Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,741-1,755 / 2,052
  • Üdv!Köszönöm a gyors infót.Atokkal meg meglepem magam karácsonyra.Előreutalás, posta?Mintha egyszer sikerült volna privátot küldenem de fogalmam nincs hogy hogyan kell.

    Üdv!Firehand a vászon puskatok érdekelne,ha még megvan.Nem tudom hogyan tudok privit küldeni de így is jó.Egy másik kérdés mindenkihez.A kiárusítandó termékek között van kalapácsos töltő készlet 7,62×54rlőszerhez,a kérdésem tudja-e valaki hogy 308,avagy 311-es lövedékkel kell használni?Előre is köszönöm.

    A 7,62X54R csalafinta kaliber, csakúgy, mint a hozzávaló vasak tényleges ürmérete is. Van köztük .308, .311, .312, .313 lövedékkel szerelt egyaránt. Emlékeim szerint a 312-es lövedék még belefér a kalapácsos töltőszerszámba.

    Üdv,
    BJ

    Üdv!Firehand a vászon puskatok érdekelne,ha még megvan.Nem tudom hogyan tudok privit küldeni de így is jó.Egy másik kérdés mindenkihez.A kiárusítandó termékek között van kalapácsos töltő készlet 7,62×54rlőszerhez,a kérdésem tudja-e valaki hogy 308,avagy 311-es lövedékkel kell használni?Előre is köszönöm.

    Szevasz Laci,

    Igen, meg van még, utolsó darab. :)

    Tisztelt hölgyek és urak,

    November 23.-án, a dorogi lőtéren, a Fort Dorog lövészverseny teljes ideje alatt jelen leszek egyfajta General Store üzemmódban. Lesz ott minden, mi szem-szájnak ingere, trapper/western ruhák, kiegészítők, lövedékek, bőrök, kis szar kütyük, amik egy igazi vadnyugati ember számára elengedhetetlen függelékek.
    A bevétel jótékony célra -értsd újabb fegyverek vásárlása- megy, ezért gyertek minél többen és ne alkudjatok sokat!

    Üdv és a viszont találkozásra,

    Firehand

    Üdv!Firehand  a vászon puskatok érdekelne,ha még megvan.Nem tudom hogyan tudok privit küldeni de így is jó.Egy másik kérdés mindenkihez.A kiárusítandó termékek között van kalapácsos töltő készlet 7,62×54rlőszerhez,a kérdésem tudja-e valaki hogy 308,avagy 311-es lövedékkel kell használni?Előre is köszönöm.

    Üdv!

    Még mindég megvételre keresnék 1860 Colt Army revolvert, lehet hadi is, civil is, totál mindegy, a gyártó szintén mellékes.
    A külcsíny sem számít, sőt minél ütött-kopottabb, annál jobb, mert úgyis menne egy adag RO55-be antikolás végett és egy szépet nem szívesen csesznék szét.
    A huzagolás se fontos, hogy totál ép legyen, örömlövészetre kell, nem VB-t nyerni.

    Két dolog ami számít:
    Szerkezetileg azért nem baj, ha üzembiztos, és ami a legfontosabb: ne kerüljön 40 ezer Ft-nál többe.

    Tudom, hogy 2-3 szökőévente van csak olyan ajánlat, mint a múltkori 35 ezres, de hátha…

    Johnny

    Szevasztok!

    Eladó egy Pedersoli Side by Side Classic shotgun!

    Lövésmentes, hibátlan darab!

    Dobozában!

    2022.02.28-ig érvényes MKH-val

    +  2.5 Kg No.7. sörét

    + 100-100 Db vastag és végfojtás

    + Sörétmérő

     

    Ár:200.e.Ft.

     

    Érd:+3630/289-56-83 vagy conqver@gmail.com

    Köszi, hogy benéztél!

    Üdv Mindenkinek!
    Használt Great Gun Derringert vennék.
    butchpapakukacfreemailponthu
    Üdv!
    Butch

    T. Urak!

    Investarms Hawkenhez keresek csappantyús lakatot. Ha valakinél porosodik, ne tartsa magában.

    Ajánlatokat várok a 06 70 396 88 56 tel. számon.

    • Cook
    • 2014-11-06-15:55

    Sziasztok!

    Eladó DP Frontier maple 54-es kovás puska mortimer zárt irányzékkal . Ár 200-220 ezer forint , esetleg csere  Augustin karabély vagy puska szóba jöhet. / mint közismert voltak  problémák a puskával de Vida Gabi  megcsinálta most már szépen dolgozik ,természetesen kipróbálási garanciát adok rá/

    Üdv. Csaba

    Eladó, a képen látható, bőrből készült, övre akasztható, 0.95L űrtartalmú, méhviasszal vízhatlanná tett kulacs. Formáját tekintve, bátran használható XVII.-XIX. századi hagyományőrző kellékként.
    Ára: 7500 Ft

    Mellékletek:

    Kartácsak,

    Egy rövid fényképes tájékoztató azokról az apróságokról, amik némi készpénzfizetés ellenében, jól mutatnának a karácsonyfátok alatt, illetve a késve érkezők féltékeny tekintetében.
    Ne habozzatok tehát, addig vegyétek-vigyétek, amíg van belőlük, mert szükségetek van rá! :)

    Mellékletek:

    Üdvözletem!

    Sajnos nem tudom letölteni a “Füstölgő” magazin 8.számát. Ha eltudná valaki nekem küldeni,

    azt nagyon megköszönném.

    Köszönettel:

    A. András

    e-mail: a68andras@gmail.com

    Köszönöm megkaptam!

    Üdvözletem!

    Sajnos nem tudom letölteni a “Füstölgő” magazin 8.számát. Ha eltudná valaki nekem küldeni,
    azt nagyon megköszönném.
    Köszönettel:
    A. András
    e-mail: a68andras@gmail.com

    A gyári próbalövésen kívül ténylegesen lövésmentes Davide Pedersoli dupla csövű, 12-es elöltöltős sörétes, diófa ágyazású vadászpuska eladó (új ára a kapszliban 269.000,- Ft.). MKH 2022. februárjáig érvényes.

    Adok hozzá egy bontatlan doboz 2 mm-es ólomsörétet (új ára 5.500,- Ft.), egy állítható sörétmérőt ( új ára 6.600,- Ft.), 100 db vastagfojtást (új ára 3.800,- Ft.), 100 db. végfojtást (új ára 2.400,- Ft.) és egy tisztító vesszőt (ajándékba kaptam, értéke szerintem kb. 3.000,- Ft.).

    Az egész csomag ára fix 215.000,- Ft.

    Csere nem érdekel.

    A puska Budapesten található; futár – vevő költségére – megoldható.

    Helló egy elérhetőséget! Köszi.

15 bejegyzés megtekintése - 1,741-1,755 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.