Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,846-1,860 / 2,056
  • T. Lövésztársak! Eladó M1841 Mississippi hadipuskám. 2 éve vettem a Kapszliban. Kb. 400 lövés van benne, szakszerűen és gondosan karbantartott fegyver. Hibátlan, gyári állapotban van. 1:65 huzagemelkedés, .54-es kaliber, 7 db. huzag. Szó szerint lyukba-lyukas szórása van. Az Euroarms „békebeli” prémiumterméke. A lakatalkatrészek, rögtön a beszerzés után, átestek egy utólagos feszültségmentesítésen – törés ellen (garantáltan örök élet meg egy nap). Műszakilag vállalok rá 1 év garanciát (leírva). A sütése: versenysütés, nincs nagyon kikönnyítve, határozott, „katonás”. Ára: 180e Ft. Jár hozzá: MKH kártya, az eredetivel megegyező réz töltővessző, 4-es lőkúp, egy magasságban és oldalirányban is állítható “skirmish ready” nézőke (jelenleg ez van rajta) és 100 db lövedék. Üdv: LQ

     

    Nagyon szép puska!! :good: :good:

    Eladó egy új Gallager 54-es puska.
    Ha érdekelne valakit, 06209138486-on lehet elérni.
    135000 ft.

    Bővebb információ a puskáról ?

    • LQ
    • 2014-07-24-15:38

    ui. Remington NMA Target karabély csere érdekel.

    • LQ
    • 2014-07-24-15:33

    További képek a Missiről.

    Mellékletek:
    • LQ
    • 2014-07-24-15:30

    T. Lövésztársak!

    Eladó M1841 Mississippi hadipuskám. 2 éve vettem a Kapszliban. Kb. 400 lövés van benne, szakszerűen és gondosan karbantartott fegyver. Hibátlan, gyári állapotban van. 1:65 huzagemelkedés, .54-es kaliber, 7 db. huzag. Szó szerint lyukba-lyukas szórása van. Az Euroarms „békebeli” prémiumterméke. A lakatalkatrészek, rögtön a beszerzés után, átestek egy utólagos feszültségmentesítésen – törés ellen (garantáltan örök élet meg egy nap). Műszakilag vállalok rá 1 év garanciát (leírva). A sütése: versenysütés, nincs nagyon kikönnyítve, határozott, „katonás”.

    Ára: 180e Ft.

    Jár hozzá: MKH kártya, az eredetivel megegyező réz töltővessző, 4-es lőkúp, egy magasságban és oldalirányban is állítható “skirmish ready” nézőke (jelenleg ez van rajta) és 100 db lövedék.

    Üdv: LQ

    Mellékletek:

    Mindenkinek köszönöm szépen a segítséget!

    Szia,

    ez még aktuális? Vagy már sikerült eltökíteni?

    üdv

    Eladóvá vált egy standard csöves Euroarms Rogers&Spencer elöltöltő revolver. Én márciusban vettem Vysca kollégától, azóta egyet sem lőttem vele (ez az eladás oka), a szekrényben pihent, illetve néhanapján megtaperáltam.

    Tótkomlósra a találkozóra magammal viszem, ott bárki, akit érdekel megnézheti

    A doboza, lejárt garanciapapírja megvan, MKH viszont nincs hozzá

    Az ára annyi amennyiért vettem, azaz 65 ezer ft.

    Tiszteletem! Megvételre keresem a következő 44-es revkók bármelyikét:
    – EA Rogers & Spencer
    – Ruger Old Army
    – Uberti 1858 NMA
    – Esetleg EA vagy ASM 1858 NMA

    A kopottas vagy enyhén karcos külső annyira nem számít, de csak műszakilag kifogástalan darabok érdekelnek. Remiből csak acélkeretes érdekel.

    Kérem akinek van olyan darabja a felsoroltak közül amelytől megválna, keressen privát üzenetben.
    Szia RÖhmer! A kívánt márkából van egy db amitől megválnék. EA OF AMERIKA 1858 NMA ez az Euroarms amerikai exportra szánt változata(vagy közös vállalkozása) hibátlan karcmentes újszerű állapot műszakilag kifogástalan.Bővebben Tel: 06 20 9261 424

    Igen köszi azokat már megnéztem.

    Tiszteletem! Megvételre keresem a következő 44-es revkók bármelyikét:

    – EA Rogers & Spencer
    – Ruger Old Army
    – Uberti 1858 NMA
    – Esetleg EA vagy ASM 1858 NMA

    A kopottas vagy enyhén karcos külső annyira nem számít, de csak műszakilag kifogástalan darabok érdekelnek. Remiből csak acélkeretes érdekel.

    Kérem akinek van olyan darabja a felsoroltak közül amelytől megválna, keressen privát üzenetben.

    Urak !

    Szentesi lövész van-e aki Tótkomlósra jár vasárnaponként autóval, mert el kellene  hozni 10 kilónyi cuccot SJanival együtt . Ő ugyanis vonattal jár mert nincs ekhós szekere és nem akarom,hogy megszakadjon a cipekedésbe . ;-)

    Eladó egy új Gallager 54-es puska.
    Ha érdekelne valakit, 06209138486-on lehet elérni.
    135000 ft.

    Mellékletek:

    Tudtam, hogy láttam már ezt az alakot valahol!  B-)

    Mellékletek:

    Szia Szabó Gabi!

    Elkészűltek a treff-ek. :yahoo:

    A megbeszéltek alapján az OB-re viszem a 6db-ot. Holnap rádcsörgök.

    Üdv: Cajga

    Mellékletek:
15 bejegyzés megtekintése - 1,846-1,860 / 2,056

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.