Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 2,026-2,040 / 2,052
  • teszt

    Szinte teljesen új 6 lövés lett leadva vele vászon tokkal együtt.

    Egészen megragadta a fantáziámat, hogyan lehet nem egészen új 6 lövést leadni, ráadásul vászontokkal!

    Bocsi! Azért értem én! :bye:

    Eladó Egy Pedersoli frontier kovás puska 54 cal. Szinte teljesen új 6 lövés lett leadva vele vászon tokkal együtt.

     

    Egy uberti 1860 colt army revolver,  44 cal. amivel szintén pár lövés lett leadva. Vászon tokkal, és oldalra szerelhető bőr ővvel eladó. Az őv iparművész munkája nagyon szép.

     

    Mind a két fegyverhez 2020 ig érvényes tanusítványt van.

     

    Ajándékba sok kiegészítőt, a pisztolyhoz  egy ólomöntőt is adok.

     

    Családi okok miatt sürgősen!! eladók a fegyverek lehetőleg együtt.

     

    Ár:  190.000 ft    Nézd meg megéri. Megegyezünk. :wacko:

     

     

    Elérhetőség: 06205572463

    Email: szarka197@gmail.com

    Lemaradt: A PD Kentucky csappantyús pisztoly ára

    30000 ft. :good:

    Eladók vagy PD duppla sörétesre cserélhetőek,az alábbi gyönyörűségek:

    1.PD  Charles Moore 45.cal kovás pisztoly 1:18 huzag,francia sneller

    Csak 2 sorozatot használt,Vida -féle serpenyőnyitási beállitáson átesett,spéci 5/8 kovákkal

    a Rákóczi versenyszámra

    réztölcsér,felporzó flaska,töltővessző,pisztoly töltőállvány, kis kapszulákkal,75 db 445-ös lövedék

    80.000 ft

    2.PD Kentucky 45.cal csappantyús,megkimélt állapotban 2015-ig érvMKH kártyával

    könnyitett sütéssel,tartalék lőkúppal,töltővesszővel,75 db 445-ös lövedék

    Miután mindkét fegyver egy közös pisztolykazettában lakik,aki mindkettőt elviszi,azé

    Valamint Modellágyúk lőképesek versenyezni,vizsgáztatottak ,vagy vizsgára előkészitettek

    kiváló acélból,mives darabok,akár dísznek is….

    1.Hajóágyú 38 as kaliber MKH vizsgával 240mm fúrott csőhossz 1/8 méret

    2.Erődágyú 0.69-es kaliber irányzócsavarral ,de ékkel is eleválható,260mm fúrott csőhossz1/8-1/5 méret

    3.”Hatlapra” készitett korai ágyú 50.cal,kerekes,un koporsós lafettával fúrott csőhossz 280mm

    4.Tábori ágyú 45.cal 160mm fúrott csőhossz

    Az ágyúk 25-35.000 ft között megbeszélés szerint,amíg kettő van választani lehet..

    cannon56@freemail.hu

    Sziasztok!

    Megvételre keresek egy használt Patriot .45 – csappantyús vagy kovás – elöltöltős pisztolyt.
    Ajánlatokat a következő email címre kérek:
    kerek0820@freemail.hu vagy
    kerek0820@gmail.com

    Üdv.:Gömbi

    Kedves Csaba!

    A kártya megérkezett, úgyhogy este ulti parti. A posta pediculus-fogattal hozta, de ideért…  A puska amúgy nagyszerű, pontra hord, bár én lennék ilyen akkurátus mint ez a vas. A diót pedig a Mester kikezeli a ráspolymérgezésből ;)

    A sporttársaknak köszönöm a jó-tanácsokat! Ez a bilivas szófordulat pedig óriási:

    -Mondja Klabacsek milyen az új puskája sütése?

    -Kiváló Tasziló – kis előhúzás és törik mint a bilifüle…

    Bocsánat!

    Nos, sűrű lőporfüstben gazdag, boldog új évet Mindenkinek!

     

    Eladó Egy Pedersoli frontier kovás puska 54 cal. Szinte teljesen új 6 lövés lett leadva vele tokkal együtt.

    Egy uberti 1860 colt army revolver,  44 cal. amivel szintén pár lövés lett leadva. Tokkal, és oldalra szerelhető bőr ővvel eladó. Az őv iparművész munkája nagyon szép.

    Mind a két fegyverhez 2020 ig érvényes tanusítványt van.

    Ajándékba sok kiegészítőt, és egy ólomöntőt a pisztolyhoz  is adok.

    Családi okok miatt eladók a fegyverek lehetőleg együtt.

    Ár:  220.000 ft  de alkuképes.  Nézze meg megéri. Megegyezünk.

