Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,756-1,770 / 2,052
  • Bondini/ Armi Sport London Parker elöltöltős párbajpisztoly….ELKELT

    Eladó Bondini/ Armi Sport London Parker elöltöltős párbajpisztoly1980-as gyártású, .45-ös kaliberűHibátlan gyorsítós/schnelleres mechanika, fémtiszta cső és lakatlemez.Műszaki kártyája 2024-ig érvényes.Kecses pontlövő fegyver. A markolaton használatból eredő karcok, kopások találhatóak. 50.000

    Simon Laci üzent neked  a Facebookon. Stoppolta a pisztolyt. Küldj légyszi elérhetőséget!

     

    Üdv: Cajga

    Eladó Bondini/ Armi Sport London Parker elöltöltős párbajpisztoly1980-as gyártású, .45-ös kaliberűHibátlan gyorsítós/schnelleres mechanika, fémtiszta cső és lakatlemez.Műszaki kártyája 2024-ig érvényes.Kecses pontlövő fegyver. A markolaton használatból eredő karcok, kopások találhatóak. 50.000

    Ezt nagyon alááraztad! :negative: Ha nem lenne egy Bondini Le Page-m, már vinném is. ;-)

    Video hozzá

    http://youtu.be/K7hxTjZ0I-U

     

    Eladó a képen látható agyaggalambdobó szerkezet. Korát 80-90 évre tippelem. Ára 22.000 Ft

    Mellékletek:

    Eladó Bondini/ Armi Sport London Parker elöltöltős párbajpisztoly1980-as gyártású, .45-ös kaliberűHibátlan gyorsítós/schnelleres mechanika, fémtiszta cső és lakatlemez.Műszaki kártyája 2024-ig érvényes.Kecses pontlövő fegyver. A markolaton használatból eredő karcok, kopások találhatóak.

    50.000

    Mellékletek:

    A vaterán most van fenn egy, 160ezret szeretne kapni a gazdája érte.A licit elején tartanak még.Az ár reálisnak tekinthető szerintem, mert ritka jószág.

    • Avar
    • 2014-10-27-20:51

    Augustin puskát keresek

    molnar@linuxmail.org

    Sziasztok!

    Teljes mértékű kihasználatlanság miatt eladnám a képen látható Kodiak Expressz elöltöltő duplámat. A fegyver 12-es sörétes csővel van szerelve. 99%-os állapotban. Lőtéren kipróbálható. A megszerzéséhez nem kell semmiféle engedély.

    Ára: 250000 Ft.

    Csere érdekel (műszakis) terepjáróra – értékegyeztetéssel.

    Érdeklődni lehet: cujoe@mailbox.hu

    Kodiak Express

    • teve
    • 2014-10-26-05:08

    Köszönöm a segítséget. :bye:

    Üdvözletem! El tudná valaki küldeni nekem a “Füstölgő” magazin 9. számát? Nem lehet letölteni… köszönettel: P.Gy. e-mail: georgeap60@gmail.com

     

    elment.

    • teve
    • 2014-10-25-06:01

    Üdvözletem!

    El tudná valaki küldeni nekem a “Füstölgő” magazin 9. számát? Nem lehet letölteni…

    köszönettel:

    P.Gy.

    e-mail: georgeap60@gmail.com

    üdv.
    DP Kentucky 50 es puska eladó, kovás eredetileg, de ki lett cserélve csappantyúsra a lakat :( ára ennek megfelelő…
    kb: 50 lövés lett leadva vele egy marék kiegészítő is jár vele,
    a képen látható fali tartó is eladó
    juhoboy@freemail.hu

    • Erno
    • 2014-10-23-12:21

    A gyári próbalövésen kívül ténylegesen lövésmentes Davide Pedersoli dupla csövű, 12-es elöltöltős sörétes, diófa ágyazású vadászpuska eladó (új ára a kapszliban 269.000,- Ft.). MKH 2022. februárjáig érvényes.
    Adok hozzá egy bontatlan doboz 2 mm-es ólomsörétet (új ára 5.500,- Ft.), egy állítható sörétmérőt ( új ára 6.600,- Ft.), 100 db vastagfojtást (új ára 3.800,- Ft.), 100 db. végfojtást (új ára 2.400,- Ft.) és egy tisztító vesszőt (ajándékba kaptam, értéke szerintem kb. 3.000,- Ft.).
    Az egész csomag ára fix 215.000,- Ft.
    Csere nem érdekel.
    A puska Budapesten található; futár – vevő költségére – megoldható.

    Mellékletek:

    Lee .457 RB öntőformát keresek használtan.

    sz pont balogh kukac gmail pont com

15 bejegyzés megtekintése - 1,756-1,770 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.