Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,021-1,035 / 2,056
  • Sziasztok. Eladnék kb 30-40 kg vízvezetékcső illetve lefolyócső ólmot. Az ára 400 ft /kg lenne Sarlóspusztára eltudom vinni vagy Budapesten átvehető. Köszönettel K. Csaba

    Szia Csaba!

    Engem érdekel, hol lehetne átvenni az ólmot?

    Üdv,
    BJ

    • Cook
    • 2016-10-13-04:04

    Sziasztok. Eladnék kb 30-40 kg vízvezetékcső illetve lefolyócső ólmot. Az ára 400 ft /kg lenne Sarlóspusztára eltudom vinni vagy Budapesten átvehető. Köszönettel K. Csaba

    • LQ
    • 2016-10-12-19:52

    Szia Feri!

    Próbáltam mailt küldeni a leni címre, de nem volt sikeres. Kérlek írj egy telefonszámot a gp20031227@gmail.com-ra. Köszi.

    Üdv: LQ

    Sziasztok!
    Eladó a teljes UNIÓS polgárháborús egyenruházat és felszerelés:
    uniós kepi 39 és G réz betűkkel a tetején, 57-58 fejre, 4500 Ft
    uniós forage cap nem használt 59-60 méretben, 4000 Ft
    uniós nadrág világoskék, le lett vágva belőle így rövid lábú de vastag derekú emberre való, nekem nagyon nagy volt derékban, 5000 Ft
    US csatos deréköv, 2000 Ft
    tölténytáska keresztszíjjal rajta uniós sasos jelvénnyel 10000 Ft
    csappantyútartó 2000 Ft
    mexikói háborús vászon kenyeres tarisznya, egy gomb hiányzik, de adok 3 plusz ugyanolyan gombot, 1000 Ft
    fekete olajosvászon kenyeres tarisznya, nem kopott, alig használt, 2000 Ft
    és
    ezen felül brit napoleoni kori csákó+szürke brit gyalogos nadrág együtt 25000 Ft

    kopkaferi@gportal.hu
    üdv és szép napot mindenkinek

    • Cook
    • 2016-10-12-19:00

    Sziasztok.

    Eladnék kb 30-40 kg vízvezetékcső illetve lefolyócső ólmot. Az ára 400 ft lenne.

    Sarlóspusztára eltudom vinni vagy Budapesten átvehető.

    Köszönettel K. Csaba

    Ha megtalálom akkor lehet róla szó! Azt ugye tudod, hogy a képen levő csak Colthoz jó, remihez nem?

    Szia! Igen, tudom. Colt Army 1860 van. Most már a többiektől azt is tudom, hogy nemigen működik és vitrinbe való inkább. Ettől függetlenül, ha megtalálod, mond mit ér Neked? Vitrinben még van helyem!  :yahoo:

    Kösz!

    szityman@gmail.com

    Mellékletek:

    Sziasztok! Vennék egy kiscsapikhoz való (4, 4+xxxmm, Revolverhez) csappantyúzót, ha esetleg valakinek lenne a ládafiában egy felesleges. Köszi!

    Ha megtalálom akkor lehet róla szó! Azt ugye tudod, hogy a képen levő csak Colthoz jó, remihez nem?

    Sziasztok!

    Vennék egy kiscsapikhoz való (4, 4+xxxmm, Revolverhez) csappantyúzót, ha esetleg valakinek lenne a ládafiában egy felesleges.

    Köszi!

