Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,891-1,905 / 2,052
  • Sziasztok!

    Eladó sorba került egy Pedersoli Missouri River Hawken .50

    Szép állapotban, csövén autentikus kopással.

    Creedmoor diopteres és zárt első irányzékkal, inzert szettel.

    + kb.100 db Maxi-lövedékkel

    + Puha, szivaccsal bélelt tok

    Műszaki kártyája 2018.01.15-ig érvényes

    Ár:160K

    Érd:+3630/289-56-83

    ELKELT!
    Sok Feketét kívánok az új gazdájának!!

    Sziasztok!

    Eladó sorba került egy Pedersoli Missouri River Hawken .50
    Szép állapotban, csövén autentikus kopással.
    Creedmoor diopteres és zárt első irányzékkal, inzert szettel.
    + kb.100 db Maxi-lövedékkel
    + Puha, szivaccsal bélelt tok

    Műszaki kártyája 2018.01.15-ig érvényes

    Ár:160K

    Érd:+3630/289-56-83

    Mellékletek:

    Tisztelt Lövésztársak és Érdeklődők !!
    A Márciusban meghirdetett m1842 69.cal Spriengfield Hadipuska Elkelt !! Ezúton is gratulálok az új tulajdonosnak! Továbbra is ELADÓ :
    Kihasználatlanság miatt Eladnám esetleg Elcserélném ! 50.cal Kanócos Muskétámat.
    A Muskétához adok még (500db 490-es gömb lövedék,tapaszok,réz tartalék töltővessző,lőporszaru,bajonett,vívótőr tokkal,kanócok,egyebek)
    Műszaki kártya van ! IRÁNYÁR 125e-ft.
    A muskétában kb: 45-50 lövés van .
    ÉRDEKLŐDÉS: Telefon : 06304581652
    E-mail: aszlas@freemail.hu
    lacoo@gmail.hu (Képeket e-mail tudok küldeni)
    Komoly érdeklődés esetén szállítás megoldható Budapest illetve Tótkomlósi Lövész találkozón.
    Üdvözlettel: Bihari Cowboy

     

    Köszönöm szépen :) Tótkomlósra viszem magammal le a puskát de már rá  se fogsz ismerni :) ja és megisszuk az áldomást rá ! ami elmaradt

    Tisztelt Lövésztársak és Érdeklődők !!
    A Márciusban meghirdetett m1842 69.cal Spriengfield Hadipuska Elkelt !! Ezúton is gratulálok az új tulajdonosnak!

    Továbbra is ELADÓ :
    Kihasználatlanság miatt Eladnám esetleg Elcserélném ! 50.cal Kanócos Muskétámat.
    A Muskétához adok még (500db 490-es gömb lövedék,tapaszok,réz tartalék töltővessző,lőporszaru,bajonett,vívótőr tokkal,kanócok,egyebek)
    Műszaki kártya van ! IRÁNYÁR 125e-ft.
    A muskétában kb: 45-50 lövés van .
    ÉRDEKLŐDÉS: Telefon : 06304581652
    E-mail: aszlas@freemail.hu
    lacoo@gmail.hu (Képeket e-mail tudok küldeni)
    Komoly érdeklődés esetén szállítás megoldható Budapest illetve Tótkomlósi Lövész találkozón.
    Üdvözlettel: Bihari Cowboy

    Pfúúúú! Nagyon gondolkodom honnan szedjem rá össze a lét… :good:

    UI.: Mármint a Mississippire .:wacko:

    Lehetséges a megoldás, a fejlesztőknek kell szólni az ügyben. (kis paser kódolása vagy php, vagy JS oldalon, ami kihajit minden < és > karaktert meg ami közte van, tehát a <….. > sorokat, és a ….. hasonlókat BB -vé konvertálja.)

    • LQ
    • 2014-05-23-18:56

    Azzal a jelenséggel nem lehetne valamit kezdeni, hogy ha word-ből másolok be egy szöveget, akkor egy “borzalom” az eredmény?

    • LQ
    • 2014-05-23-18:41

    T. Lövésztársak!

    Eladóvá vált M1841 Mississippi hadipuskám. 2 éve vettem a Kapszliban. Hibátlan, gyári állapotban van. 1:65 huzagemelkedés, .54-es kaliber, 7 db. huzag. Szó szerint lyukba-lyukas szórása van. Az Euroarms „békebeli” prémiumterméke. A lakatalkatrészek, rögtön a beszerzés után, átestek egy utólagos feszültségmentesítésen – törés ellen (garantáltan örök élet meg egy nap). A sütése: versenysütés, nincs nagyon kikönnyítve, határozott, „katonás”.

    Jár hozzá: MKH kártya, réz töltővessző, 4-es lőkúp, egy magasságban és oldalirányban is állítható “skirmish ready” nézőke (jelenleg ez van rajta) és 100 db lövedék. Ezen felül ajándékba adok még hozzá egy CS rozsdamentes kulacsot, egy skk. D-Guard Bowie-t bőr tokkal és egy Lee .542 minié öntőformát.

     

    Ár: 200e.

     

    Üdv: LQ

     

    ui. Elnézést, de a képeken látható fegyverszíj nem része a portékának, csak elfelejtettem levenni fényképezés előtt.

    Mellékletek:

    Tisztelt Fórumozók!
    Keresek megvételre használt Euroarms vagy Uberti gyártmányú Cal. 44 csak dobot, Remington és Colt tipusút. Akinek ilyen van
    eladó kérem irjon egy mailt a stevecolt@freemail.hu címre, vagy küldjön Tel: számot visszahívom. Az én telefonom 06 20 9261424
    Üdvözlettel Steve

    Üdv!
    Én sem értem!Ha az én hirdetésemre gondolsz,az elérhetőségeim:brnbstth@gmail.com vagy:06-30-2358630

    Üdv!
    Érdekelne az adás vétel ,de nem tudom ,hogy most egyáltalán nem lehet privát üzenetet írni ezen a fórumon, vagy csak én nem értek hozzá.

    Tisztelt Fórumozók!
    Eladósorba került két déliek számára kötelező revolver!
    1. Uberti Leech&Rigdon, 36-os kaliberű gyáriúj állapotban, használva sohasem volt.
    Természetesen érvényes MKH-kártyával. Irányára: 60.000Ft (alkuképes)
    2. Pietta Spiller&Burr, 36-os kaliberű régebbi gyártású, de megkímélt állapotú.
    Természetesen szintén érvényes MKH-kártyával. Irányára: 45.000Ft
    Kérésre email-ben további képeket küldök.
    Tisztelettel
    Tóth Barnabás

    Mellékletek:

    Továbbra is eladó. 24 000 együtt az öv és a holster. 127cm hosszú az öv, a holster 29cm hosszú.

    Mellékletek:

    Sziasztok!

    A zalaegerszegi versenyen eladásra kínált valaki egy Colt Walkert. Voltam olyan balga hogy nem írtam fel a telefonszámát.

    Ha olvassa ezt az üzenetet kérem írjon, vagy keressen a 06-20-9477-018-astelefonon.

    Köszi

    • eder
    • 2014-05-14-10:30

    Tisztelt Fórumozók!

    A korábban meghirdetett Pietta Colt 1851 Confederate elöltöltős revolver elkelt.

    Köszönöm a hirdetéssel kapcsolatos jelentkezéseket.

15 bejegyzés megtekintése - 1,891-1,905 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.