Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat
15 bejegyzés megtekintése - 1,606-1,620 / 2,056
  • Szevasztok!
    Eladó egy nagyon szép, keveset használt DP Mortimer Target kovás puska.
    A fegyverből Kb.150 lövés lett leadva.
    A fegyvercsövön és tuson van pár apró karc amit szállítás közben szedtem össze, ettől eltekintve hibátlan darab!
    .54 es kaliber 1:65-os huzagemelkedéssel!
    Van még hozzá kb.120Db .535 RB ; 5Db kova!
    Igény esetén DP .535-ös öntőformával.
    A fegyver ez év Júniusáig garanciális!

    Csere/beszámítás Sharps 1859M Lovassági karabély, .58-as csappanytús Hadipuska érdekel.
    Ár:350.e.Ft.

    Érdeklődni és észrevételt tenni 30/289-56-83 Pm vagy conqver@gmail.com címre!

    Mellékletek:

    Üdv! Eladósorba került DP Country Hunter .50 kaliberű csappantyús Puskám. Jár hozzá egy acél DP Maxi öntőforma. Helyileg Kiskunfélegyházán van, talán a keleti régióból érdeklődőknek elérhető :-) Gyűjtőknek, vagy kezdő lövészeknek ajánlom. A csőben kb 50 lövés van. Az ára: 95000 HUF

    A lőlapon az 50 méteres belövés találatai láthatók. A 9-10 találatok a belövés utolsó fázisában estek.

    Csereként szóba jöhet Colt típusú hatlövetű is  :yes:

    Mellékletek:

    Szevasztok!
    Eladó egy D.Pedersoli Gibbs puska.
    A fegyver nagyon keveset használt, hibátlan darab.
    Zárt hátsó és első irányzékokkal.
    .45 kaliberben. 1:18-as huzagemelkedéssel.
    MKH 2024.03.31. érvényes.
    A puska garanciális Március végéig!
    Csere/beszámítás Sharps 1859M Lovassági karabély, .58-as csappanytús Hadipuska érdekel.

    Ár:350.e.Ft.

    Érdeklődni és észrevételt tenni 30/289-56-83 Pm vagy conqver@gmail.com címre!

    Mellékletek:

    Sziasztok Urak!

    A képen látható tavaly nyár végén vásárolt BSA Buccaneer PCP légpuskámat a rajt lévő Optisan Viper 10×44-es SCB MD szálkeresztes oldalparallaxos távcsővel és Hatsan 250 bar-os pumpával eladó vagy elcserélném hasonlóan kiváló állapotú elöltöltősre, természetesen értékegyeztetéssel.
    A Külön-külön is megegyezhetünk bár a puska pumpa nélkül, vagy a pumpa puska nélkül sokra nem megy, viszont akármilyen gagyi távcsővel jól használható a jelentéktelen rezonancia miatt.
    Csőtorkolati energiája banánisztánunkban engedély nélkül tartható 6-7 Joule tartományban mozog a tartályban lévő nyomás függvényében, mely egy Chrony sebességmérővel egy 0,01g pontosságú mérleggel és egy számológéppel a helyszínen ellenőrizhető.
    Cserébe kifogástalan állapotban lévő elöltöltős érdekelhet, de van vagy volt pár elöltöltősöm amik értelemszerűen nem kellenek. Elsőbbséget élveznek: DP Sharps 1859M Lovassági, Remi NMA stainless 5,5″ csővel, DP 1786M francia kovás, DP 2pántos Enfield, Uberti 1858 Target Carbine.

    A szett ára 250.000 HUF érdeklődni: h.karoly45 kukac freemail.hu

    Mellékletek:

    Tibor68! Eddig is 100.000ft volt! 105.000ft-ot az alkudozóknak írtam! Elek!

    Krisztiánnál  meg 120 ért alkudoztam :)

    Tuco Ramirez!

    Tótkomlós lenne a fél út ?262Km?Akkor te nem ebben az országban laksz?! :yahoo:

    Ez tényleg nincs közel!

    De nemrég voltam Békéscsabán,így arrafelé most nem utazok!

    Sajna! :-(

    Minden jót!

    Elek

    Tibor68!

    Eddig is 100.000ft volt!

    105.000ft-ot az alkudozóknak írtam!

    Elek!

    Üdv! Eladósorba került DP Country Hunter .50 kaliberű csappantyús Puskám.

    Jár hozzá egy acél DP Maxi öntőforma. Helyileg Kiskunfélegyházán van, talán a keleti régióból érdeklődőknek elérhető  :-)

    Gyűjtőknek, vagy kezdő lövészeknek ajánlom. A csőben kb 50 lövés van.  Az ára: 95000 HUF

    ”  Helyileg ezt hol lelem mekk ? ”             —-  ” Esztergomban!

     

    De ha komoly vételi szándékod van,és túl messze laksz,nézhetünk egy köztes helyet!

     

    Szeretek utazni! :-)   ”

    Tótkomlós   ?? —  elvileg a kettő között van.

    A viccet félretéve én nem lovagolok el Esztergomig mert az már innen nézve a vadnyugat /viharsarok / és addig annyi abrakot megeszik addig,hogy rettenetes.  :wacko:

     

     

    Na még egyszer megpróbálom,hátha most sikerül rendesen felrakni a hirdetést! Eladó Kentucky 45 cal. csappantyús puska! Ára 100.000ft! De azért mindent meghallgatok! Üdv Elek! mekkelek1978@gmail.com

    Már csak 100.000?

    Érdekel a colt!

    06 20 329 1242

    • koax
    • 2015-01-27-19:57

    Engem érdekel.
    06-20-988-7237

    Eladó colt (uberti) pocket navy!
    Tartozékaival együtt (lövedékek, konikális öntőforma, lőkúpkulcs, pisztolytok, doboz, mkh kártya, revolverkence)
    0.36 cal , csőhossz 5,5″
    Tavaly ősszel vásároltam, vadonat új állapotú, sérülés ill. karcmentes. 55.000 huf

    Akit érdekel írjon…

    Üdv. mindenkinek

    Keresek Remington Police, vagy Outlaw revolvert – elöltöltős változatban.

    A képek:

    Mellékletek:

    Eladó      colt (uberti) pocket navy!
    Tartozékaival együtt (lövedékek, konikális öntőforma, lőkúpkulcs, pisztolytok, doboz, mkh kártya, revolverkence)
    0.36 cal , csőhossz 5,5″
    Tavaly ősszel vásároltam, vadonat új állapotú, sérülés ill. karcmentes.          55.000 huf

    Akit érdekel írjon…

    Üdv. mindenkinek

15 bejegyzés megtekintése - 1,606-1,620 / 2,056

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.