Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 2,052
  • редлагаем различные варианты оплаты:

    Упаковочные материалы https://мир-пак.рф/products/gofrokorob-na-zakaz-600kh600kh130mm-t24

    Üdv!Zouave Euroarms 3 huzagos .58 cal. Kiegészítőkkel 240e ft-ért eladó.

    Mellékletek:

    Sziasztok, modern (inline) eloltoltos, feketeloporos puskat hol, honnan, hogyan lehet venni kulfoldrol?

    Amerikaban lattam a T/C altal gyartott Impact!SB puskat, ami jo aron van: https://www.tcarms.com/firearms/muzzleloaders/impactsb

    Celloveszetre, hobbi celra kell, semmi extra. Elony, ha van rajta sin, es tudok ra szerelni optikat.

    Tudom, hogy posta, meg vizsgaztatas, meg egyebek, de ismertek olyan megoldast, ami 150-200ezer korul beszerezheto (es nem kidobott penz)?

    Koszi.

    Kedves Sporttársak!

    A kovás Mortimer elkelt.

    Üdv,
    Black Jack

    Sziasztok!
    Kezdőként keresném első puskámat. Jelenleg az .50es Hawken target (vagy a Hunter bár az 1:24 huzag kissé elbizonytalanít) a kiszemelt de kíváncsi lennék a tapasztaltabb fórum társak véleményére/ajánlására is.
    Első sorban GY-M-S megye és környékén keresnék (de indokolt esetben távolabbi is szóba jöhet). Főleg plinkelésre, lövészeti alapok elsajátítására.
    Köszi előre is.

    (Tanfolyamon egy Hawken és egy régebbi Kentucky volt, mindegyik tetszett talán a fő különbséget ott éreztem hogy a hawken balansza enyhén jobb volt de a buckhorn irányzék elsőre szokatlan volt.)

    Kedves Sporttársak!

    Kihasználatlanság okán eladnám kovás Pedersoli Mortimer Target Deluxe puskámat (.54-es kaliber). Viszonylag ritkán használtam, de kifejezetten jó eredménnyel (versenyen többször lőttem vele 95 kör körül, bár a puskában nyilvánvalóan több is van ennél). A puskát gyárilag 50 m és felhajtható 100 m-es hátsó nyílt irányzékkal, valamint diopteres Creedmore irányzékkal szerelték fel. Az ára 450 ezer Ft, ami ugyan nem kevés, viszont új árának mindössze a fele. A puska kitűnő műszaki és esztétikai állapotban van, a deluxe kivitelnek megfelelő kifejezetten szép faagyazással. A fegyvertokot adom hozzá.

    Érdeklődés: dr.sandor@gmail.com

    Üdv,
    Black Jack

    Mellékletek:

    Sziasztok!
    Érdeklődnék,van-e valakinek 20ga sörétes Howdah pisztolya reális áron eladó? Reális ár alatt értem: ne kelljen meggondolni, hogy inkább újat rendeljek.
    email: sharps45 kukac freemail ponthu
    Az esetleges megkereséseket, előre is köszönöm!

    Hamarosan megint börze!

    Mellékletek:

    Keresek megvételre használt Uberti 5,5″ csőhosszúságú rozsdamentes acél Remington revolvert. vyscag kukac gmail.com

    Sziasztok! Eladó eredeti hárompántos Enfield jó állapotban. Ára 1000 euró. Csere beszámítás lehetséges. 0630hét698kilen52

    Remington 1858 New Army .44 es revolver elkelt.

    Tisztelt csizmazia.norbert98
    Megvan a revolver, minden tartozékkal együtt.
    Írtam válasz Emailt a vételi szándékára.

    Szép napot sporttársak.
    Időskori kézremegésem miatt abbahagyom az elöltöltős revolveres versenysportot. Ezért eladóvá vált az Uberti gyártmányú Remington New Armmy 1858 8″ csövű verseny revolverem.
    Műszaki vizsga 2026 ig érvényes. 155000 Ft ért megválnék tőle. David Pedersoli acél lőkúpokkal, első szélesebb irányzékkal és fegyvermester által készített kotyogásmentes krómacél dobtengellyel szerelve. Természetesen az eredeti alkatrészeket is hozzáadom.
    Továbbá eladó a tároló doboza, 25 darab .454 es gömblövedékkel, gríztartó dobozzal, lövedékzsírral, kenőlapát és tölcsérrel együtt. 4000 Ft ért.

    De úgy is jó, ha Ön ad valamilyen elérhetőséget.

    Szép napot sporttársak.
    Időskori kézremegésem miatt abbahagyom az elöltöltős revolveres versenysportot. Ezért eladóvá vált az Uberti gyártmányú Remington New Armmy 1858 8″ csövű verseny revolverem.
    Műszaki vizsga 2026 ig érvényes. 155000 Ft ért megválnék tőle. David Pedersoli acél lőkúpokkal, első szélesebb irányzékkal és fegyvermester által készített kotyogásmentes krómacél dobtengellyel szerelve. Természetesen az eredeti alkatrészeket is hozzáadom.
    Továbbá eladó a tároló doboza, 25 darab .454 es gömblövedékkel, gríztartó dobozzal, lövedékzsírral, kenőlapát és tölcsérrel együtt. 4000 Ft ért.

    Üdvözlöm! Szeretném megvenni dobozzal, mindennel együtt a fegyvert, amennyiben megvan még. Kérem írjon a csizmazia.norbert98@gmail.com címre, hogy egyeztetni tudjunk.

    Börze!

    Mellékletek:
15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 2,052

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.