Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,936-1,950 / 2,052
  • A lőportartó fiolák és a vadásztáska elkelt.

    Eladó hódfarok stílusú bőr vadásztáska.Új nem használtam soha.Nekem is ilyen van más színben.Az Usa-ból rendeltem a Crasy Crow-tól.
    Ár:7000 ft
    Tel: +36 209 812 498

    Mellékletek:

    Eladó 100 db-os üveg lőportartó fiola.36 grain-es.Új,dobozzal.
    Ár:5000 ft
    Tel:+36 209 812 498

    Mellékletek:

    Továbbra is eladó a cowboy öv és a holster. Többen kérdezték email-ben a hosszát, így tehát leírom azt is.

    Az öv 126 cm hosszú.

    A holster 29 cm hosszú (tökéletes 1858 Remingtonra vagy 1860 Colt army-ra is).

    A kettő együtt 25 000 forint. Amennyiben nem kel el addig, a fehérvári versenyen április 13-án is megtekinthető. Élőben még gyönyörűbbek.

    Érdeklődni: k.peteristvan@gmail.com

    B-)

     

    Mellékletek:
    • 2014-03-28-10:37

    Kedves Füstölgők!

    Dél-baranyában, az országhatár szélén szeretnék létrehozni egy csapatot, akikkel megalapoznánk a feketelőporos életet. Nagybudmér határában van egy működő lőtér, aminek vezetősége elindította az engedélyezési eljárást az elöltöltősöknek. Tudomásom szerint, május körül lesz meg az engedély.

    Kérek szépen mindenkit, ha van olyan ismerőse, barátja, rokona, aki a környéken lakik (Harkány, Siklós, Villány, Bóly, Mohács, Kölked és vonzáskörzetük) említse meg nekik a lehetőséget és keressenek meg a szita.laszlo.tamaskukacgémailpontkom címemen!

    Mivel még semmink sincs, pénzünk sem nagyon,  (a saját Remington NMA 1858 revolveremen, párom és néhány barátom lelkesedésén  kívül) ezért nagyon hálásak lennénk, ha bármilyen irodalmat, eszközt, amit esetleg már nem használtok, meguntatok, nem szerettek,  elavult, hibás de valamire használható, stb. felajánlnátok. Érte megyünk, vagy postaköltséget fizetünk.

    Köszönöm előre is a támogatást!

     


    Sziasztok! Szeretném eladni az 1860 körüli amerikai könnyű lovas szablyát előtalálási állapotban, igaz nem lőfegyver de eredeti polgárháborús szablya. Nincs megbontva markolat szép sorszám azonos hüvely. Ár: 135.000 FT ami alkuképes. mesuka67@citromail.hu , mesuka67@gmail.com az elérhetőségem.

    Szia Mesuka! Ez pontosan melyik típus? Az 1858 M könnyűlovassági szablya? Próbálom megtalálni a szakirodalomban, de nem találtam eddig egyet sem, aminek nincs vércsatornája. Üdv SC

    Nekem is van egy ilyen szablyám, 1860 US light cavalry saber .

    Szia milyen beütő van benne?

     


    Sziasztok! Szeretném eladni az 1860 körüli amerikai könnyű lovas szablyát előtalálási állapotban, igaz nem lőfegyver de eredeti polgárháborús szablya. Nincs megbontva markolat szép sorszám azonos hüvely. Ár: 135.000 FT ami alkuképes. mesuka67@citromail.hu , mesuka67@gmail.com az elérhetőségem.

    Szia Mesuka! Ez pontosan melyik típus? Az 1858 M könnyűlovassági szablya? Próbálom megtalálni a szakirodalomban, de nem találtam eddig egyet sem, aminek nincs vércsatornája. Üdv SC

    Nekem is van egy ilyen szablyám, 1860 US light cavalry saber .

    Szia SC

    Irj vmelyik cimemre küldök jobb képeket. Van vércsatorna.

    http://www.relicman.com/weapons/zArchiveWeaponSwordCavalryModel1860Ames.htm

    Ezen az oldalon megtalálod.

    üdv mesuka

    Sziasztok! Szeretném eladni az 1860 körüli amerikai könnyű lovas szablyát előtalálási állapotban, igaz nem lőfegyver de eredeti polgárháborús szablya. Nincs megbontva markolat szép sorszám azonos hüvely. Ár: 135.000 FT ami alkuképes. mesuka67@citromail.hu , mesuka67@gmail.com az elérhetőségem.

     

    Szia Mesuka!

     

    Ez pontosan melyik típus? Az 1858 M könnyűlovassági szablya? Próbálom megtalálni a szakirodalomban, de nem találtam eddig egyet sem, aminek nincs vércsatornája.

     

    Üdv

    SC

    Sziasztok!

    Szeretném eladni az 1860 körüli amerikai könnyű lovas szablyát előtalálási állapotban, igaz nem lőfegyver de eredeti polgárháborús szablya.

    Nincs megbontva markolat szép sorszám azonos hüvely.

    Ár: 135.000 FT  ami alkuképes.

    mesuka67@citromail.hu , mesuka67@gmail.com az elérhetőségem.

    Mellékletek:

    Üdv, engem érdekelne a DP Kentucky puska, de sajnos a megadott telefont senki nem vesz fel.

    A Kentucky félretéve!  :good:

    Elnézést kérek az érdeklődőktől, a munkámból kifolyólag délelőtt nem voltam telefonközelben.  :unsure:

    Üdv, engem érdekelne a DP Kentucky puska, de sajnos a megadott telefont senki nem vesz fel.

    Eladó egy Davide Pedersoli 45 cal. Kentucky puska, szép állapotban, MKH

    kártyával (2019.), eredeti dobozában.

    Alig használtam, kb. 50 lövés van benne. Kiválóan pontos és kezes puska.

    Adok hozzá egy 445 gömb LEE öntőformát és egy saját készítésű autentikus

    lőporszarut, rugós adagolóval.

    Ár: 90 000 Ft.

    .54+ csapis puska csere érdekel! Nagyobb kaliber, nagyobb élvezet,

    jeligére. :)

    Tel.: 20-öt28-négy3hét7

    Üdv!
    Véletlenül,50-es caliberű Pedersoli inline Gamma 900 as puska nem érdekel cserébe? 80 grain lőporral lehet etetni. Igazán pusztító erejű. Ez egy régebbi klasszikus darab .

    Eladó egy Davide Pedersoli 45 cal. Kentucky puska, szép állapotban, MKH

    kártyával (2019.), eredeti dobozában.

     

    Alig használtam, kb. 50 lövés van benne. Kiválóan pontos és kezes puska.

     

    Adok hozzá egy 445 gömb LEE öntőformát és egy saját készítésű autentikus

    lőporszarut, rugós adagolóval.

     

    Ár: 90 000 Ft.

     

    .54+ csapis puska csere érdekel! Nagyobb kaliber, nagyobb élvezet,

    jeligére. :)

     

    Tel.: 20-öt28-négy3hét7

    Sziasztok!

    Szeretném eladni az 1860 körüli amerikai könnyű lovas szablyát előtalálási állapotban, igaz nem lőfegyver de eredeti polgárháborús szablya.

    Nincs megbontva markolat szép sorszám azonos hüvely.

    Ár: 135.000 FT  ami alkuképes.

    mesuka67@citromail.hu elérhetőségem.

    Mellékletek:
15 bejegyzés megtekintése - 1,936-1,950 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.