Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat

Szerinted, ha nem lógok állandóan a fórumon, akkor sose vehetek meg semmit? Ez itt nem becsület, hanem üzlet kérdése! A becsületes az lenne, ha az eladó a foglalás hatására rögtön kiírná, hogy eladva. Addig szerintem szabad a vásár, és az viszi, aki többet ad. Vagy írd meg BECSÜLETESEN, hogy neki adom 50-ért, mert haver, neked meg nem adom 60-ért, mert nem ismerlek!

60-at adok érete! Egyeztessünk!: pergerg48kukigmaiilpontcom

Uberti Colt 1849 Pocket Cal.31

Foglalva, holnap viszik! Mégsem, írok neked :good: A becsület nem eladó :whistle:

Colt Pocket Elkelt :yahoo: :yahoo:

Ezt kellett volna megírnod 3 nappal ezelőtt, és nem a becsületről hablatyolni. tudod mi lett volna a becsületes eljárás? Kör-email a barátoknak és ismerősöknek; kell-e valakinek ennyiért? És ha nem, utána feltenni az adok-veszekre! Mégis hogyan kelt el, ha semmi nyoma az egyeztetésnek a fórumon? Azért kértem a privát kapcsolatot, mert vételi szándékom volt! A többieknek is írom: ez már a második hasonló esetem ezen a fórumon 2 hét alatt. Akinek nem inge…

 

 

Nem értek veled egyet!Évek óta így hirdetem az eladni kívánt dolgaim és eddig senkinek sem volt ellene kifogása hiába maradt le bármiről is.

Csigavér……higgadj le és igyál   :good: