár: 170.000 Ft

    .54 DP Jager csővel, rózsafa ágyazattal, keréklakatos kivitelben, felhúzó karral, max 20 lövéssel

    Irányár: 250.000 Ft

    A keréklakatos fegyverek megközelítik a kapszlis fegyverek sütési gyorsaságát!

    GZ

    Mail: gati.zoltan@pharmico.hu

    Mellékletek:

    Továbbra is eladó. 24 000 együtt az öv és a holster. 127cm hosszú az öv, a holster 29cm hosszú.

    Szia! Érdekelne az öv. Hol lehetne megnézni , illetve felpróbálni.

    Üdv Attila

    Ardesa hawken .45 kovás és csappantyús lakattal ELCSERÉLHETŐ kovás vagy kapszlis pisztolyra vagy revolverre.
    elkelt

    Amúgy az email címem: johnydepp86@gmail.com

    Ardesa hawken .45 kovás és csappantyús lakattal ELCSERÉLHETŐ kovás vagy kapszlis pisztolyra vagy revolverre.
    evee0309@gmail.com

    Üdv!

    Helyileg Szentesen van, jövő hét végén meg elviszem Tótkomlósra, a cowboytalálkozóra.

    Johnny

    • jose
    • 2014-06-18-11:50

    Szia, engem érdekelne a R&S revolver, hol nézhető meg és hogy lehet veled kapcsolatba lépni :)

    Janika!

    Ugyan nem revolver témában,de írtam a privát emiljeidre,jó lenne ha figyelnéd!

    üdv:

    Attila

    Eladóvá vált egy standard csöves Euroarms Rogers&Spencer elöltöltő revolver. Én márciusban vettem Vysca kollégától, azóta egyet sem lőttem vele (ez az eladás oka), a szekrényben pihent, illetve néhanapján megtaperáltam.
    Tótkomlósra a találkozóra magammal viszem, ott bárki, akit érdekel megnézheti
    A doboza, lejárt garanciapapírja megvan, MKH viszont nincs hozzá

    Az ára annyi amennyiért vettem, azaz 65 ezer ft.

    Mellékletek:

    Eladnám DP SHARPS .54-es karabélyomat. Ára 150 eFt. Kérésre képeket mailban tudok küldeni.
    Helyileg Budapest, MKH természetesen van.

    Szia, érdekelne, hogy megvan még a Sharps?

    Amennyiben igen: k.peteristvan@gmail.com -ra tudnál képeket küldeni?

     

    Sziasztok!

    Eladó Uberti 1851 Colt Navy .36 revolverem!

    Újszerű állapotban, kb. 7-8 dobnyi lövéssel.

    Acél stifttel, akadálymentesítve!

    Jár még hozzá egy Tisztító/Töltő szett !

    MKH 2024.01.07.-ig érvényes!

     

    Személyesen Bp.VII.Ker.
    Mail: conqver@gmail.com
    Tel:+3630/289-56-83

    Mellékletek:

    Sziasztok! Eladó egy hibátlan állapotú Pedersoli Gibbs puska! 15-lövéssel, igény szerint egyedileg készített ‘Brooks New Postell öntőformával, MKH kártyával. Személyesen Bp.VII.Ker. Mail: conqver@gmail.com Tel:+3630/289-56-83

     

    Felfüggesztve!

    Sziasztok!

    Eladó egy hibátlan állapotú Pedersoli Gibbs puska!

    15-lövéssel, igény szerint egyedileg készített ‘Brooks New Postell öntőformával, MKH kártyával.

    Személyesen Bp.VII.Ker.

    Mail: conqver@gmail.com

    Tel:+3630/289-56-83

15 bejegyzés megtekintése - 1,876-1,890 / 2,056

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.