Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,411-1,425 / 2,052
    • 9mm
    • 2015-10-28-23:22

    Stoppolnám, küldtem email-t:)!

    Üdv Urak! Remington 1858NMA .44 rozsdamentes, 8″ csővel,(Pietta) tartalék markolathéjakkal, sosem lőtt, MKH 2022.06.28. Dobozában. Gyakorltilag új. NimródDerringerben vettem, 135.000-ért. Betegségem miatt csak dísz. 80.ezerért adom. átvételről szita.laszlo.tamas kukac gmail.com címen egyeztethetünk. emailra küldök képeket ha kell.

    Tisztelt Lövésztársak! Az Ardesa Country P. elkelt. De maradt egy rakás kiegészítő: céltávcső, lőporflaska töltőtölcsérrel, csappantyúzó, tisztítópálcák, különböző fiolák, acél öntőforma befogóval, öntőkanál, kb: 7kg ólom, stb. Még nem volt időm összeírni és beárazni, de ezt hamarosan pótolom. Ha valakit érdekel valami, addig is írjon vagy hívjon: 06-30/2698977. Debrecenben előzetes egyeztetés után mind megtekinthető. Addig is üdv.

    szia! Öntőforma milyen tip. lövedékhez és milyen caliber.

    üdv: Gabos

     

    Tisztelt Lövésztársak!

    Az Ardesa Country P. elkelt.
    De maradt egy rakás kiegészítő: céltávcső, lőporflaska töltőtölcsérrel, csappantyúzó, tisztítópálcák, különböző fiolák, acél öntőforma befogóval, öntőkanál, kb: 7kg ólom, stb. Még nem volt időm összeírni és beárazni, de ezt hamarosan pótolom.
    Ha valakit érdekel valami, addig is írjon vagy hívjon: 06-30/2698977. Debrecenben előzetes egyeztetés után mind megtekinthető.

    Addig is üdv.

    • 2015-10-28-12:27

     

    OK! KÖszi!

     

     

    Kiegeszites: Eloltoltos revkot vennek! .44-es kaliber, Remington elony, de nem feltetel. Minden ajanlat erdekel! Ia.: 45-80.000 Ft

    Remington 1858NMA .44 rozsdamentes, 8″ csővel,(Pietta) tartalék markolathéjakkal, sosem lőtt, MKH 2022.06.28. Dobozában. Gyakorltilag új. NimródDerringerben vettem, 135.000-ért. Betegségem miatt csak dísz. 80.ezerért. átvétel szita.laszlo.tamas kukac gmail.com címen egyeztethetünk. emailra küldök képeket ha kell.

    Igazan koszonom az ajanlatod, de mar nem aktualis. Mas kategoriaju fegyver beszerzese mellett vegul egy olcsobb Colt lett a valasztott. Ennyiert nagyon jo vetel, szerintem hamar talalsz neki gazdat…


    Kiegeszites: Eloltoltos revkot vennek! .44-es kaliber, Remington elony, de nem feltetel. Minden ajanlat erdekel! Ia.: 45-80.000 Ft

    Remington 1858NMA .44 rozsdamentes, 8″ csővel,(Pietta) tartalék markolathéjakkal, sosem lőtt, MKH 2022.06.28. Dobozában. Gyakorltilag új. NimródDerringerben vettem, 135.000-ért. Betegségem miatt csak dísz. 80.ezerért. átvétel szita.laszlo.tamas kukac gmail.com címen egyeztethetünk.

    emailra küldök képeket ha kell.

    Igazan koszonom az ajanlatod, de mar nem aktualis.
    Mas kategoriaju fegyver beszerzese mellett vegul egy olcsobb Colt lett a valasztott.

    Ennyiert nagyon jo vetel, szerintem hamar talalsz neki gazdat…

    Tisztelt Lövésztársak!
    Eladóvá vált alig használt, Pedersoli gyártmányú, egy éve új állapotban vásárolt 1859 Sharps Infantry puskám. 2024.11.25-ig érvényes műszaki kártya. Szép, megkímélt állapotban, kifogástalan működéssel.
    Irányár: 350.000 Ft. Kérésre képeket és kérdésekre válaszokat e-mailben küldök. lutarandras@freemail.hu
    Üdvözlettel.

    • 2015-10-28-05:09

    Üdv Urak!

     

    Remington 1858NMA .44 rozsdamentes, 8″ csővel,(Pietta) tartalék markolathéjakkal, sosem lőtt, MKH 2022.06.28. Dobozában. Gyakorltilag új. NimródDerringerben vettem, 135.000-ért. Betegségem miatt csak dísz. 80.ezerért adom. átvételről szita.laszlo.tamas kukac gmail.com címen egyeztethetünk.

    emailra küldök képeket ha kell.

    • 2015-10-28-05:02

    Kiegeszites: Eloltoltos revkot vennek! .44-es kaliber, Remington elony, de nem feltetel. Minden ajanlat erdekel! Ia.: 45-80.000 Ft

    Remington 1858NMA .44 rozsdamentes, 8″ csővel,(Pietta)  tartalék markolathéjakkal, sosem lőtt, MKH 2022.06.28. Dobozában. Gyakorltilag új.  NimródDerringerben vettem, 135.000-ért. Betegségem miatt csak dísz. 80.ezerért. átvétel szita.laszlo.tamas kukac gmail.com címen egyeztethetünk.

    emailra küldök képeket ha kell.

     

     

    Üdv! NCHRIS nekem volna egy eladó Pietta coltom 36-os cal 1851 Navy .Olmos kollégától vettem pár éve azóta a falon lóg.Nem patika állapotú de rendben van.Ára fix 35000 pénz,Kaposváron található.THX. 20/3420653

    Bocs a keslekedesert…
    Erdekel! :)

    Holnap hivlak.

    A Remington Pocket elkelt.

    kalandlövészetre, és főleg mert szerelem :D Úgy is akartam egy hadipuskát idővel

    Írj :mail:  mail-t a conqver@gmail.com címre lehet tudok segíteni   :good:

    kalandlövészetre, és főleg mert szerelem :D Úgy is akartam egy hadipuskát idővel

    üdv. A sörétes project lezárva, már csak sharpsot keresek.

    Dísznek vagy pontlövészetre keresed a Sharps-ot?

    üdv. A sörétes project lezárva, már csak sharpsot keresek.

    Eladó .31-es Remington Pocket (Pietta) cseredobbal, kb. 90 db lövedékkel, még 9,5 évig érvényes MKH-val.

    A cukiság ára: 54eHUF

    Érdeklődni lehet: harminc-hétnegyvenkettő-harmincegy-35

    Mellékletek:
15 bejegyzés megtekintése - 1,411-1,425 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.