Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 106-120 / 2,056
  • Kedves Lövésztársak.
    Megvételre keresek jó állapotú, nem sokat használt, Uberti Colt Navy 1851 .36-os revolvert. Ha valakinek van eladó darabja, kérem a dr.lutar.andras@gmail.com-ra írjon.
    Köszönöm!

    Szia!

    A webshopban van.

    üdv.

    Kedves Lövésztársak.
    Megvételre keresek jó állapotú, nem sokat használt, Uberti Colt Navy 1851 .36-os revolvert. Ha valakinek van eladó darabja, kérem a dr.lutar.andras@gmail.com-ra írjon.
    Köszönöm!

    Sziasztok,

    Eladó egy nem használt (nulla lövés, gyári állapot) feketelőporos CATTLEMAN QUICK DRAW Steel revolver. Uberti által gyárilag nikkelezett. Csőhossz: 4.3/4″, kaliber: .44.
    Műszaki érvényes: 2029. 11. 26. Ár: 200.000ft Email: omykron.m@gmail.com

    Mellékletek:

    Sziasztok!
    Eladó sorba került a kis pocket colt 31′ Army Sanmarco gyártmány szerintem a 1972 gyártású, minden alkatrésze számazonos + hozzá egy saját gyártású holster MKH kátyája nincs nálam csak dísz volt talán ha 10 lövést leadtam vele ára: 85.000 ft.

    Üdv mindenkinek !
    Keresek .50 dupla alumínium REAL öntőformát vagy .50 minie öntőformát megvételre !
    Ajánlatokat a : hisziapiszi@citromail.hu kérem !Köszönöm ! :good: :bye:

    Kedves Kartácsok! Kell valakinek egy lövésmentes Pietta Colt 1851. Reb. nikkel, gravír? Akit érdekel, legyen kedves a szityman kukac gémail pont komon érdeklődni képekért, adatokért árért. Köszi!

    Elkelt! Köszönöm a kapszlinak a lehetőséget! :bye:

    Sziasztok!
    Ha valakinek van kihasználatlan, jó állapotú Roger&Spencer revolvere, amitől esetleg megválna, lehet, hogy érdekelne engem. Elsősorban Walther-csöves Euroarms (Match) vagy régi Feinwerkbau jöhetne szóba, esetleg Pedersoli .
    Köszi
    Tibor
    húsz-kilenckilenckilenc-negyvenötnegyvenöt

    Kedves Kartácsok! Kell valakinek egy lövésmentes Pietta Colt 1851. Reb. nikkel, gravír? Akit érdekel, legyen kedves a szityman kukac gémail pont komon érdeklődni képekért, adatokért árért. Köszi!

    Kedves Lövésztársak!
    A Kentucky puska elkelt!
    Továbbra is eladó a Hege Uberti Colt. Szuper jó állapotú, autentikus külsejű. A cső belül tükörfényes, a szerkezet tökéletes. Ennyiért manapság ilyen minőséget nem kaptok !

    Nagy fájdalommal, de reménykedve közlöm, hogy eladom első fegyverem, egy Pedersoli Remington 1858 New Army-t egy tökéletesen illeszkedő Uberti rozsdamentes pótdobbal együtt. Mivel 2 éve nem használtam, úgy gondolom, másnál jobb helyük lenne valaki másnál. Hibátlan műszaki állapotú, apró használati nyomokkal. Biztonsági állásban nem lehet elsütni, mint egyes újabb gyártásúakat.
    Ára a pótdobbal együtt 260eFt, ami még így is 100-al kevesebb az új árnál. Egy barátom mondta, hogy miért kótyavetyélem el, de úgy gondolom, hogy fióknehezéknek túl jó.
    Képeket csak privátban küldök. Az Uberti dob 30eFt-ért külön is eladó, 20-nál kevesebb jövés ment ki belőle.

    Üdvözlettel: pergerg

    Kedves Lövésztársak!
    A Kentucky puska elkelt!
    Továbbra is eladó a Hege Uberti Colt. Szuper jó állapotú, autentikus külsejű. A cső belül tükörfényes, a szerkezet tökéletes. Ennyiért manapság ilyen minőséget nem kaptok !

