Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,696-1,710 / 2,056
  • Lepage 36 cal fegyver nagyon szép állapotban, keveset használt, kihasználatlanság miatt eladó. kiegészittőkkel együtt.100 000 Ft áron.Érdeklődni:godi@upcmail.hu

    Szevasztok!
    Eladó egy Pedersoli Side by Side Classic shotgun!

    Lövésmentes, hibátlan darab!

    Dobozában!

    2022.02.28-ig érvényes MKH-val

    + 2.5 Kg No.7. sörét

    + 100-100 Db vastag és végfojtás

    + Sörétmérő

    Ár:200.e.Ft.

    Érd:+3630/289-56-83 vagy conqver@gmail.com

    Köszi, hogy benéztél!

    Mellékletek:
    • teve
    • 2014-12-12-14:57

    Üdvözletem!

    Új fegyver tervezett vásárlása miatt eladó:

    Pedersoli 54.-es Sharps karabély,pár réz hüvellyel, kb. 40db. lövedékkel, MKH kártyával, kifogástalan állapotban.

    ára: 160000Ft

    Euroarms 44.-es Rogers & Spencer revolver MKH kártyával, fa hordládával, töltőálvánnyal, kb. 80db. lövedékkel, kifogástalan állapotban.

    ára: 70000Ft

    Kizárólag Budapesti személyes átvétellel.

    érdeklődni itt szíveskedjenek: georgeap60@gmail.com

    Mellékletek:


    Colt Walker charcoal blue finish eladó vagy csere érdekel! Soha sem használt. MKH kátyta van hozzá. 90.000 Ft

    kérhetek e-mail címet? molnar@linuxmail.org
    Üdv!
    Írtam elérhetőséget külön hozzászólásban.palfy.laszlo@t.online.hu

    • Avar
    • 2014-12-11-20:31

    Colt Walker charcoal blue finish eladó vagy csere érdekel! Soha sem használt. MKH kátyta van hozzá. 90.000 Ft

    kérhetek e-mail címet? molnar@linuxmail.org

    • Avar
    • 2014-12-11-20:26

    Fotókat küldök e-mailben. Ide nem tudok feltölteni

    • Avar
    • 2014-12-11-20:23

    Elcserélném légpuskámat fekete lőporosra. Pisztoly, puska, revolver. Kb 2 hónapos eredeti gyári távcsővel. Nagyon pontos. Bővebb info: molnar@linuxmail.org

    Mellékletek:

    Eladó a képen látható Lepage kihasználatlanság miatt szinte új állapotban 36 cal.érd:godi@upcmail.hu.Érvényes műszaki kártyával

    Mellékletek:

    CS övcsat 2 db. 1000 Ft/db 

    Szia!

    Küldtem emailt, amiben a címed kértem, ahová küldhetem az árát+ postaköltséget.

    (Azért írok ide, mert a freemail nem mindig megbízhatóan küldi el a levelet.)

    Üdv: Tamás

    Colt Walker charcoal blue finish eladó vagy csere érdekel! Soha sem használt. MKH kátyta van hozzá. 90.000 Ft

    Bocsánat elfeledtem hogy nem úgy van mint a régi átkosba ,hogy simán lehetett üzenetet hagyni.
    Elérhetőségem:palfy.laszlo@t-online.hu

    Colt Walker charcoal blue finish eladó vagy csere érdekel! Soha sem használt. MKH kátyta van hozzá. 90.000 Ft

    Mellékletek:

    Queen Anne pisztoly eladó vagy csere érdekel! Soha sem volt használva. 90.000 Ft

    Mellékletek:

    Pedersoli Inline puska eladó vagy csere érdekel! 90.000 Ft

    Mellékletek:

    Szia Conquer! Ha megoldódik, akkor remek, nekem is 2 hetet kellett járnom az esztergályoshoz, de azóta működik a dolog :-) A 1855-öst nem szándékozom eladni, egész összenőttünk :yes: . Jó fegyver, meg egész egyedi. Üdv: Etheus

    :bye:   :good: Köszönöm!

    Sziasztok!

     

    Ha valaki jár Agárdon, akkor a Lidl-ben van most megint spektív, fém ház, üveg lencse, állítható max. 60*-os nagyítással, ha jól emlékszem. Most 7990-et kóstál, nekem is ilyen van 2-3 éve és nagyon bevált. Nem tudom, hogy másik Lidl-ben lesz esetleg, én most csak Agárdon láttam.

     

    Etheus

15 bejegyzés megtekintése - 1,696-1,710 / 2,056

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.