Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 691-705 / 2,052
    • Samy
    • 2017-10-17-09:07

    Kedves Uraim,

    Eladó a képeken látható szaru.

    http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9030956&la=145508819

    Ár: 12.000,-Ft

    Érdeklődni:

    senko.sandor@gmail.com
    0630/760-55-67

    Köszönöm.

    Sziasztok sorstársaim különösen barátilag üdvözöllek kedves barátom! Köszönöm szépen a segítő szándékot, azzal kapocsban, hogy hogyan tudnék, így-úgy sablon, vagy sablontalan hadi holsterre szert tennem, de: 1. Nem tom mekkkcsinálni, 2. ha mekkkcsinálnám, gagyi lenne. Ezért kérdem újra, hogy nincs-é valakinek egy férrrre dobott 8 colos ColtArmy1860 hoz passzentosa baráti áron. (NEM Gábor Áron! :-) )

    Tenkjúúverimácccs!!

    Tisztelt fórumozók!

    Eladósorba került egy Uberti 1851 Navy London!Acél sátorvas,markolatvas.A fegyver .36 kaliberű,7,5″-os csővel,
    Mkh fecni nélkül,2001 óta gyűjteményből,újszerű lövésmentesen ,dobozos .
    Ára:100 ezer forint.
    Csak kp. Csere nem érdekel
    Elérhetőségeim:
    Tel:06-30-23-58-630
    brnbstth@gmail.com

    • Samy
    • 2017-10-16-09:34

    Kedves Uraim,

    Eladó a képeken látható szaru.

    Ár: 12.000,-Ft

    Érdeklődni:

    senko.sandor@gmail.com
    0630/760-55-67

    Köszönöm.

    Mellékletek:
    • Samy
    • 2017-10-16-09:29

    Kedves Uraim,

    Eladó a képeken látható szaru.

    Ár: 12.000,-Ft

    Érdeklődni:

    senko.sandor@gmail.com
    0630/760-55-67

    Köszönöm.

    Tisztelt fórumozók! Eladósorba került egy Uberti 1851 Navy London!Acél sátorvas,markolatvas.A fegyver .36 kaliberű,7,5″-os csővel, Mkh fecni nélkül,2001 óta gyűjteményből,újszerű lövésmentesen ,dobozos . Ára:100 ezer forint. Csak kp. Csere nem érdekel.

    Ha nem írsz elérhetőséget,akkor még nézegeted egy darabig… ;-)

    Hi!

    Tisztelt fórumozók!

    Eladósorba került egy Uberti 1851 Navy London!Acél sátorvas,markolatvas.A fegyver .36 kaliberű,7,5″-os csővel,
    Mkh fecni nélkül,2001 óta gyűjteményből,újszerű lövésmentesen ,dobozos .
    Ára:100 ezer forint.
    Csak kp. Csere nem érdekel.

    Szevasztok! Eladóak az alábbi fegyverek! D.Pedersoli Tryon Match Cal.45 Fegyver új állapotú, lövésmentes, hónap elején vásárolt. Más projekt miatt eladó. MKH 2027.08.02-ig érvényes. Jár még mellé 1-1 doboz .449-512 és .451-560 lövedék. Pedersoli Kaliberező matrica szett. Ár: 320.e.Ft. Antonio Zoli Zouave Cal.58-as hadipuska. A puska 1970-es gyártás, szép állapotban.Válogatott darab “HEGE” beütővel. Egyetlen szépséghibája, hogy félállásban ( nehezen is) de elsüthető. Adok mellé 80Db lövedéket+kaliberező matricát+lőkúpot. MKH 2027.04.26 ig érvényes. Ár:120.e.ft. Érd:+3630/kettő8kilenc5683 vagy conqver gmail.com Nagyobb felbontású képeket, privátban tudok küldeni.

    Tryon MAtch Eladva!

    A.Zoli Zouave és D.Pedersoli 2-pántos Enfield még várja boldog, füstölni vágyó gazdáját!