    Mellékletek:

    Sziasztok!
    Eladó a teljes UNIÓS polgárháborús egyenruházat és felszerelés:
    uniós kepi 39 és G réz betűkkel a tetején, 57-58 fejre, 4500 Ft
    uniós forage cap nem használt 59-60 méretben, 4000 Ft
    uniós nadrág világoskék, le lett vágva belőle így rövid lábú de vastag derekú emberre való, nekem nagyon nagy volt derékban, 5000 Ft
    US csatos deréköv, 2000 Ft
    tölténytáska keresztszíjjal rajta uniós sasos jelvénnyel 10000 Ft
    csappantyútartó 2000 Ft
    mexikói háborús vászon kenyeres tarisznya, egy gomb hiányzik, de adok 3 plusz ugyanolyan gombot, 1000 Ft
    fekete olajosvászon kenyeres tarisznya, nem kopott, alig használt, 2000 Ft
    és
    ezen felül brit napoleoni kori csákó+szürke brit gyalogos nadrág együtt 25000 Ft

    kopkaferi@gportal.hu
    üdv és szép napot mindenkinek

    Mellékletek:

    Vennék 5kg csöpögtetett sörétet, vagy sörétcsöpögtetőt. Húsz2345négy45 . Úgy emlékszem valamelyik topik társunk kínált eladásra házi gyártású csöpögtetőt, ilyen is érdekelne.

    Sziasztok!

    Keresek megvételre revolvert!

    üdv: Babiti

     

    Eladó egy 3,36 cm-es régi ágyú, Kb. 50 Kg., 45 cm magas, 60 cm. csőhosszúság – nincs huzagolva, valószínűleg öntött vas, a gyújtás hátul nincs kifúrva. Szép állapot, olajjal lekenve, a fához nem nyúltam. A csavarok és általában az állapot és kivitelezés miatt feltételezem, hogy 100-200 éves lehet, de nem értek hozzá. Min. 100 e Ft.-ot szeretnék ért kapni, de egy hétig várom az -esetleges- magasabb ajánlatokat is.

    Szia! érdekelne az ágyúd, hol lehetne megnézni? Tudsz küldeni telefonszámot, erre az emailra (iberberovicskukacgmailpontcom ) Vagy hívj fel: 06203237813

    Előre is köszi

    Bőrharisnya

    Eladó egy 3,36 cm-es régi ágyú, Kb. 50 Kg., 45 cm magas, 60 cm. csőhosszúság – nincs huzagolva, valószínűleg öntött vas, a gyújtás hátul nincs kifúrva.  Szép állapot, olajjal lekenve, a fához nem nyúltam. A csavarok és általában az állapot és kivitelezés miatt feltételezem, hogy 100-200 éves lehet, de nem értek hozzá. Min. 100 e Ft.-ot szeretnék ért kapni, de egy hétig várom az -esetleges- magasabb ajánlatokat is.

    Mellékletek:

    Uberti Colt Army 1860 cal.44 8″ újszerű állapotban eladó. 65e Ft

    Elkelt a colt, köszönöm.

    Sziasztok!
    Eladó a teljes UNIÓS polgárháborús egyenruházat és felszerelés:
    uniós kepi 39 és G réz betűkkel a tetején, 57-58 fejre, 4500 Ft
    uniós forage cap nem használt 59-60 méretben, 4000 Ft
    uniós nadrág világoskék, le lett vágva belőle így rövid lábú de vastag derekú emberre való, nekem nagyon nagy volt derékban, 5000 Ft
    US csatos deréköv, 2000 Ft
    tölténytáska keresztszíjjal rajta uniós sasos jelvénnyel 10000 Ft
    csappantyútartó 2000 Ft
    mexikói háborús vászon kenyeres tarisznya, egy gomb hiányzik, de adok 3 plusz ugyanolyan gombot, 1000 Ft
    fekete olajosvászon kenyeres tarisznya, nem kopott, alig használt, 2000 Ft
    és
    ezen felül brit napoleoni kori csákó+szürke brit gyalogos nadrág együtt 25000 Ft

    kopkaferi@gportal.hu
    üdv és szép napot mindenkinek

    Mellékletek:

    Uberti Colt Army 1860 cal.44 8″ újszerű állapotban eladó. 65e Ft

    30otven33otvenot4

    Mellékletek:
15 bejegyzés megtekintése - 1,021-1,035 / 2,056

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.