    Nagy fájdalommal, de reménykedve közlöm, hogy eladom első fegyverem, egy Pedersoli Remington 1858 New Army-t egy tökéletesen illeszkedő Uberti rozsdamentes pótdobbal együtt. Mivel 2 éve nem használtam, úgy gondolom, másnál jobb helyük lenne valaki másnál. Hibátlan műszaki állapotú, apró használati nyomokkal. Biztonsági állásban nem lehet elsütni, mint egyes újabb gyártásúakat.
    Ára a pótdobbal együtt 260eFt, ami még így is 100-al kevesebb az új árnál. Egy barátom mondta, hogy miért kótyavetyélem el, de úgy gondolom, hogy fióknehezéknek túl jó.
    Képeket csak privátban küldök. Az Uberti dob 30eFt-ért külön is eladó, 20-nál kevesebb jövés ment ki belőle.

    Üdvözlettel: pergerg

    Üdv kérlek hivj fel,visszahivlak.20 342 0653 danke.

    Sziasztok! Kell valakinek egy szép Pietta Colt Army 1860? Egy éves. Sajnos csak egyszer volt lőtéren. Az ára, mondjuk legyen 85000 magyar pénz, plusz célba juttatás. Ha sikerült, ha nem a kép feltöltése, továbbiakat a szityman kukac gémail pont komra írt levélre, válaszban küldök. Köszi! :bye:

    Köszi a lehetőséget! Szívem egyik csücske új gazdira talált, eladva az Army. Sok örömet kívánok hozzá! :bye:

    Sziasztok! Kell valakinek egy szép Pietta Colt Army 1860? Egy éves. Sajnos csak egyszer volt lőtéren. Az ára, mondjuk legyen 85000 magyar pénz, plusz célba juttatás. Ha sikerült, ha nem a kép feltöltése, továbbiakat a szityman kukac gémail pont komra írt levélre, válaszban küldök. Köszi! :bye:

    Eladóvá vált 0.45-ös Pedersoli Tryon Target fegyverem!
    Öt éve nem használtam, azóta sajnos nem járok lőni EÜ. okokból, műszaki kártya lejárt. Fénykorában 45 grain-es töltettel tapaszolt gömblövedékkel működött nagy elégedettségemre, Apafán háziversenyen voltam első is. :) A fotók minőségéért elnézést kérek. Okozzon másnak is legalább akkora örömöt, mint nekem és olyan barátokat, akikkel Apafan találkoztam.
    A fegyverrel adok néhány kiegészítőt: fegyvertok (vastag szivacsos), szerszámos doboz, lőporflaska 45-os mérőcsőrrel, +mérőcsőrök, csappantyútartó, starter, kalapács, 2 tartalék lőkúp, kb. 150 gömblövedék, néhány tapasz és egy műanyag töltővessző.
    A kikiáltási ár tokkal-vonóval 200 000 Ft.
    Feri barátom volt olyan kedves, hogy vállalta az aktus lebonyolítását. A fegyvert megtekinteni jelenleg Nyíregyházán lehet, de komoly érdeklődés esetén, Budapesten és Debrecenben is átvehető. Lehet engem is hívni +36309250515-ös számon.
    Üdv mindenkinek!
    H. CS.

    Mellékletek:

    Fotókat próbáltam feltenni, ha ez sem sikerül küldök privátban

    Kedves Sporttársak!
    .44 es Pietta revolver eladó pótdobbal műszaki nélkül 80 e Ft.
    A revkó állítható irányzékkal rendelkezik, használt, de kiváló állapotú, pontos,érzékeny sütésű.
    Érdeklődni nagygyorgy53@gmail.com, 06 20 951 0747

    Kedves Sporttársak!
    .44 es Pietta revolver eladó pótdobbal műszaki nélkül 80 e Ft.
    A revkó állítható irányzékkal rendelkezik, használt, de kiváló állapotú, pontos,érzékeny sütésű.
    Érdeklődni nagygyorgy53@gmail.com, 06 20 951 0747

    Mellékletek:

    Kedves Sporttársak!
    .44 es Pietta revolver eladó pótdobbal műszaki nélkül 80 e Ft.
    A revkó állítható irányzékkal rendelkezik, használt, de kiváló állapotú, pontos,érzékeny sütésű.
    Érdeklődni nagygyorgy53@gmail.com, 06 20 951 0747

15 bejegyzés megtekintése - 106-120 / 2,056

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.