Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,861-1,875 / 2,052
  • Sajnos akkor külföldön vagyok, vasárnapig vagyok itthon.
    Elmennék érte, megbeszélhetnénk, e-mail címem: carlokukacvodafone.hu Üdv:
    Carlohun Hi! 2014.július 13-án Székesfehérváron az OB-n lehet megtekinteni. Üdv: Cajga
    Szia! Most küldtem mailt! Üdv: Cajga

     

    Szia! Valamiért visszadobta a levelet a rendszer!

    Sajnos akkor külföldön vagyok, vasárnapig vagyok itthon.
    Elmennék érte, megbeszélhetnénk, e-mail címem: carlokukacvodafone.hu Üdv:
    Carlohun Hi! 2014.július 13-án Székesfehérváron az OB-n lehet megtekinteni. Üdv: Cajga
    Szia!

    Most küldtem mailt!

    Üdv: Cajga

    Sajnos akkor külföldön vagyok, vasárnapig vagyok itthon.
    Elmennék érte, megbeszélhetnénk, e-mail címem: carlokukacvodafone.hu

    Üdv:
    Carlohun

    Hi!

    2014.július 13-án Székesfehérváron az OB-n lehet megtekinteni.

    Üdv: Cajga
    [/quote]

    Szia, Megvenném a revolvert, méltó társ lenne a Colt mellé..:)
    Hol lehet személyesen megtekinteni? Üdvözlettel: Carlohun

    Hi!

    2014.július 13-án Székesfehérváron az OB-n lehet megtekinteni.

    Üdv: Cajga

    Szia,

    Megvenném a revolvert, méltó társ lenne a Colt mellé..:)
    Hol lehet személyesen megtekinteni?

    Üdvözlettel:

    Carlohun

    Sziasztok!

    Eladó egy Uberti 1858 New Model Army INOX, 8″ cső, .44-es caliber. A fegyveren a kakasgörgő és csapja kicserélve “normális minőségre. A sütése céllővészetre belőve, hátső “V” irányzéka a jobb célképet adó “U” alakura marva, kakastengelye alátéttel kihézagolva. A revolverrel 25m-es Mariette számban lehet versenyezni. Szórása “megfelelő”, jó lövész kezében 97-kör is elérhető. :yes:

    Ára 80e Ft alku után, + célbajuttatás. Személyes átadás előnyben. Fehérváron az OB-n megtekínthető. Kérésre még tudok képeket küldeni. A képen látható fa és szarvasagancs markolatot ajándékba adom. ;-)

    Üdv: Cajga

    Sziasztok!

    Eladó egy Uberti 1858 New Model Army INOX,  8″ cső, .44-es caliber. A fegyveren a kakasgörgő és csapja kicserélve “normális minőségre. A sütése céllővészetre belőve, hátső “V” irányzéka a jobb célképet adó “U” alakura marva, kakastengelye alátéttel kihézagolva. A revolverrel 25m-es Mariette számban lehet versenyezni. Szórása “megfelelő”, jó lövész kezében 97-kör is elérhető.  :yes:

    Ára 80e Ft alku után, + célbajuttatás.  Személyes átadás előnyben. Fehérváron az OB-n megtekínthető. Kérésre még tudok képeket küldeni. A képen látható fa és szarvasagancs markolatot ajándékba adom. ;-)

    Üdv: Cajga

    Mellékletek:

     

    Szia Druszám!

    Fehérvárra az OB-re jössz? Vinném a maradék kiegészítőket. ;-)

    Üdv: Cajga

    Sziasztok! Eladó egy hibátlan állapotú Pedersoli Gibbs puska! 15-lövéssel, igény szerint egyedileg készített ‘Brooks New Postell öntőformával, MKH kártyával. Személyesen Bp.VII.Ker. Mail: conqver@gmail.com Tel:+3630/289-56-83

     

    Sziasztok! Eladó Uberti 1851 Colt Navy .36 revolverem! Újszerű állapotban, kb. 7-8 dobnyi lövéssel. Acél stifttel, akadálymentesítve! Jár még hozzá egy Tisztító/Töltő szett ! MKH 2024.01.07.-ig érvényes! Személyesen Bp.VII.Ker.
    Mail: conqver@gmail.com
    Tel:+3630/289-56-83

    Eladóak a fönt hirdetett hibátlan állapotú fegyverek!

    Érdeklődni a megadott számon ill. mail címen lehet!




    Továbbra is eladó. 24 000 együtt az öv és a holster. 127cm hosszú az öv, a holster 29cm hosszú.

