Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,621-1,635 / 2,056
  • Tuco Ramirez!

    Esztergomban!

    De ha komoly vételi szándékod van,és túl messze laksz,nézhetünk egy köztes helyet!

    Szeretek utazni! :-)

    Üdv!

    Mekkelek ! Helyileg ezt hol lelem meg ? :-(   :unsure:

    Na még egyszer megpróbálom,hátha most sikerül rendesen felrakni a hirdetést!

    Eladó Kentucky 45 cal. csappantyús puska!

    Ára 100.000ft!

    De azért mindent meghallgatok!

    Üdv Elek!

    mekkelek1978@gmail.com

    Mellékletek:

    .675 cal. ólomgolyó (H&N) eladó.

    Ára: nézz utána máshol mennyi, alkudj, Tiéd! :-)

    Üdv.! Pető Laci (06706151343, loveszsuli@gmail.com)

    Eladó Kentucky 45. csappantyús puska!!!Csak hozzám került,nekem nem kell!

    Ár 100e huf,alkudozóknak 105e huf! :-)


    mekkelek1978@gmail.com


    U.i.:Tuco Ramirez


    Kérésed számomra,parancs!  :yahoo:

    Mellékletek:

    Halihó Mekkelek !

    Egy olyan képet tegyél már fel ami pont azt a puskát ábrázolja amit eladnál ,hogy növessze nagyra a szakálladat Allah a hatalmas. :yes:

    Eladó Kentucky 45. csappantyús puska!!!Csak hozzám került,nekem nem kell!

    Ár 100e huf,alkudozóknak 105 huf! :-)

    mekkelek1978@gmail.com

    Mellékletek:

    Üdv Ólmos! Küldtem mailt  :bye:

    Vagy legjobb megoldés a föníciai találmányba megalkudni.palfy.laszlo@t-online.hu

    A helyzet az, hogy pénzem az nincs. :) Így kezdtem el gondolkodni a cserén. Ráadásul a vitrin is épp tele van, egy be, egy ki. :)

    Képet most nem volt időm készíteni, de itt egy oldal valaki más Corsair pisztolyáról :).

    Üdv Chariot!
    Igen, ilyenem még nincs. Ha jössz Székesfehérvárra márciusba akár el is cserélhetjük .Vagy. ha írnál emailba egy címet és telefonszámot lehet. hogy előbb is össze jöhet.

    • teve
    • 2015-01-24-10:49


    Üdvözletem Chariot! Elnézést, máshogy nem tudlak elérni… Olvastam egy régebbi értékelésed máshol,egy William Parker of London .45 pisztolyról. Emlékszel még hogy milyen lövedék+töltet kombinációval adta a legjobb szórásképet? köszönettel: P.Gy.A. georgeap60@gmail.com

    Szia! Anno, nekem nem volt sok próbálkozásom vele, de 15 gr. swiss 2, 0,18-0,21 mm-es nyálas tapasz és 440-es RB nekem kb 1/2 gyufa skatulyányi szórást lőtt. Már ha jól emlékszem. :) De max a tapasz lehetett 0,21 helyett 0,25 mm mert porból szinte mindig ennyit használok, és csak 440-es RB-m van. :)

    Köszönöm a segítségedet.

    Vagy legjobb megoldés a föníciai találmányba megalkudni.palfy.laszlo@t-online.hu 

    A helyzet az, hogy pénzem az nincs. :) Így kezdtem el gondolkodni a cserén. Ráadásul a vitrin is épp tele van, egy be, egy ki. :)

    Képet most nem volt időm készíteni, de itt egy oldal valaki más Corsair pisztolyáról :).

    Üdvözletem Chariot! Elnézést, máshogy nem tudlak elérni… Olvastam egy régebbi értékelésed máshol,egy William Parker of London .45 pisztolyról. Emlékszel még hogy milyen lövedék+töltet kombinációval adta a legjobb szórásképet? köszönettel: P.Gy.A. georgeap60@gmail.com

    Szia!

    Anno, nekem nem volt sok próbálkozásom vele, de 15 gr. swiss 2, 0,18-0,21 mm-es nyálas tapasz és 440-es RB nekem kb 1/2 gyufa skatulyányi szórást lőtt.  Már ha jól emlékszem. :) De max a tapasz lehetett 0,21 helyett 0,25 mm mert porból szinte mindig ennyit használok, és csak 440-es RB-m van. :)

    • teve
    • 2015-01-24-05:40

    Üdvözletem Chariot!

    Elnézést, máshogy nem tudlak elérni… Olvastam egy régebbi értékelésed máshol,egy William Parker of London .45  pisztolyról. Emlékszel még hogy milyen lövedék+töltet kombinációval adta a legjobb szórásképet?

    köszönettel:

    P.Gy.A.

    georgeap60@gmail.com

     

    Mellékletek:

    Ha nem tudnátok megegyezni, én szívesen felajánlok érte néminemű monetáris eszközt!

    Bocsi, de üres lenne a helye a vitrinben! Valami kell a helyére!

    üDV !
    Nem egyszerű vitrines betegségem van.A falra szerettem volna felszerelni kalózos formátumba ,de elég hülyén nézett ki.
    Ha lenne komoly csere,egy képet kérnék róla.Vagy legjobb megoldés a föníciai találmányba megalkudni.palfy.laszlo@t-online.hu

    Mellékletek:

    Ha nem tudnátok megegyezni, én szívesen felajánlok érte néminemű monetáris eszközt!

    Bocsi, de üres lenne a helye a vitrinben! Valami kell a helyére!

15 bejegyzés megtekintése - 1,621-1,635 / 2,056

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.