Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,681-1,695 / 2,056
  • 8″-os revolverekhez eladó:

    SlimJim jobbos holster 9.000

    hadi balos holster 10.000

    +postaköltség

     

    Mellékletek:

    Projektváltás miatt eladó egy Pedersoli Pennsylvania .45 ös csappantyús puska Dixie változat. Flash Guard nincs rajta mert ez még régebbi kiadás. Kb 50 lövés van benne. Ár: 130e Ft Természetesen MKH kártyával.

     

    Mellékletek:

    Eladósorba került,alig használt Pedersoli Kentucky 45 cal. csappantyús puskám.Csappantyús lakattal szerelt klasszikus észak-amerikai vadászpuska. Egybillentyűs elsütőszerkezet, 1:48″ huzagolás, 1300mm teljes hossz, 3,3 kg tömeg.
    Az irányzékok még eredeti állapotban vannak,még be sincs lőve.(Ez is mutatja,milyen keveset lett használva!)
    Jár hozzá egy zöld szövet fegyvertáska és egy üvegszálas töltő rúd!
    Ár 120e ft vagy értékegyeztetéssel érdekel még csigásíj(min. 60font és 28″ húzáshossz)
    E-mail:i.krisz1978@gmail.com

    Mellékletek:

    Eladnám a képen látható patrontáskát kihasználatlanság miatt, 4000 forint az ára + szállítás

    Ennyiért vettem ezen a fórumon, ennyit is kérnék érte. 1 alkalommal viseltem (Fort Dorog) gyakorlatilag teljesen új.

    email: k.peteristvan@gmail.com

    Mellékletek:

    Üdv!Firehand ha még aktuális a vászon puskatok kérlek keress meg.denever@fbi.hu-n

    Üdv!Először is merem remélni  mindenkinek békés karácsonya volt,aztán csapjon át egy kellemes szilveszteri buliba.Nade írásom azért kezdtem,hogy felajánljam megvételre .36 cal,Colt revolveremet.Pietta gyártmányú,nem a leghosszabb csövű verzió.Pár éve Ólmos kollégától vettem,azóta a falon várta hátha lőtérre jut,de sajna eddig nem értünk oda.Talán lesz valaki aki használná is,én csak olajozgattam.35pénzért vettem,úgyhogy 35000.-ft ért eladó.Érdeklődni 0620 342 06 53. denever@fbi.hu.

    • Névtelen
    • 2014-12-26-13:23

    Sziasztok. Eladóvá vállt AJÁNDÉKBA kapott Armi San Marco 1851 Colt típusú elöltöltős fegyverem. Budapesten átvehető XV.ker. Ár: 35.e.Ft. Érdeklődök levelét email-ben várom. dosaadam@freemail.hu

    • Névtelen
    • 2014-12-26-09:47

    Sziasztok.
    Eladóvá vállt AJÁNDÉKBA kapott Armi San Marco 1851 Colt típusú elöltöltős fegyverem.
    Budapesten átvehető.
    Ár: 30.e.Ft.

    Érdeklődök levelét email-ben várom. dosaadam@freemail.hu

    Szevasztok!
    Eladó egy Pedersoli Side by Side Classic shotgun!

    Lövésmentes, hibátlan darab!

    Dobozában!

    2022.02.28-ig érvényes MKH-val

    + 2.5 Kg No.7. sörét

    + 100-100 Db vastag és végfojtás

    + Sörétmérő

    Ár:200.e.Ft.

    Érd:+3630/289-56-83 vagy conqver@gmail.com

    Köszi, hogy benéztél!

    Szevasztok!
    A hirdetett sörétes elkelt!

    Tisztelt urak!

    Még mindíg eladó Ardesa tracker 607-es pusek Jena Zeiss kukkerrel.

    ir.ár:60000ft

    tel:06-30-512-5471
    Üdvözlettel:Gergő

    T. Urak!

    Eladósorba került egy DP Safari Express .72 cal. dupla golyós puska.

    Irányár: 280 000 Ft, gömblövedék öntőformával együtt.

    Érd.: 06 70 514 04 38

     

    Hello Törpapa!

    Érdekelne a revko.
    Milyen gyármány? Hány éves? Mennyi lövés van bene?
    Milyen állapotban van( huzagolás, dob cső együttálás,csőfar dob házag, dob kotyaogás,lőkúpok)?
    MKH kártya van e hozzá?
    Kölön eladó e, a cuccok nélkül?
    Mialem:: mereszkaroly@gmail.com
    üdv.: Merész K.

    Sajnos anyagi okokból eladásra kell felkínálnom Remington 1858. .44 cal. revolverem 8 colos csővel. Szivaccsal bélelt  diplomata táskában, töltőállvánnyal, lőpor flaskával, övvel (kibővítve max. 140 cm-es derékbőséghez, de a betoldás nyom nélkül kivehető. Betoldás 20 cm), kétféle lövedékek, lőpor fiolák. Együttes irányára 68 ezer forint. A Budapest (lehetőleg Keleti pályaudvar) – Debrecen vasút vonalon 100 %-os vevőnek elviszem. Továbbá csappantyútöltő lőporflaskával( a fotón nincs rajta, de ugyanolyan mint a Revolverrel együtt fényképezett) és lőpor fiolákkal 8000.- Ft. Mivel anyagi okok miatt kell eladnom nem szívesen alkudoznék.

    MINDENKINEK KELLEMES ÜNNEPET!

                                                                                    törpapa

     

     

    Mellékletek:


    Lepage 36 cal fegyver nagyon szép állapotban, keveset használt, kihasználatlanság miatt eladó. kiegészittőkkel együtt.100 000 Ft áron.Érdeklődni:godi@upcmail.hu

    Feltennél róla képet? Köszi előre is! :-)

    Közben megtaláltam, bocsi. Megkérdezhetem, hogy a csövön látható mintázat az csak a fotó “trükkje”, vagy tényleg ott van?

    Lepage 36 cal fegyver nagyon szép állapotban, keveset használt, kihasználatlanság miatt eladó. kiegészittőkkel együtt.100 000 Ft áron.Érdeklődni:godi@upcmail.hu

    Feltennél róla képet? Köszi előre is! :-)

15 bejegyzés megtekintése - 1,681-1,695 / 2,056

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.