Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 661-675 / 2,056
  • Szevasztok!

    Szerető  gazdáját keresi egy A.Zoli Zouave hadipuska .58-as, továbbá egy D.Pedersoli 1858 Enfield .577-es hadipuska.

    Előbbi 1970-es gyártás, szép állapotban.Utóbbi, újszerű állapotban, keveset használt.

    Aki mindet elviszi, adok a Zouave mellé egy hibátlan, pakisztáni repro bajonettet.

    Csere/beszámítás érdekel: Enfield Musketoon ( gyártó mindegy )!

     

    Részletek, bővebb info a #45007-es és a #45014-es hiretésekben vagy conqver gmail.com tel:+3630/kettő8kilenc5683

    Kedves Sporttársak!

    Már csak a Bondini maradt!

    Bondini W. Moore of London .44 olasz, csappantyús
    Állapot: cső, huzagok, lakat kiváló,fa: apróbb javítások,melyek nem látszanak, jó, gyorsító: van, jó (francia Rückstecher)
    Extrák: Lothar Walther verseny cső, érvényes Mk kártya
    Irányár: 90.000 Ft
    Üdv:

    Kocsi T.
    képet továbbra is emailben tudok a T. érdeklődöknek küldeni
    viszont itt egy link http://fr.1001mags.com/parution/action-armes-tir/numero-72-janvier-1985/page-24-25-texte-integral

    Kedves Sporttársak!

    Már csak a Bondini maradt!

    Bondini W. Moore of London .44 olasz, csappantyús
    Állapot: cső, huzagok, lakat kiváló,fa: apróbb javítások,melyek nem látszanak, jó, gyorsító: van, jó (francia Rückstecher)
    Extrák: Lothar Walther verseny cső, érvényes Mk kártya
    Irányár: 90.000 Ft
    Üdv:

    Kocsi T.
    képet továbbra is emailben tudok a T. érdeklődöknek küldeni
    viszont itt egy link
    kocsit@gmail.com

    Kedves Sporttársak!

    Rudi 2 érdeklődésére: a Bondini (is) csappantyús!

    Eladóvá váltak az alábbi engedély nélkül tartható elöltöltő fegyverek:

    1. Bondini W. Moore of London .44 olasz
    Állapot: cső, lakat kiváló,fa: apróbb javítások, jó, gyorsító: van, jó
    Extrák: Lothar Walther cső, érvényes Mk kártya
    Irányár: 90.000 Ft

    2. Santa Barbara Remington 1858 Army .44 spanyol ELADVA (Köszönöm!)

    3. Uberti USA export Pioneer Arms Colt 1860 Army .44 olasz ELADVA (Köszönöm!)

    4. Centaure Colt 1960 Centennial .44 belga
    Állapot: Jó, apróbb karcok, barnítás 95 %, cső belül 95 % , szerkezetileg kifogástalan, jó rugók
    Extrák: liege-i beütő, egyedi parron (bal oldalon van), érvényes műszaki, átlag replikákat messze meghaladó legendás darab gyűjtőnek, a Colt szerelmeseinek…
    Irányár: 150.000 Ft

    5. a végére is egy Centaure , az 5. variáció 2. alvariációja , .44 ( a képeken ő a felülről a 4.)
    Állapot: erősen használt, esztétikailag úgy néz ki, mintha a polgárháborút is megjárta volna, de működőképes, ennek is van műszakija is. Falidísznek és reenacting célokra tökéletes, illetve alkatrésznek a másik centaure-hoz

    Irányár: 60.000 Ft

    Értelmes keretek közt az árak alkuképesek. Fel akarok szabadítani egy kis helyet a páncélszekrényben. Általában Dorogon élőben is megtaláltok.

    Üdv:

    Kocsi Tamás
    303527527
    kocsit@gmail.com

    mailban kérjetek jobb képeket

    Investarm .45 csapis Hawkenen volt, 72cm, 1:48-as huzagolás
    Elkelt, köszönöm a Kapszlinak a lehetőséget.

    Tisztelt Uraim.

    Mortimer kovás lakatom cserélném Mortimer csappantyúsra.