    Szia! Érdekelne az öv. Hol lehetne megnézni , illetve felpróbálni. Üdv Attila

    Szia, a fehérvári verseny július 13-án megfelelő lenne? :good:

    De a héten valószínűleg beadom a Kapszliba, mert együtt akarom eladni a holsterrel. Esetleg jövőhéten ott is megnézheted.

    Természetesen a holsterrel együtt érdekel az öv. Ha adsz egy telefonszámot felhívlak, úgy egy kicsit egyszerűbb a komunikáció. Üdv Attila

    Megírtam emailben!




    Továbbra is eladó. 24 000 együtt az öv és a holster. 127cm hosszú az öv, a holster 29cm hosszú.

    Szia! Érdekelne az öv. Hol lehetne megnézni , illetve felpróbálni. Üdv Attila

    Szia, a fehérvári verseny július 13-án megfelelő lenne? :good:

    De a héten valószínűleg beadom a Kapszliba, mert együtt akarom eladni a holsterrel. Esetleg jövőhéten ott is megnézheted.

    Természetesen a holsterrel együtt érdekel az öv. Ha adsz egy telefonszámot felhívlak, úgy egy kicsit egyszerűbb a komunikáció. Üdv Attila

    Megírtam emailben!

    Szia!

    Nem jött semmi. Küld el a számodat légyszi erre a számra: húsz-kilenc nyolc négy nulla kilenc nyolc nyolc

    Üdv Attila



    Továbbra is eladó. 24 000 együtt az öv és a holster. 127cm hosszú az öv, a holster 29cm hosszú.

    Szia! Érdekelne az öv. Hol lehetne megnézni , illetve felpróbálni. Üdv Attila

    Szia, a fehérvári verseny július 13-án megfelelő lenne? :good:

    De a héten valószínűleg beadom a Kapszliba, mert együtt akarom eladni a holsterrel. Esetleg jövőhéten ott is megnézheted.

    Természetesen a holsterrel együtt érdekel az öv. Ha adsz egy telefonszámot felhívlak, úgy egy kicsit egyszerűbb a komunikáció. Üdv Attila

     

    Megírtam emailben!



    Továbbra is eladó. 24 000 együtt az öv és a holster. 127cm hosszú az öv, a holster 29cm hosszú.

    Szia! Érdekelne az öv. Hol lehetne megnézni , illetve felpróbálni. Üdv Attila

    Szia, a fehérvári verseny július 13-án megfelelő lenne? :good:

    De a héten valószínűleg beadom a Kapszliba, mert együtt akarom eladni a holsterrel. Esetleg jövőhéten ott is megnézheted.

    Természetesen a holsterrel együtt érdekel az öv. Ha adsz egy telefonszámot felhívlak, úgy egy kicsit egyszerűbb a komunikáció.

    Üdv Attila


    Továbbra is eladó. 24 000 együtt az öv és a holster. 127cm hosszú az öv, a holster 29cm hosszú.

    Szia! Érdekelne az öv. Hol lehetne megnézni , illetve felpróbálni. Üdv Attila

    Szia, a fehérvári verseny július 13-án megfelelő lenne? :good:

     

    De a héten valószínűleg beadom a Kapszliba, mert együtt akarom eladni a holsterrel. Esetleg jövőhéten ott is megnézheted.


    Továbbra is eladó. 24 000 együtt az öv és a holster. 127cm hosszú az öv, a holster 29cm hosszú.

    Szia! Érdekelne az öv. Hol lehetne megnézni , illetve felpróbálni. Üdv Attila

     

    Szia, a fehérvári verseny július 13-án megfelelő lenne?  :good:

    Sziasztok!

    Eladóvá vált, két ritka keréklakatos fegyver, DP csővel kombinálva, igényes kivitelben, MKH kártyával!

    .36 DP Le Page Target csővel, fekete dió ágyazattal, LEE öntőformával, keréklakatos kivitelben, felhúzó karral, “szűz” csővel

    Irányár: 170.000 Ft

    .54 DP Jager csővel, rózsafa ágyazattal, keréklakatos kivitelben, felhúzó karral, max 20 lövéssel

    Irányár: 250.000 Ft

    A keréklakatos fegyverek megközelítik a kapszlis fegyverek sütési gyorsaságát!

    GZ

    Mail: gati.zoltan@pharmico.hu

    Mellékletek:

    Továbbra is eladó. 24 000 együtt az öv és a holster. 127cm hosszú az öv, a holster 29cm hosszú.

    Szia! Érdekelne az öv. Hol lehetne megnézni , illetve felpróbálni.

    Üdv Attila

15 bejegyzés megtekintése - 1,861-1,875 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.