     

    Elérhetőség: 06205572463

    Email: szarka197@gmail.com

     

    Igen az anyagminőséget én sem értem az alkatrész ami nálam tört el egy alátétből reszeltem és tartós lett pedig az alátéteket sem a legjobb minőségű anyagból gyártják. A kaliber és mérethelyesség meg mérés kérdése. Valószínűleg ha több elöltöltőst kellene gyártani és nagyobb lenne a konkurencia harc ezek a dolgok is pontosabbak lennének

    Hadd legyek itt az ördög ügyvédje, szóval vannak olasz cégek is, akik elöltöltő fegyverek mellett gyártanak szereltes vasakat is. És hát vmiért az utóbbiak nem törnek, mérethelyesek, a kaliberük is stimmel. Talán, ha az olasz hatóság 1x auditálná a minőségellenőrzésüket…!

    Ez még szerencsére nem nagy hiba könnyen javítható. A nagy fegyvergyárak nem fognak elöltöltősökkel foglalkozni mert ilyen darabszámokkal amit el lehet adni világszinten nem érdemes pénzt beletenni. Örüljünk neki hogy legalább az olasz gyártók vannak nélkülük semmilyen elöltöltősünk nem lenne.

    Üdv rprme !

    Üdv a klubban :) Az olasz elöltöltős replikák minősége sajnos hagy kívánnivalót maga után, gyakorlatilag bilivasból vannak, kopnak, törnek mint az állat. Ez nem feltétlenül az eladó hibája ! ( Miért nem gyárt még a Norinco, vagy a Tula fegyvergyár elöltöltős fegyvereket ? ) Az én EA Zouave karabélyom ugyanezt a hibát produkálta, sütésnél félállásban megállt :( Javaslom hogy keress meg egy profi fegyvermestert, aki ezeket az apró, de bosszantó hibákat orvosolja, és utána fülig érő szájjal hódolhatsz ennek a szép sportnak. Én “PADI” mesternek adtam le a lakatot, ő profi módon megcsinálja neked. Ha kell az elérhetősége, akkor írj egy mailt, és átküldöm.

    kalandloveszet kukac gmail.com

     

    Üdv: kalandlövész  ( a régi nickem VGY )

    Nekem a Zouave ban a főrugót és a diót összekötő láncszem formájú alkatrész tört el ilyen esetnél. Egy darab alátétből reszeltem másikat. A gond csak az volt hogy elég nehéz volt kiszedni a lakatot mert alaphelyzetben a rugó belelóg az ágyazásba félállásban lehet normálisan kihúzni. A ilyen alkatrész pl a fegyvermester is nézegethette volna az se mondta volna meg előtte hogy hányadik lövésnél törik el

    • LQ
    • 2013-12-23-16:41

    Szia Monco!

     

    Teljesen igazad van, a garancia nem “eccerű” dolog. :) Mindenkinek vannak történetei, hogy mik megeshetnek az emberrel. Nekem is volt egy csodás ’61-es Springfieldem… :)))

     

    A hsz.-em első sorban rprme kollégának való segítség (jó tanács) szándéka vezette (…mert ugye fegyvermesterekről vagy jót, vagy semmit). Nem akartam minősíteni az esetet, mert semmit nem tudok róla. Meg közöm se sincs… :) Ahogy írtam “illik”, nem azt, hogy kell. Mindenki maga dönti el, hogy mit vállal fel egy ilyen szituban.

     

    Amit válaszul írtál az több mint korrekt. Azért szerintem új laka nem fog kelleni. Így látatlanban vagy a dió, vagy az elsütőemelő. De ezeket is könnyen lehet javítani, nem biztos, hogy új kell. Én arra akartam felhívni a kolléga figyelmét, hogy konkrét “feladatszabással” vigye mesterhez, ne csak a hibajelenséggel. Mert biztos ismered azt a viccet, hogy Kovács elviszi az autóját az autószerelőhöz, mert valami zörög a jobb elejében. Azt mondja a szerelő, hogy

    – Hát akkor Kovács Úr ki kell cserélni a féltengelyeket. Biztos, hogy ott lesz a baj.

    – De nem lenne elég csak a jobb oldalit?

    – Ha már csere, akkor érdemes mind a kettőt, mert egy hét múlva hozza majd vissza nekem, hogy cseréljem ki a balt is.

    – Hát jó. Mennyibe fog ez kerülni?

    – 100.000 Ft akcijósan!

    1 hét múlva visszamegy Kovács az autójáért.

    – Kész van a verda Mester Úr?

    – Kész hát.

    – Akkor mennyit is fizetek?

    – 180.000-et!

    – Mennyit???? Nem arról volt szó, hogy 100.000 lesz.

    – A két féltengely igen, de kicseréltük a hátsó felfüggesztéseket is. Most így készletben akciós volt az alkatrész beszállítónál. Nem lehetett kihagyni.

    – Hát ez hihetetlen! De akkor legalább most már teljesen rendben van az autó?

    – Ne aggódjon Kovács Úr, tuti a verda. Megy mint a távirat… csak valami zörög a jobb elejében.

     

    :)))

     

    Üdv: LQ

    Euroarms Enfield?

15 bejegyzés megtekintése - 2,026-2,040 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.