    T.: 70/331 2978

    Üdv. Szilágyi Tamás

    Investarm .45 csapis Hawkenen volt, 72cm, 1:48-as huzagolás

    Tisztelt Rudi 2

    hA AZ ELŐTTEM SZÓLÓKNAK NEM KELL A CSŐ ENGEM ÉRDEKELNE.
    A TELEFONSZÁMOM 70/331 2978,

    ÜDV. goldcitrom ( SZILÁGYI TAMÁS )

    Hát akkor mégegyszer szuperpontosan,eladó egy Great Gun derriger-fekete, acéltokos 4 collos csö,nem dimini hanem a normál változat 45-ös cal.mivel nálunk egy ideje nem kapható igy külföldi beszerzés tehát MKH-kártya nincs,vadiuj lövésmentes állapotban,25-30 eft értékü tartozékok járnak vele amit a vételár tartalmaz.Ára fix 99eft.tel 0630 8306986 email- f.bobi85@citromail.hu

    Eladó egy investarm Hawken .45 cső, (40 gr porral pontosan lövi az RB-t, nem azért vettem le, mert nem jó, a tus eltörött, a többi része nincs már meg.)20.000

    28″-as vagy 32″-es, kovás vagy kapszlis, gyors vagy lassú huzagolás? Milyen puskán volt?

    Szia milyen a cső sima vagy barnított engem érdekelne az enyémben már annyi lövés van tíz év alatt  mint égen a csillag jó lenne tartalék csőnek írj egy telefon számot.

     

    Investarm .45 csapis Hawkenen volt, 72cm, 1:48-as huzagolás

    Köszi, akkor az 28″ colos, egyékes cső. Érdekelni érdekelne, de nekem 32″ csövem van, erősen kétségesnek tűnik rá lehetne rakni az agyazásra…

    • LQ
    • 2017-11-01-21:33

    Kedves Kollégák!

     

    Van feleslegben 10,5 kg 3 mm-es I. osztályú sörétem. Elcserélném nagyobbra (4 – 4,5 – 5 – 5,5 mm).

     

    Üdv: LQ

    Investarm .45 csapis Hawkenen volt, 72cm, 1:48-as huzagolás

    Hát akkor mégegyszer szuperpontosan,eladó egy Great Gun derriger-fekete, acéltokos 4 collos csö,nem dimini hanem a normál változat 45-ös cal.mivel nálunk egy ideje nem kapható igy külföldi beszerzés tehát MKH-kártya nincs,vadiuj lövésmentes állapotban,25-30 eft értékü tartozékok járnak vele amit a vételár tartalmaz.Ára fix 99eft.tel 0630 8306986 email- f.bobi85@citromail.hu

    Elnézést,a legfontosabbat nem irtam tehát az eladó Great Gun 45 cal.

    Nézd meg, hogy ezen belül még hányféle van:  http://www.greatgun.eu/index.php?/vyroba_zbrani/dvouhlavnova-perkusni-pistole-derringer-45-1

    Nem is beszélve arról, hogy még DIMINI is van: http://www.greatgun.eu/index.php?/vyroba_zbrani/dvouhlavnova-perkusni-pistole-derringer-DIMINI-45-8

    Mindenkinek: pontosabban, pontosabban, pontosabban !!! Így elkerülhetők lennének a végtelen egyeztetések.

    Üdv.: pergerg

    Elnézést,a legfontosabbat nem irtam tehát az eladó Great Gun 45 cal.

    Tisztelt fórumozók!

    Eladósorba került egy Uberti 1851 Navy London!Acél sátorvas,markolatvas.A fegyver .36 kaliberű,7,5″-os csővel,
    Mkh fecni nélkül,2001 óta gyűjteményből,újszerű lövésmentesen ,dobozos .
    Ára:100 ezer forint.
    Csak kp. Csere nem érdekel
    Elérhetőségeim:
    Tel:06-30-23-58-630
    brnbstth@gmail.com
    A London Navy árát 80 ezerre csökkentettem.

15 bejegyzés megtekintése - 661-675 / 2,056

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.