    Mellékletek:

    Próba-cseresznye….lenne valaki, aki elcserélné Pedersoli Kentucky kovás lakatját, inzertjét szintén Pedersoli csapis lakatra, bolsterre? Utóbbim van, előbbire  vágyom. :-)

    Sziasztok! Vennék .54-es űrméretű sabot lövedéket. laszlo.hosszu77@gmail.com

    Én is!  :-)   Mindenhol csak 50-est árulnak!

    Tisztelt lövésztársak!

    KERESEK 45 cal ARDESA DEERHUNTER elöltöltős puskát, KIT is érdekel.

    Amennyiben szívesen megválnál megunt, szekrényben porosodó, kihasználatlan Deerhunter puskádtól, kérlek írj: vfecasz@citromail.hu e-mail címemre, vagy hívj telefonon: 30 8620 575

    Amit szeretnék, hogy legyen működőképes, cső jó állapotú, külső sérülések, optikai hibák NEM zavarnak!

    :bye:

    Sziasztok!

    Vennék .54-es űrméretű sabot lövedéket.

    laszlo.hosszu77@gmail.com

     

    “Ócsó” , 45-ös, tapaszos,  “előtőtős” , gyorsítóval rendelkező  puskát keresek, az se  baj, ha egy kicsit viseltes

    ár max. 50 ezer “péz”!

    Csak azé’ kívántam meg  mer’ a cimborám “kőcsön adott”  Pennsilvánia karabélyával , amivel először álltam be az OB-re Tabon  és csak kilencet tudtam ellőni 30 perc alatt (a rutin nulla volt) , 57-et lőttem. Sose lőttem még előtte ilyennel.. (talán ha hármat lőttem előtte 70 méterre)

    Igy beleszerelmesedtem a 45-ös , “előtőtősbe”.

    A Garand, a Jellóboj, meg a manlicser , nagy  égés volt részemről.

     

    Több tanulsága is van a dolognak.  Ne menj úgy versenyre, ha nincs belőve a puskád 100 méterre, legyen az akár winchester 73-as, mosin nagant vagy kölcsönadott sks 45.      Mert mire rájössz , hogy hová kell lőni, elmegy a 10-ből 5-6 lövés…

     

    De azért jó volt gyerekek.. Jó társaság, jó ebéd, jó hangulat! És  gyönyörű idő!

     

     

     

     

     

    Sziasztok!

    Eladó DP gyártmányú kovás LePage .44 űrméretű huzagolt csővel rendelkező pisztolyom, melyhez gyári DP gyártmányú .45-ös űrméretű sima csövet is adok…azaz két versenyszám lőhető :)). Kizárólag így egyben.
    A pisztolyt az egun-on vásároltam, kiváló műszaki állapotban van, azonban érvényes MKH kártya nélkül. Jár hozzá .464-es gömblövedék a sima csőhöz, .435-ös gömblövedék a huzagolt csőhöz….kb 100-100 darab.
    Ára: 260e Ft (alkuképes)

    Mellékletek:

    Tisztelt Lövésztársak!
    Eladó EA Enfield 2 pántos hadipuskám szép állapotú, csak pár száz lövés lett vele leadva, MKH kártya 2022. 09.25-ig Adok hozzá pár kiegészítőt: puha Geologic puskatokot, eredeti töltővesszővel megegyező hosszúságú réz töltővesszőt (ideális NSSA-hez), 2 töltővéget, 2 nagycsapis és 2 kiscsapis lőkúpot, kaliberezőt (dobozában, nem volt használva) és ajándék 48 db Miniét. Puska jelenleg Budapesten “lakik”. Ár: 160 ezer Ft Érdeklődőknek további képeket tudok küldeni
    aruruu@gportal.hu illetve huszas 4-16-tíz-4-három
    megtoldom még egy vászon hordszíjjal és egy uniós L -es kepivel

    Mellékletek:
15 bejegyzés megtekintése - 691-705 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.