Történelmi fegyverek, lőszertöltés, vadászat

Sziasztok!

Eladó egy 5,5″ stainless Uberti 1873 Cattleman 357magnum-ból (https://kapszli.hu/product/uberti-1873-cattleman-stainless-55-357mag-3/) átalakított gumiképes gáz-riasztó revolver.  Némi használat jelei természetesen látszanak rajt (éles korából maradhatott néhány karc, de szemmel láthatóan előző tulajdonosa is vigyázott rá, én kb. egy doboz patront lőttem el vele), az átalakítás esztétikailag kifogásolhatatlan, gumival is feltűnően pontos, ritkán látni ennyire szépen megcsinált darabot.  A műszaki kártyája 2024 03. 10-ig érvényes. Mivel ehhez nem kell lőtérre vonulni, akár a garázsban is kipróbálható.  Az ára: 235.000 Ft.  Nem anyagi nehézség miatt adom el, tehát nem igazán alkuképes az ár, figyelembe véve azt is, hogy már 300e. felett láttam sima feketét átalakítva ott ahol ezt vettem. Hely: Zalaszentgrót térsége,  elérhetőség: cal45sharps kukac frímélponthu. A mailban írok telefont, képet is küldök.

Tanulva pár régebben eladott tárgyaim hírdetéséből: Nem “teszem el”, magánszemély vagyok nem bolt. Több érdeklődő esetén azé lesz aki előbb jön érte, természetesen ha ideszól az érdeklődő, hogy indul megnézni, addig fenntartom számára.